Vilniuje: +370 676 61110

jolita@100kelioniu.lt

Alytuje: +370 610 36530

info@etuna.lt

2020 VASARA?

O TAIP – 2020 IŠANKSTINIŲ VASAROS SEZONO KELIONIŲ PARDAVIMŲ sąlygos, pasiūlymai ir nuolaidos jau čia!

Daugiau

LEIDIMAI Į GARDINĄ - TIK 6 EUR!

Sutvarkome tą pačią dieną!

Daugiau

EGZOTINĖS kelionės iš Varšuvos

Kryptys: Amerika, Azija, Afrika

Daugiau

LEIDIMAI Į KALININGRADĄ - TIK 6 EUR!

Daugiau

AUTOMOBILIO NUOMA

GRAIKIJOS SALOSE! Nereikia mokėti iš anksto - moki tik pasiimdamas automobilį!

Daugiau

Keliaujantiems drauge
nuolaidos!!!

Draugų kompanijos už vasaros atostogas moka mažiau! Džiugios naujienos visiems, kurie dar nespėjo įsigyti vasaros sezono atostogų. Įsigijantiems atostogas drauge iki š. m. spalio 31 d. - taikome nuolaidas. Keliaukime kartu!

Daugiau

Tik jaunavedžiams ❤

Papildoma 5% nuolaida nuo galiojančios kainos!

Daugiau

Ilgasis kovo savaitgalis Venecijoje

Venecija – tai miestas, italų dažnai vadinamas Serenissima (išvertus į lietuvių kalbą tai reikštų „giedriausias iš visų“). Turbūt kiekvienam, pagalvojusiems apie Veneciją, prieš akis iškyla ryškiaspalvės gondolos, ištaigingi vandens apsupti rūmai, ir, žinoma, įspūdingi karnavaliniai kostiumai. Venecija tikrai ne be reikalo yra laikoma vienu gražiausiu miestu visame pasaulyje, o čia apsilankyti smagu visais metų laikais. Šiame mieste suskaičiuojama net 150 kanalų, 200 bažnyčių 400 tiltų ir net 3000 siaurų gatvelių, tad čia tikrai bus ką pamatyti!

Kelionės datos:  2019 kovo 10-13d.

Kelionės trukmė: 3 naktys / 4 dienos

Kovo 10d. Vilnius 15:45 – Venecijos Trevizo 17:05 (FR 3848)
Kovo 13d. Venecijos Trevizo 13:15 – Vilnius 16:35 (FR 3849)

Dėmesio! Vietų skaičius už nurodytą kainą yra ribotas, kainos yra dinaminės todėl kainos gali keistis sumažėjus vietų lėktuvuose ar mažėjant kambarių kiekiui. Rezervacija yra tvirtinama tik po atlikto apmokėjimo. Kainą tikslinti pas 100kelioniu.lt konsultantes.

Išvykimo metu būtina turėti asmens dokumentą, kuris galioja ne mažiau nei 3 mėn. po grįžimo iš kelionės, pasas arba ID kortelę keliaujantiems į ES šalis.

Apgyvendinimas Hotel La Locandiera 3* viešbutyje

KAMBARIO TIPAS

KAINA

Superior Non-Refundable

235 EUR/asm.

Viešbutis La Locandiera 3* yra įsikūręs nedideliame XVII a. pastate, ramiame ir tipiškame Venecijos rajone, Campo San Giovanni Novo aikštėje, kelios minutės pėsčiomis nuo Šv. Marko aikštės. Visame viešbutyje veikia nemokamas belaidis internetas.

Elegantiškai įrengtuose klasikinio Venecijos stiliaus numeriuose yra vonios kambariai, oro kondicionieriai, mini barai ir palydovinė televizija.

„La Locandiera“ yra istoriniame ir meniniame Venecijos rajone, vos už 100 metrų nuo bazilikos ir „Palazzo Ducale“. artimiausia vaporetto stotelė yra San Zaccaria.

Pėsčiomis nueisite iki Palazzo Grassi ir Peggy Guggenheim kolekcijos šiuolaikinio meno parodų.


Apgyvendinimas Le Boulevard 4* viešbutyje

KAMBARIO TIPAS

KAINA

Double Or Twin 2 Pax

205 EUR/asm.

Viešbutis Le Boulevard 4* įsikūręs šalia krištolo skaidrumo jūros ir apsvaiginimo Lido paplūdimio. Jis siūlo puikius patogumus ir jaukius apgyvendinimo. “WiFi” yra nemokamas visoje.

Viešbutis “Le Boulevard” yra ideali vieta pasimėgauti Adrijos jūra tarp apsilankymų istoriniame Venecijos centre. Galite lengvai pasiekti Šv. Marko aikštę, trumpais vandens autobusu po Lagūną.

Artimiausiose vietose rasite prekybos centrus, bankomatus, parduotuves, barus ir restoranus. “Lido” taip pat yra žinomas kaip “Venecijos kino festivalis”.

Viešbutyje yra jaukios ir ramios skaitymo salės, 2 puikūs pusryčių kambariai ir savo automobilių stovėjimo aikštelė. Tai idealus pasirinkimas laisvalaikio keliautojams, norintiems sutelkti Venecijos istoriją su paplūdimio atostogomis ir verslo keliautojams, ieškantiems strateginės vietos rajone.

Įskaičiuota:

Skrydžiai (Vilnius – Venecijos Trevizo – Vilnius)
Nemokamas rankinio bagažas, mažas krepšys (40 cm x 20 cm x 25 cm), vietos lėktuve
3 naktys pasirinktame viešbutyje
Pusryčiai

Neįskaičiuota:

Pervežimai
Draudimas (yra galimybė įsigyti papildomai)

Šv. Morkaus aikštė
Visas Venecijos aikštes pranokstanti istorinė Šv. Morkaus aikštė yra vienintelė verta „piazza“ vardo. Paklaidžiokite po ją ir pasigėrėkite to paties pavadinimo bazilikos didžiuliu auksuotu kupolu ir ne tokių spalvingų Dožų rūmų gotikiniu žavesiu. Pavargę nuo balandžių pulkų, pasivaikščiokite po ramius rūmų sodus.

Murano sala
Vandens taksi „vaporetto“ jus sparčiai nugabens iš Venecijos centro į ramią Murano salą, pasaulio stiklo pūtimo sostinę. Septynių mažyčių tiltais sujungtų salų archipelagas yra visai šalia, todėl geriausia jį tyrinėti pėsčiomis. Jo siaurų gatvelių ir kanalų labirintas vilioja svajingai pasivaikštinėti, o už kiekvieno kampo jus pasitiks vis kita senovinė bažnyčia ar viduramžių stiklo fabrikas.

Accademia tiltas
Planuodami savo pasivaikščiojimo maršrutą, būtinai į jį įtraukite Accademia tiltą, iš kurio atsiveria vieni geriausių Venecijos vaizdų. Neįprasta medinė konstrukcija, kuri pradžioje buvo tik laikinas statinys, šiuo metu yra gerai žinomas objektas. Nuo San Marco rajone įsikūrusio tilto pėsčiomis lengvai pasieksite kitus įspūdingus miesto tiltus ir žymias vietas.

Pasivaikščiojimas po Rialto rajoną
Klaidžiodami po Venecijos centre įsikūrusį Rialto rajoną pajusite tikrąjį miesto gyvenimą. Nusipirkite šviežių produktų vaisių ir žuvies turguose, pasivaišinkite Giacomo Rizzo gondolos formos makaronais arba išsirinkite sau gondolininko kepurę Emilio Ceccato parduotuvėje. Kirtę seniausią mieste Rialto tiltą atsidursite puikių Venecijos gotikinės architektūros pavyzdžių apsuptyje.

Ekskursija po vyno barus („bacaro“)
Nėra greitesnio būdo pajusti miesto dvasią nei per jame siūlomą maistą. Venecija – ne išimtis. Seniausioje miesto dalyje išsibarsčiusiuose tradiciniuose „bacaro“ baruose siūlomi autentiški itališki užkandžiai, užgeriami vietiniu vynu. Greičiausiai juos rasite pėsčiomis – prisijunkite prie grupinės ekskursijos arba griebkite žemėlapį ir patys susiplanuokite pasivaikščiojimą po Venecijos barus.

Didysis kanalas
S formos Didysis kanalas vingiuoja per Veneciją ir skiria dvi pagrindines miesto salas. Šį visame pasaulyje žinomą vandens kelią supa puošnūs fasadai, tačiau daugelyje vietų nėra pėsčiųjų takų, todėl palei kanalą pasivaikščioti nepavyks. Vietoj to pasivaikščiokite Rialto tiltu ir pasigrožėkite gražiais kaip iš atvirutės kanalą juosiančiais pastatais.

Volo dell’Aquila
Antrą Karnavalo sekmadienį kostiumuotas siluetas dar kartą nusileidžia lynu nuo Šv. Morkaus varpinės. „Volo dell’Aquila“ – Erelio skrydis – seka seniai įsitvirtinusias Angelo skrydžio tradicijas. Erelis, apie kurį kalbame, yra lynu besileidžiantis garsus atletas, o drauge pasirodo gimnastai, dailiojo čiuožimo sportininkai ir parolimpiniai bėgikai.

Geriausios kaukės rinkimai
Anksčiau triukšmingų dalyvių anonimiškumui užtikrinti dėvėtos kaukės yra pagrindinė Venecijos Karnavalo kostiumo dalis. Geriausios kaukės rinkimuose išrenkamos įspūdingiausios metų kaukės, o po nuožmaus finalo apdovanojamas galutinis laimėtojas. Šv. Morkaus aikštėje vykstančiose varžytuvėse gali dalyvauti visi užsiregistravusieji oficialioje Karnavalo svetainėje.

La Festa Veneziana
Fantastinės būtybės ir spalvingi kostiumuotų dalyvių kupini laivai yra pati „La Festa Veneziana“ šerdis. Karnavalo atidarymo savaitgalį vykstantis laivų paradas pritraukia vietinius ir lankytojus bei tęsiasi nuo Didžiojo kanalo iki Cannaregio rajono, kuriame vyksta gyvos muzikos pasirodymai ir susirenka tradicinių Venecijos valgių kioskai.

Didysis Šv. Valentino maskaradas
Didįjį Šv. Valentino maskaradą geriausiai apibūdina žodis „spalvingas“. Šis ekstravagantiškas renginys vyksta privačiuose priešais Didįjį kanalą esančiuose rūmuose ir daugumai Venecijos gyventojų yra svarbiausia Karnavalo dalis. Kaukėmis užsidengę nepažįstamieji bičiuliaujasi per prabangią vakarienę žvakių šviesoje, o paskui veiksmas persikelia į šokių aikštelę ir tęsiasi iki ankstaus ryto.

Apsilankymas operoje
Norėdami tikrai išskirtinio vakaro leiskitės akmenimis grįstomis Venecijos gatvėmis ir susiraskite „Musica a Palazzo“. Nors patalpos čia kur kas mažesnės nei garsiojoje „La Fenice“, tačiau nejučia pasinersite į jaukų operos pasirodymą. Kiekvienas pasirodymas vyksta vis skirtingame žvakėmis apšviestame šios didelės rezidencijos kambaryje.

Pasiplaukiojimas gondola
Kas galėtų būti mieliau nei pasiplaukiojimas klasikine medine gondola istoriniuose Venecijos kanaluose? Dainuodamas gražią serenadą ir tradiciniais dryžuotais marškiniais dėvintis gondolininkas paplukdys po vingiuotus vandens kelius. Į kai kuriuos paketus įskaičiuota ir jauki vakarienė žvakių šviesoje, tad be galo romantiškas vakaras bus garantuotas.

Rialto tiltas
Saulėlydžio metu stovėdami ant Rialto tilto suprasite, kodėl Kazanova buvo žinomas dėl gebėjimo apžavėti damas šioje miesto dalyje. Atsiveskite tikrąją savo meilę ant tilto pasigrožėti saulėlydžiu, kai po truputį atslenka naktis, tačiau vandenyje vis dar matomi žavingi rožiniai ir oranžiniai dangaus atspindžiai. Planuojate užduoti svarbųjį klausimą? Panašu, kad radote tam idealią vietą.

Frari bazilika
Šioje XIV a. bazilikoje ir puikiose jos apylinkėse vis dar tvyro Venecijos Renesanso epochos dvasia. Frari bazilikoje saugomi kai kurie brangiausi miesto meno kūriniai, tarp kurių – Belinio „Madona su kūdikiu“ ir ankstyvasis Ticiano šedevras „Mergelės Marijos paėmimas dangun“. Nepamirškite apsilankyti gretimoje Fiorentini koplyčioje, kurioje pamatysite vienintelį Donatelo darbą Venecijoje, didingą Šv. Jono Krikštytojo skulptūrą.