Vilniuje: +370 676 61110

jolita@100kelioniu.lt

Alytuje: +370 610 36530

info@etuna.lt

2020 VASARA?

O TAIP – 2020 IŠANKSTINIŲ VASAROS SEZONO KELIONIŲ PARDAVIMŲ sąlygos, pasiūlymai ir nuolaidos jau čia!

Daugiau

LEIDIMAI Į GARDINĄ - TIK 6 EUR!

Sutvarkome tą pačią dieną!

Daugiau

EGZOTINĖS kelionės iš Varšuvos

Kryptys: Amerika, Azija, Afrika

Daugiau

LEIDIMAI Į KALININGRADĄ - TIK 6 EUR!

Daugiau

AUTOMOBILIO NUOMA

GRAIKIJOS SALOSE! Nereikia mokėti iš anksto - moki tik pasiimdamas automobilį!

Daugiau

Keliaujantiems drauge
nuolaidos!!!

Draugų kompanijos už vasaros atostogas moka mažiau! Džiugios naujienos visiems, kurie dar nespėjo įsigyti vasaros sezono atostogų. Įsigijantiems atostogas drauge iki š. m. spalio 31 d. - taikome nuolaidas. Keliaukime kartu!

Daugiau

Tik jaunavedžiams ❤

Papildoma 5% nuolaida nuo galiojančios kainos!

Daugiau

SAVAITGALIS ĮSPŪDINGAME STAMBULE 4D./3N.

“Rytų ekspresas”, traukinių karalius arba karalių traukinys, ir vėl dunda į miestą, paskendusį amžių glūdumoj tarp dviejų kontinentų, iš kurio Sirkeci stotyje lipa besisvečiuojantys anglų lordai, prancūzų madmuazelės ar  iš tarnybinės kamandiruotės grįžtantys turkų pašos; Bosforo sąsiauriu į Auksinį Ragą atplaukia rytietiški prekybiniai laivai apsčiai prikrauti kinų šilko ritinių bei porcelianinių servizų, indų bei Irano prieskonių maišų, egiptietiškos medvilnės ar Damasko plieno gaminių, kurie iškraunami pakrantės muitinės sandėliuose, o vėliau keliauja į Didįjį Stambulo ar egiptietišką turgus… Esu tikras, kad atvykus į Stambulą, ne vieno iš mūsų vaizduotė, keliant pėdomis Bizantijos ar Osmanų imperijos laikų dulkes, norėtų prikelti realybėn ir nutrūkusios tų laikų kasdienybės vaizdinius. Aš pats esu vienas iš tų svajotojų!

Kelionės išvykimo datos: skrydžiai iš Vilniaus, kiekvieną ketvirtadienį.

Kelionės trukmė: 3 naktys / 4 dienos

Galima užsisakyti papildomas nakvynes ar kitus viešbučius Romoje.

APGYVENDINIMAS

KAINA

Asmeniui dviviečiame kambaryje

nuo 305 Eur

Vienvietis kambarys

nuo 360 Eur

Vaikas iki 12 m. (2 suaug.)

nuo 135 Eur

Kaina trečiam asmeniui

nuo 255 Eur

DATA

PROGRAMA

1 diena

Vilnius – Stambulas (1550 km) Skrydis į Stambulą. Pervežimas į viešbutį Stambule. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Stambulas Pusryčiai. Ekskursija po Stambulą pradedama nuo muziejaus „Panorama 1453“. Tai šiuolaikinis muziejus, įkurtas po kupolu, tarytum observatorija, vaizduojantis turkams labai svarbų istorinį momentą – Konstantinopolio paėmimą. Vėliau pakylama į istorinį Galatą bokštą nuo kuriuo atsiveria nuostabi Stambulo panorama. Iš politinio centro persikeliama į Stambulo centrą – Taksim aikštę, nuo kurios patenkama į pagrindinę ir judriausią Stambulo gatvę – Istiklal. Čia ne tik gausu jaukių kavinių, parduotuvių, meno galerijų, tačiau šia gatve važinėja ir žymusis senasis Stambulo tramvajus. Pamatoma buvusios Bizantijos sostinės gynybinė siena. Vėliau pakylama į Pierre Lotti kavinę, iš kurios atsiveria puikus vaizdas į Auksinio rago įlanką. Lankomasi Miniaturk parke. Parko teritorija užima 60 tūkstančių kv. m plotą iš kurių ketvirtąją teritorijos dalį užima Stambulo ir visos Turkijos žymių pastatų sumažintos kopijos. Parkas yra nuolat plečiamas, jame galima apžiūrėti 120 įvairių pastatų, kurie sumažinti masteliu 1:25. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Stambulas Pusryčiai. Toliau tęsiama ekskursija po Stambulą. Apsilankoma Hipodromo aikštėje – svarbiausioje miesto vietoje, Romos imperijos, Bizantijos ir Osmanų imperijos laikais. Įspūdingoji Mėlynoji mečetė – klasikinis osmanų architektūros pavyzdys, vienintelė mečetė Stambule, turinti šešis minaretus. Šv. Sofijos soboras – IV a. Bizantijos imperijos laikotarpio statinys su 56 m aukščio kupolu, kurį puošia užrašai iš Korano, senovinės freskos ir bizantinės mozaikos. Tai viena iš didžiausių krikščionių šventyklų pasaulyje. Aplankomi Topkapi rūmai – buvusi sultonų rezidencija, Osmanų imperijos širdis nuo XV iki XIX a. Šiame milžiniškame komplekse – daugybė pastatų, kambarių, kiemelių, sodų, iš terasos atsiveria puikus vaizdas į Bosforo sąsiaurį. Dabar rūmuose įrengtas didžiulis muziejus, kuriame eksponuojamos keramikos, porceliano, ginklų, pranašo Mahometo relikvijų, brangakmenių, juvelyrinių dirbinių ir kitos vertingos kolekcijos. Pasivaikščiojama Bosforo sąsiaurio pakrantėmis, kurios skiria Europą ir Aziją, Rytus ir Vakarus. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Stambulas – Vilnius (1550 km) Pusryčiai. Laisvas laikas. Pervežimas į Stambulo oro uostą. Skrydis į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• pervežimas: Atatiurko oro uostas-viešbutis-Atatiurko oro uostas (atskrendant/išskrendant tarp 10.00 – 18.00 val.),
• 3 nakvynės pasirinktos kategorijos viešbutyje su pusryčiais,
• 1 pietūs (gėrimai už papildomą mokestį),
• pervežimai turistinės klasės autobusu/mikroautobusu Stambule,
• rusakalbio kelionės vadovo paslaugos,
• ekskursijos pagal programą rusų kalba,
• įėjimo bilietai į lankomus objektus.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• skrydžio bilietai: nuo 140 EUR,
• medicininių išlaidų draudimas kelionės metu,
• arbatpinigiai, gėrimai, papildomos paslaugos, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos:
• ekskursinių objektų lankymo tvarka ir kainos gali keistis,
• vykstama su rusakalbe grupe.

Galima užsisakyti papildomas nakvynes Stambule.

Didžiausias Turkijos ir vienas didžiausių pasaulio miestų Stambulas, kuriame gyvena apie 14 mln. gyventojų, yra vienas unikaliausių pasaulio miestų. Jame priskaičiuojama apie 2000 mečečių, 157 krikščionių bažnyčios, 17 sinagogų ir 10 vienuolynų, veikia 35 universitetai, čia reziduoja Didysis Turkijos muftijus, Graikų ir Atėnų Bažnyčių patriarchai, gausu architektūros šedevrų: sultonų Topkapi rūmai, Sofijos soboras, Žydroji ir Suleimanye mečetės, Bazilikos cisternos, hipodromas, Galatos bokštas ir t.t. Tačiau labiausiai šis miestas turėtų žavėti tuos, kurie neapsiriboja vien duokle kelionėse gerai išlavintai regai, o nori išbandyti, pajusti, paskanauti, paklausyti, tiksliau patirti tikrąją Stambulo aurą. O ji ir man pačiam atsiveria vis kitomis spalvomis.

Patirkite malonumą kūnui apsilankydami turkiškose pirtyse, vadinamose hamamais, kuriose pirtininkai vyrai atvykusiems lankytojams vyrams, o moterys – moterims, tarp garo pirčių lankymo atsigulus ant marmurinio šildomo stalo su šiurkščia pirštine ištrina visą kūną, nuimdami negyvą odą, vėliau išmuiluodami putų maišu ir nuplaudami šaltu vandeniu. Tada seka masažas. Senosios XVIa. Cemberlitas arba XVIII a. Cagaloglu bus geriausi pasirinkimai jums.

Apsilankymas Stambulo Didžiajame ar egiptietiškame turguose duoda puikias galimybes atvykėliui ne tik įsigyti tradicinių medžio, keramikos, šilko, sidabro ar aukso dirbinių lauktuvėms, bet ir išgerti tradicinės obuolių, granatų, šalavijų ar liepų žiedų arbatos ar turkiškos kavos senosiose vietos arbatinėse ar kavinėse, išvysti prekybinėse gatvelėse šmirinėjančius vandens pilstytojus ar net patį Nasredina Hodza.

Vaikštant centriniame Stambulo Beyoglu rajone pagrindine Istiklal gatve pajuskite dieną naktį čia zujančias įvairiatautes minias žmonių: vieni pramogauja, kiti apsipirkinėja bei ne vienas atvyksta išbandyti turkiškos virtuvės patiekalų ar skanėstų, perkamų iš vietos gatvės prekeivių (kepti kaštainiai, ryžiais įdarytos midijos) ar užsako saliukus žymiuose vietos restoranuose su vakaro programa (tautiniai šokiai, besisukančių dervišų pasirodymai). Taip pat Sultanahmeto rajone verta užsukti į Pudding Shop restoraną, kuriame lankėsi net pats Bilas Klintonas, išbandyti jų garsiųjų Iskender kebab (Iskendiruno kebabas, smulkiai pjaustyta kepta aviena piene mirkytos baltos duonos patale, užpilta jogurtu ir pamidorų padažu su daržovėmis) ar į šalia esančią Mado ledainę, kurioje vanilės, pistacijų ar šokolado skonio ožkos pieno ledai patiekiami lėkštėje su baklavos pyragėliais.

Jūrinė ekskursija  Bosforo sąsiauriu atveria langą į elito gyvenimą. Azijos ir Europos pusėje esančios pakrantės vilos, vadinamos yali, mena turtingų ir įtakingų Osmanų imperijos ar Naujosios Turkijos respublikos laikų šeimų gyvenimą. Daugelis jų vertinamos vienomis brangiausių rezidencijų pasaulyje, kurių kaina svyruoja tarp 20 – 60 mln. JAV dolerių. Brangiausia yali yra rožinė “Erbilgin Yalisi” Yenikoy rajone. 2007 m. Forbes žurnalas įvardijo ją penktu brangiausiu namu pasaulyje, įkainuotu 100 mln. JAV dolerių. Joje yra 64 kambariai. Plaukimas Bosforo sąsiauriu, kuris yra 31 km ilgio ir iki 2,5 km pločio bei jungia Juodąją ir Marmuro jūras, leis grožėtis ir daugybe kitų įspūdingų architektūros šedevrų: Osmanų sultonų rūmais, mečetėmis, universitetiniais kompleksais, brangiausiais miesto viešbučiais, brangiausiu miesto diskotekų ir barų rajonu ir t.t. Anadolu (Anatolijos) ir Rumeli (romėnų) tvirtovėse ištisus metus pakrantėje vyksta muzikos ir šokio festivaliai, žymiausių pasaulio dainininkų koncertai.