Vilniuje: +370 676 61110

jolita@100kelioniu.lt

Alytuje: +370 610 36530

info@etuna.lt

Kelionės draudimas

Keliaujant už Lietuvos ribų visada saugiau turėti kelionės draudimą. Niekada negalime būti tikri, ar kelionė praeis be nesklandumų, dėl kurių galime patirti nemažų nuostolių. Turint kelionės draudimą netikėtus nuostolius ar išlaidas patirtas kelionės metu, priklausomai nuo Jūsų pasirinktų draudimo rizikų kompensuotų draudimo bendrovė, taip sumažindama Jūsų finansinius nuostolius.

COMPENSA kelionės draudimas – patikima garantija, kad Tavo kelionė bus saugi ir be rūpesčių.

Kokias kelionės draudimo rūšis galima pasirinkti?
COMPENSA kelionių draudimo paketas yra išties gausus – jį sudaro penki skirtingi draudimo produktai, iš kurių Jūs renkatės Jums reikalingus:

Medicininių išlaidų kelionėje draudimą (būtina draudimo rūšis);
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų kelionės metu;
Kelionės išlaidų draudimą
Bagažo draudimą;
Asmens civilinės atsakomybės draudimą kelionės metu.

Šiuo metu, sudarant kelionių draudimą, automatiškai sutartyje nurodoma sąlyga dėl COVID-19. Joje numatoma, kad susirgus COVID-19 kompensuojamos susirgusio apdraustojo medicininės gydymo išlaidos iki 15 tūkst. eurų, tik jei pacientas hospitalizuotas ir gydytas stacionare, kitu atveju kompensuojama tik už vaistinius preparatus ir / ar kitus medikamentus. Nekompensuojamos kitos netiesioginės išlaidos, kurios nėra susijusios su medicininėmis, pavyzdžiui, išlaidos COVID-19 testavimui ir / ar karantinui (saviizoliacijai) užsienyje, bilietų keitimo išlaidos, kelionės atšaukimo ir / ar panašiai.

Kokius nuostolius atlygina?

Draudimo rūšis

Kokius nuostolius atlygina draudimas

Medicininių išlaidų kelionėje draudimas

Medicininių išlaidų draudimas apima gydymosi ligoninėje, ambulatorinių tyrimų, operacijų, būtinos tvarsliavos, gydytojo paskirtų vaistų, greitosios pagalbos, ligonio ar palaikų transportavimo į Lietuvą, lydinčio asmens, suteiktos pagalbos ir gelbėjimo išlaidas.

Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų kelionės metu

Pasirinkus Nelaimingų atsitikimų draudimą, apdrausime Jus traumos, negalios ir mirties rizikomis. Patyrus traumą, draudimo išmoka bus nustatoma įvertinus faktinį sužalojimų pobūdį, kuris nurodytas medicininiuose dokumentuose. Taip pat atlyginsime išlaidas, jei po traumos prireiktų įsigyti optinius akinius, ortopedines, pagalbines ir gydymo priemones ar jas suremontuoti.

Kelionės išlaidų draudimas

Atlyginame nuostolius, patirtus neįvykus kelionei, ją nutraukus ar praradus kelionės jungtį. Atlyginsime visas pagrįstas kelionės išlaidas, jeigu į kelionę negalite išvykti ar tenka ją nutraukti dėl savo ar artimųjų ligos arba, jeigu pavėluojate į transporto priemonę dėl pavogtų jūsų asmens dokumentų. Taip pat, jeigu transporto priemonė, kuria Jūs vykote į kelionės persėdimo vietą sugedo arba pateko į avariją. Galiausiai, atlyginame nuostolius, jeigu kelionės nebuvo galima tęsti dėl oro sąlygų.

Bagažo draudimas

Atlyginame nuostolius, susijusius su kelionės bagažo praradimu, taip pat – nuostolius, susijusius su bagažo vėlavimu. Bagažas – tai jūsų turimi asmeninio naudojimo daiktai, įskaitant tuos, kurie vežami kaip lauktuvės, įvairių rūšių sporto inventorius bei asmens dokumentai.

Civilinės atsakomybės draudimas

Atlyginame patirtas išlaidas, jei Jūs ar Jūsų nepilnamečiai vaikai bei gyvūnai sukeltų žalą trečiųjų asmenų turtui, sveikatai ar gyvybei. Pavyzdžiui, jei atostogų metu slidinėjate ir leisdamiesi nuo kalno netyčia kliudytumėte ir sužeistumėte kitą asmenį, o pastarasis paprašytų atlyginti patirtą žalą, ar Jūsų vaikai parduotuvėje atsitiktinai numestų brangią vazą ir savininkas paprašytų atlyginti nuostolius, šias išlaidas apmokėtų draudimo bendrovė.

SVARBU! Jei jums reikalinga medicininė pagalba, būtina kreiptis į medicinos įstaigą ir vėliau gauti dokumentus, įrodančius patirtas išlaidas. Kelionių Draudimo atveju dėl išmokos turėtumėte kreiptis nedelsdami, bet ne vėliau kaip per 24 valandas nuo žalos atsiradimo dienos, išskyrus atvejus, kai savo lėšomis apmokėjote medicinines paslaugas. Tokiu atveju draudimo bendrovei turėtumėte pranešti per 7 dienas nuo sugrįžimo į Lietuvą. Registruoti žalą galite trumpuoju numeriu 19111 arba užpildykite pranešimą internetu.  Kelionių draudimo atveju dokumentus turėtumėte pateikti per 7 dienas nuo sugrįžimo į Lietuvą.

Kelionių draudimo atveju turėtumėte pateikti šiuos dokumentus:

√ užpildytą pranešimo formą (pildoma internetu arba Jums ją atsiųs kontaktų centro vadybininkai, jei įvykį registruosite trumpuoju numeriu 19111);
√ medicininius dokumentus;
√ sąskaitas bei dokumentus, patvirtinančius sąskaitų apmokėjimą;
√ policijos pažymą, jei nukentėjote užpuolimo ar eismo įvykio metu.

 

Kokiu būdu galiu pateikti dokumentus?  

Dokumentus galite pateikti:

√ el. paštu zalos@compensa.lt
√ registruotu laišku „Compensa“ būstinės adresu Ukmergės g. 280, 06115 Vilnius;
√ atvykę į artimiausią žalų administravimo padalinį.

Apie bendrovę:

Maždaug 50 „Vienna Insurance Group“ kompanijų, veikiančių 30 šalių, šiuo metu dirba daugiau nei 25 tūkst. darbuotojų. Draudimo sprendimus vystome atsižvelgdami tiek į klientų asmeninius poreikius, tiek ir į jų gyvenamosios vietovės specifiką, todėl yra vieni iš draudimo sektoriaus lyderių Austrijoje ir Vidurio bei Rytų Europos šalyse.

Compensa Vienna Insurance Group yra Lietuvoje registruota akcinė draudimo bendrovė, kuri nuo 2016 m. sausio 1 d. pradėjo veiklą Baltijos šalyse. Iki 2016 m. Lietuvoje veikė Lenkijos ne gyvybės draudimo bendrovės Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group Lietuvos filialas, kuris veiklą Lietuvoje vykdė nuo 2010 m. Įmonei augant ir plečiant savo veiklą Baltijos regione, buvo atlikti struktūriniai pakeitimai ir Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group Lietuvos filialas perleido savo verslą, kaip turto, teisių ir įsipareigojimų visumą, naujai akcinei draudimo bendrovei – Compensa Vienna Insurance Group.