Vilniuje: +370 676 61110

jolita@100kelioniu.lt

Alytuje: +370 610 36530

info@etuna.lt

Parkavimas Vilniuje, Kaune, Varšuvoje

Susiruošėte į kelionę ir neturite kur palikti savo automobilio? Tuomet siūlome Jums išeitį: atvykite i oro uostą automobiliu, pailikite jį parkavimo aikštelėje, o grįžę po kelionės parvažiuokite į namus savo automobiliu.

Automobilių stvėjimo aikštelės bilietus galite įsigyti atvykę pas mus į biurą arba internetu.

Automobilių stovėjimo aikštelė Vilniaus ir Kauno oro uostuose (internetu):

           

ADCParking

Papildomos paslaugos:

Rezervuota vieta– Asmeniškai Jums rezervuota vieta prie pat įvažiavimo į aikštelę, rezervuotoje vietoje stovės ženklas su Jūsų automobilio numeriu
Palydėk ir pasitik – Prie išvykimo salės Jus pasitiks darbuotojas ir pats pastatys automobilį į aikštelę, o Jums sugrįžus automobilis bus grąžintas VIP ADCParking aikštelėje. Puikus pasirinkimas skrendant su mažais vaikais ar turint daug lagaminų.
Automobilio sutvarkymas – Pasirenkant paslaugą „Palydėk ir pasitik” galime išplauti ir išsiurbti Jūsų automobilį
Fast Track – Jums suteikia praėjimą BE EILĖS pro atskirą oro uosto saugumo patikros punktą nelaukiant bendroje eilėje.
Smart pack – Bagažo pakavimas, tai patikima priemonė skirta Jūsų bagažo apsaugai.
Jūsų potogumui veikia nemokamas interneto ryšys WiFI

uniPark

Automobilių stovėjimo aikštelė: ITAKA partneris ParkingLot
Adresas: Krakowiaków g. 75, 02-255 Varšuva
Tel. nr. ITAKA klientams: +48 697 888 111 (visą parą)

Į kainą įskaičiuotas nuvežimas iš automobilių stovėjimo aikštelės iki oro uosto ir atgal kelionės pabaigoje iki 4 asmenų. Taikomas papildomas 10 PLN mokestis už kiekvieną papildomą asmenį;
Į nurodytą kainą įskaičiuota 1 automobilio stovėjimo vieta;
Už papildomą parą klientas gali apmokėti automobilių stovėjimo aikštelėje (10 PLN/para);
Papildomas mokestis už transporto priemonės stovėjimą aikštelėje nebus taikomas, jei vėlavimas kilo tik dėl užsakomųjų reisų tvarkaraščio pakitimų. Be to, nebus taikomas papildomas mokestis už lėktuvų skrydžių vėlavimus.

Rekomenduojame naudotis http://www.startparking.pl/

Kaip atlikti rezervaciją?
Pasirinkite paieškoje Warszawa – Okęcie -> Lotnisko im. Fryderyka Chopina;
Suveskite atvykimo ir išvykimo datas;
Spauskite „szukaj”;
Pasirinkite parkingą ir spauskite „Rezerwuj”;
Įveskite vardą, pavardę, telefono numerį (turi prasidėti 86XXXXXXX);
„Liczba osób” skiltyje įveskite keleivių skaičių;
Pasirinkite mokėjimą vietoje „Płacę na parkingu”;
Spauskite „Rezerwuj”;
Norint pamatyti patvirtinimą, įveskite skiltyje „Nazwisko” pavardę.

Šiame parkinge mokėsite vietoje ir TIK grynais zlotais.

Kartu su patvirtinimu, gausite GPS koordinates bei instrukciją kaip rasti automobilių stovėjimo aikštelę.