Vilniuje: +370 676 61110

jolita@100kelioniu.lt

Alytuje: +370 610 36530

info@etuna.lt

2020 VASARA?

O TAIP – 2020 IŠANKSTINIŲ VASAROS SEZONO KELIONIŲ PARDAVIMŲ sąlygos, pasiūlymai ir nuolaidos jau čia!

Daugiau

LEIDIMAI Į GARDINĄ - TIK 6 EUR!

Sutvarkome tą pačią dieną!

Daugiau

EGZOTINĖS kelionės iš Varšuvos

Kryptys: Amerika, Azija, Afrika

Daugiau

LEIDIMAI Į KALININGRADĄ - TIK 6 EUR!

Daugiau

AUTOMOBILIO NUOMA

GRAIKIJOS SALOSE! Nereikia mokėti iš anksto - moki tik pasiimdamas automobilį!

Daugiau

Keliaujantiems drauge
nuolaidos!!!

Draugų kompanijos už vasaros atostogas moka mažiau! Džiugios naujienos visiems, kurie dar nespėjo įsigyti vasaros sezono atostogų. Įsigijantiems atostogas drauge iki š. m. spalio 31 d. - taikome nuolaidas. Keliaukime kartu!

Daugiau

Tik jaunavedžiams ❤

Papildoma 5% nuolaida nuo galiojančios kainos!

Daugiau

NEAPOLIS

Neapolis – žavinga ir kontrastinga Kampanijos regiono sostinė ir vienas seniausių Europos uostamiesčių prie Tirėnų jūros. Miestas garsėja fotogeniškiausiomis panoramomis. Šis graikiškos kilmės miestas ant skardingų uolų yra pastatytas milžiniško amfiteatro principu – net 70 proc. pastatų langų žvelgia į Neapolio įlanką. Nuostabūs vaizdai ir kvapą gniaužiančios panoramos čia garantuotos!

Pasirinkę Neapolio kryptį tikrai nesuklysite: čia poilsį galėsite derinti su įdomių vietų lankymu.

Kelionės datos:  2019 vasario 14-17 d.

Kelionės trukmė: 3 naktys / 4 dienos

Vasario 14 d. Kaunas 17:15 – Neapolis 19:00
Vasario 17 d. Neapolis 08:25- Kaunas 12:10

Apgyvendinimas Maison du la Metro 3* viešbutyje

Dėmesio! Vietų skaičius už nurodytą kainą yra ribotas, kainos yra dinaminės todėl kainos gali keistis sumažėjus vietų lėktuvuose ar mažėjant kambarių kiekiui. Rezervacija yra tvirtinama tik po atlikto apmokėjimo. Kainą tikslinti pas 100kelioniu.lt konsultantes.

Išvykimo metu būtina turėti asmens dokumentą, kuris galioja ne mažiau nei 3 mėn. po grįžimo iš kelionės, pasas arba ID kortelę keliaujantiems į ES šalis.

Viešbutis „La Maison du Metro“ yra netoli Nacionalinio archeologijos muziejaus. Strategiška gera vieta norintiems aplankyti istorinį centrą, pėsčiomis apie 10 minučių.

Daugiau informacijos viešbučio oficialioje svetainėje – http://www.bbmaisondulametro.com/en/

Į Kainą įskaičiuota:

– Skrydžiai Kaunas – Neapolis – Kaunas
– Nemokamas rankinio bagažas  (1 mažas krepšys 40 cm x 20 cm x 25 cm), vietos lėktuve
– 3 nakvynės  3* viešbutyje
– Pusryčiai

Neįskaičiuota:

– Rankinis 10 kg bagažas, registruojamas bagažas;
– Pervežimas oro uostas – viešbutis – oro uostas;
– atstovo paslaugos;
– Draudimas (yra galimybė įsigyti papildomai)

Kada geriausia vykti į Neapolį?

Neapolyje, kur žiemos švelnios, o vasaros – karštos, yra du ryškūs sezonai. Tačiau tinkamiausias laikas apsilankyti šiame mieste yra rugsėjo–spalio mėnesiai, kai karščiai jau nuslūgę ir prasideda pats turizmo įkarštis. Kitas kelionėms į Neapolį parankus metas – nuo balandžio vidurio iki birželio pabaigos. Pavasarį būna ne tik kiek vėsiau, bet ir mažiau turistų. Be to, tuo metu žydi įvairūs vaismedžiai, vaiskrūmiai ir kiti mums nematyti augalai.

 

 

Lankytinos vietos Neapolyje

Antikinis Pompėjos miestas – per pusvalandį iš Neapolio traukiniu arba autobusu galima pasiekti legendinį Senovės Romos laikų miestą – Pompėją. 79 m. miestą sugriovė išsiveržęs Vezuvijaus ugnikalnis. Dabar turistai gali paisvaikščioti po miesto-muziejaus gatveles, pamatyti teatrą ir amfiteatrą bei kitus romėnų statinius. Taip pat galima pasiekti Vezuvijaus viršūnę, o nuo čia pasigrožėti Neapolio įlankos vaizdais.

Nacionalinis archeologijos muziejus – šiame muziejuje eksponuojami originalūs Pompėjos miesto radiniai ir yra vienas svarbiausių muziejų visoje Italijoje.

San Domenico Maggiore – tokio pat pavadinimo aikštė ir gotikinio stiliaus bažnyčia, kurią įkūrė dominikonų vienuolių ordinas. Pastato sienos dekoruotos nuostabiomis Pietro Cavallino ir Giotto freskomis. Aikštės viduryje puikuojasi obeliskas, kurio viršūnę puošia dominikonų ordino įkūrėjo San Domenico di Guzman skulptūra.

Via San Gregorio Armeno. Ši Neapolio gatvelė dar vadinama Kalėdų gatve, kadangi joje ištisus metus prekiaujama prakartėlėmis, čia pat veikia ir Kalėidinių prakartėlių bei atitinkamų religinių personažų gamyklėlės.

Palazzo Reale di Capodimonte įsikūrę ant kalvos. Juose galima aplankyti Capodimonte muziejų, kuriame daugiausia eksponuojami italų tapybos kūriniai.

Quartieri Spagnoli, arba ispanų kvartalas su siauromis gatvelėmis, nors ir itin autentiškas bei atspindintis tikrąją Neapolio dvasią, tačiau tai nėra pats saugiausias šio miesto kvartalas, tad pravartu būti akyliems ir atsargiems.

Vienas žymiausių lankomų objektų Neapolyje – Herkulaneumas. Praeityje šis miestas buvo garsus pajūrio kurortas bei prekybos uostas. Deja šio miesto gyvavimo istorija ne tik liūdna, bet ir tragiška. 79 metais Herkulaneumą palaidojo iš Vezuvijaus ugnikalnio išsiveržusi lava. Šiandien čia galima pamatyti archeologų atkastus miesto griuvėsius.

Neapolio požemiai. Kelių dešimčių gylyje po Neapolio senamiesčiu egzistuojantys tamsūs požemiai lankytojus nukelia į praeitį, kuriame slypi graikų ir romėnų civilizacijos pėdsakai. Kilometrus besitęsiantys požemiai atsirado graikams pradėjus kasti tufą, kuriuo tvirtino gynybines miesto sienas. Romėnai atsiradusias ertmes pritaikė surinktam lietaus vandeniui laikyti. Vėliau patys neapoliečiai statyboms kasė tufą. Lankydamiesi Neapolio požemiuose galėsite pamatyti didžiules sales, vandentiekio cisternas, katakombas, pasivaikščiosite siauruose koridoriuose. Neapolio požemiai turistams pasiekiami tik organizuojamomis ekskursijomis. Nepamirškit šiltesnės aprangos!

Vezuvijaus ugnikalnis. Apie 30 kilometrų į rytus nuo Neapolio atrasite vis dar aktyvų Vezuvijaus ugnikalnį. Paskutinį kartą šis ugnikalnis išsiveržė 1944 metais. Nors Vezuvijus laikomas vienu pavojingiausių ir didžiausią žalą žmonijai galinčiu padaryti ugnikalniu, norintys pažvelgti į jo „nasrus“ tai gali padaryti saugiu atstumu pakilę iki viršūnės.

Šv.Martyno vienuolynas. Neapolio apylinkėse, ant kalvos įsikūręs Certosa di San Martino, arba Šv.Martyno vienuolynas. Jis veikia nuo 14 amžiaus.

 

Maistas

Tai miestas, kuris išsiskiria aukšta gastronomijos kultūra. Čia verta prisiminti ne tik garsiąją iš Neapolio kilusią picą, tačiau ir žuvies, jūrų gėrybių patiekalus bei nepralenkiamus neapolietiškus desertus, kurių rekomenduoju paragauti istorinėje „Gambrinus“ kavinėje, esančioje „Plebiscito“ aišktėje. Dėmesio vertai Neapolio turgūs yra „Pigna Secca“ bei „Porta Nolana“. L‘Antica Pizzeria Da Michele – viena seniausių ir geriausią picą pasaulyje siūlanti picerija. Ši picerija žinoma ir iš filmo „Valgyk, melskis, mylėk“.

 

 

Kur geriausi paplūdimiai?

Netoli Neapolio galima rasti plačių balto smėlio paplūdimių, nors yra ir juodų – vulkaninės kilmės. Žavingais vaizdais garsėja Amalfio pakrantė, nusėta jaukių pajūrio miestelių, o ant uolų pakibę prabangios rezidencijos. Pastarąsias poilsiui renkasi ne viena pasaulio garsenybė. Amalfio pakrante, pakibusia ant uolos virš jūros, vingiuoja pasaulyje vienas vaizdingiausių serpentinų.

Besirūpinantiems savimi privalu apsilankyti didžiausioje Neapolio įlankos saloje – Iskijoje. Joje yra net 70 karštųjų vulkaninės kilmės versmių, todėl keliautojai iš viso pasaulio čia plūsta ne tik pasimėgauti 33 km ilgio paplūdimio teikiamais malonumais, bet ir sustiprinti sveikatos.