Vilniuje: +370 676 61110

jolita@100kelioniu.lt

Alytuje: +370 610 36530

info@etuna.lt

Povestuvinės kelionės

Pasiruošėte vestuvėms, planuojate povestuvinę kelionę ir sprendžiate, kur praleisite medaus mėnesį? O gal Jūs seniai susituokę, bet norite pasinerti į romantišką atmosferą, padovanoti vienas kitam dar vieną medaus mėnesį, pabūti dviese. Tada nieko negali būti geriau, nei romantiška arba povestuvinė kelionė!

Medaus mėnuo – romantiška dviejų žmonių pasaka, simbolinė darnaus šeimos gyvenimo pradžia. Natūralu, kad kelias savaites ar tik ilgesnį savaitgalį norisi praleisti kuo įspūdingiau. Kokiose šalyse dažniausiai medų kopinėja jaunavedžiai ir kokia kelionė tiktų kaip tik Jums?

Rekomenduojame pasirinkti kelionę į tas vietas, kur dar niekad nesilankėte. Taip pat labai svarbu nuspręsti, ar Jūs norite pabūti vieni, atskirai nuo civilizacijos, ar pamatyti pasaulį.
Kokie bebūtų Jūsų pageidavimai, visada stengiamės juos išpildyti. Tiesiog susisiekite su mumis.

Nuolaidos

Priklausomai nuo pasirinkto kelionių organizatoriaus ir vietovės, kur norėsite praleisti medaus mėnesį, jums bus taikoma jaunavedžių nuolaida iki 5 %. Nuolaidos galioja pateikus santuokos liudijimo arba pareiškimo tuoktis kopiją bei ribotą laiką nuo santuokos įregistravimo. Nuolaidos netaikomos paskutinės minutės pasiūlymams ir akcijoms.

Dovanų čekiai

Niekaip neišrenkate vestuvinės dovanos? Norite pradžiuginti jaunavedžius? „100kelionių“ dovanų kuponas – pati geriausia išeitis. Jaunavedžiams tai bus maloni ir netikėta staigmena, nes tai bus išskirtinė dovana. Jaunieji galės patys sau išsirinkti kažką ypatingo.

Mūsų REKOMENDACIJOS vestuvinių ir povestuvinių kelionių idėjos jaunavedžiams:

Maldyvai – atsipalaidavus, be jokių rūpesčių

Maldyvai – tai atogrąžų pasaka, atrodo, specialiai sukurta tam, kad įsimylėjėliams dovanotų neaprėpiamą laimę. Baltas smėlis, kokoso palmės, žydras dangus atsispindi žydrame krištoliniame vandenyje, svaiginamai saldžiai kvepia egzotiškos gėlės, o vietiniai gyventojai šypsosi ir apsupa jaunavedžius ypatinga šiluma ir dėmesiu.

Kam tiktų medaus mėnuo Maldyvuose?

• Mėgstantiems egzotines keliones, svajojantiems atsipalaiduoti ir be jokių rūpesčių laiką leisti dviese.

• Norintiems gražios ir romantiškos jungtuvių ceremonijos, nors ir simbolinės.

• Mėgstantiems nardymą ar SPA procedūras.

• Norintiems įsitikinti, kad svajonės pildosi.

• Taip pat ir norintiems ne tik pasijusti šios nuostabios gamtos dalimi, bet ir suvokti jos trapumą. Šios salos tik kelis metrus iškilę virš jūros lygio, prognozuojama, kad dėl vandenyno lygio didėjimo po 50 metų Maldyvų salyno neliks.

Prancūzija ir romantika – sinonimai

Prancūzija – romantiška šalis, lyg magnetas traukianti viso pasaulio įsimylėjėlius. Praleisti medaus mėnesį žaviajame Paryžiuje, leisti laiką dviese levandomis kvepiančiame Provanse ar lankyti Luaro slėnio pilis – tai kupina romantikos, grožio, elegancijos kelionė. Pasivaikščiojimai Eliziejaus laukuose, pusryčiai ir pokalbiai jaukiose kavinukėse, prabangūs Žydrojo Kranto paplūdimiai, nepakartojami prancūzų kulinarų šedevrai niekada neišdils iš atminties.

Kam tinka medaus mėnuo Prancūzijoje?

• Tiems, kuriems Prancūzija ir meilė yra sinonimai;

• Visur ir visada vertinantiems eleganciją ir subtilumą;

• Besidžiaugiantiems įvairių delikatesų degustavimu;

• Mėgstantiems akordeono garsus, prancūzų filmus ir muziką;

• Poilsį paplūdimiuose norintiems derinti su aktyviomis pažintinėmis ekskursijomis.

Seišeliai – dviese negyvenamoje saloje

Seišeliai – į šiaurę nuo Madagaskaro nutolusi valstybė, sudaryta daugiau nei iš 100 salų, kurių dauguma – negyvenamos. Nuostabaus grožio paplūdimiai, smaragdinė atogrąžų žaluma, žydras šiltas vanduo, palmės, baltas smėlis… Laikas čia tarytum sustojęs – vietinių tradicijų esmė – niekur neskubėti. Gundančios slaptos įlankos, kur pakrantės smėlyje palikti tik jūsų pačių pėdsakai. Tai vieta, puikiai tinkanti medaus mėnesiui.

Kam labiausiai tinka povestuvinė kelionė į Seišelius?

• Norintiems laiką leisti tik dviese;

• Mylintiems laukinę nenuglostytą gamtą, trokštantiems tylos;

• Besimėgaujantiems ramybe, paukščių stebėjimu, ilgais pasivaikščiojimais.

Italija – romantikų ir įsimylėjėlių svajonė

Praleisti medaus mėnesį Italijoje reiškia pasinerti į užburiančią grožio, meilės ir harmonijos šalį. Povestuvinė kelionė į Italiją – tai neužmirštami Florencijos saulėlydžiai, Venecijos gondolos, amžinoji ir paslaptingoji Roma, įspūdingi Sardinijos paplūdimiai, kerinti ir savita Sicilija.

Kam labiausiai tinka povestuvinė kelionė į Italiją?

• Visame kame vertinantiems grožį ir harmoniją;

• Norintiems pasyvų poilsį derinti su aktyviu istorinių paminklų ir dailės šedevrų lankymu;

• Besimėgaujantiems lengva, gyvenimo džiaugsmo kupina atmosfera;

• Mėgstantiems gardžiai pavalgyti ir degustuoti nuostabius vynus.

Balis – tiesiog rojus

Indonezija – didžiausias pasaulyje archipelagas, kuriam priklauso daugiau nei 17 tūkstančių salų. Jaunavedžius, trokštančius dviese leistis į negyvenamą salą, sužavės koralinių rifų apsuptas Balis, vadinamas įvairiausiais vardais – Tūkstančio dievų, Tūkstančio šventyklų, Meilės sala arba paprasčiausiai rojumi.

Kam tinka medaus mėnuo Balyje?

• Tiems, kuriuos domina savita kultūra, žavi tobula bei raminanti harmonija tarp gamtos ir žmonių sukurtų stebuklų;

• Norintiems patirti vietinių gyventojų draugiškumą, pamatyti įspūdingus šokius ir ceremonijas šalyje, kur šventyklų ne mažiau nei gyvenamųjų namų;

• Norintiems pasimėgauti SPA procedūromis, kurioms naudojami čia pat užauginti natūralūs ingredientai – imbieras, cinamonas, kokosų aliejus ar simbolinės Balio gėlės – jostro – ekstraktas;

• Mėgstantiems „laukinį“ turizmą ir laikantiems save nuotykių ieškotojais.

Jamaika – neatsiejama nuo regio muzikos

Jamaika – išskirtinė ir charakteringa Karibų sala. Dauguma salos gyventojų yra juodaodžiai, nors čia gyvena įvairių rasių žmonių. Šalies kultūrą formavo ispanai, britai, vergai, Afrikos, Rytų Azijos, Indijos imigrantai. Tai Bobo Marley gimtinė. Čia vyrauja jo kultas ir regio stiliaus muzika, suteikianti šiai Karibų salai ypatingo nerūpestingumo, natūralų džiaugsmą. Muzika čia skamba gatvėse, autobusuose, baruose ir kavinėse, kur leidžiamos tik vinilinės plokštelės. Regio muzika atitinka jamaikiečių pasaulėžiūrą ir neatsiejama nuo rastafarizmo – ypatingos gyvenimo filosofijos.

Kam tinka medaus mėnuo Jamaikoje?

• Tiems, kurių širdys plaka regio ritmu, o vestuvių nuotraukose šypsosi dreduoti svečiai;

• Tiems, kuriuos džiugina turkio spalvos jūra, tarp ošiančių palmių kabantys hamakai, o gyvenimo filosofija yra tiesiog „dėl nieko nesirūpink, būk laimingas!“

• Laisviems ir spontaniškiems, mėgstantiems prisijungti prie nepažįstamų žmonių vakarėlio ir ugninguose šokiuose šėlti iki pat ryto.

Ypatingos auros gaubiama Čekija

Čekija laukia visų tų, kas išsiilgę romantikos. Vienas gražiausių Europos miestų – jos sostinė Praha. Nedideliame plote – tiek daug architektūros šedevrų, bažnyčių, jaukių vyno rūsių. Tai tobula vieta fotosesijoms. Kiekviena senamiesčio gatvelė ir skverelis tiesiog alsuoja istorija. Čia justi ypatinga miesto aura. Žavi ne tik sostinė, nuostabi yra Čekijos gamta, kaimai, pilys, dvarai. Čekijoje galime rasti daugybę SPA kurortų: vilioja karštosios versmės, mineralinio vandens šaltiniai, gydomojo purvo klodai.

Kam tinka medaus mėnuo Čekijoje?

• Nesiekiantiems paplūdimio tipo poilsio egzotiškuose kraštuose;

• Norintiems išvengti ilgų skrydžių: Praha pasiekiama ir autobusu, ir savo automobiliu;

• Besižavintiems romantiškomis pilimis, kurias aplankius grįžtama į princesių ir riterių laikus;

• Medaus kopinėjimui turintiems nedaug laiko.

Kruizai poroms ir jaunavedžiams

Siūlome jums romantiškiausią gyvenimo šventę praleisti laivuose kurie plaukioja Viduržemio jūros, Karibų, Pietų Amerikos, Šiaurės Europos, Afrikos regionuose. Nuošalūs paplūdimiai, vakarienė žvelgiant į jūrą iš savo kajutės balkonu ir SPA paslaugos dviems – tai tik keletas galimų romantiškų akimirkų.Pajuskite rūpestį, prabangą ir aukštos klasės aptarnavimą Jūsų kelionės metu.

Jei svajojote savo vestuvių dieną romantiškai paplaukioti ar susituokti egzotiniame paplūdymyje – visa tai įmanoma švenčiant vestuves kruiziniuose laivuose.