Vilniuje: +370 676 61110

jolita@100kelioniu.lt

Alytuje: +370 610 36530

info@etuna.lt

2020 VASARA?

O TAIP – 2020 IŠANKSTINIŲ VASAROS SEZONO KELIONIŲ PARDAVIMŲ sąlygos, pasiūlymai ir nuolaidos jau čia!

Daugiau

LEIDIMAI Į GARDINĄ - TIK 6 EUR!

Sutvarkome tą pačią dieną!

Daugiau

EGZOTINĖS kelionės iš Varšuvos

Kryptys: Amerika, Azija, Afrika

Daugiau

LEIDIMAI Į KALININGRADĄ - TIK 6 EUR!

Daugiau

AUTOMOBILIO NUOMA

GRAIKIJOS SALOSE! Nereikia mokėti iš anksto - moki tik pasiimdamas automobilį!

Daugiau

Keliaujantiems drauge
nuolaidos!!!

Draugų kompanijos už vasaros atostogas moka mažiau! Džiugios naujienos visiems, kurie dar nespėjo įsigyti vasaros sezono atostogų. Įsigijantiems atostogas drauge iki š. m. spalio 31 d. - taikome nuolaidas. Keliaukime kartu!

Daugiau

Tik jaunavedžiams ❤

Papildoma 5% nuolaida nuo galiojančios kainos!

Daugiau

Paryžius – visada gera idėja!!!

Romantiškas savaitgalis Paryžiuje taip pigiai?! Neįtikėtina! Juk taip puiku trumpam pabėgti dviese į meilės miestą, pasigrožėti nuostabia miesto panorama, aplankyti galimybę muziejų, pamatyti daugybę pasaulinio garso meno kūrinių ar paragauti visų liaupsinamų patiekalų ir gėrimų.

Kelionės datos:  2019 kovo 8-11d.

Kelionės trukmė: 3 naktys / 4 dienos

Kovo 8d. Vilnius 13:05 – Paryžius (Bovė) 14:55 (W6 8021)
Kovo 11d. Paryžius (Bovė) 15:30 – Vilnius 19:05 (W6 8022)

Dėmesio! Vietų skaičius už nurodytą kainą yra ribotas, kainos yra dinaminės todėl kainos gali keistis sumažėjus vietų lėktuvuose ar mažėjant kambarių kiekiui. Rezervacija yra tvirtinama tik po atlikto apmokėjimo. Kainą tikslinti pas 100kelioniu.lt konsultantes.

Išvykimo metu būtina turėti asmens dokumentą, kuris galioja ne mažiau nei 3 mėn. po grįžimo iš kelionės, pasas arba ID kortelę keliaujantiems į ES šalis.

Apgyvendinimas  Paris Neuilly 4* viešbutyje

KAMBARIO TIPAS

KAINA

Standard Double

310 EUR/asm.

„Hôtel du Château” yra prekybos rajone, šalia Neuilly tilto. Netoli Paryžiaus, viešbutis taip pat yra tarp La Défense centrinio verslo rajono ir visame pasaulyje žinomų Eliziejaus laukų. Metro jūs greitai pasieksite visas gerai žinomas Paryžiaus vietas. Viešbutis pasižymi ypatinga jaukia atmosfera, kurioje dera modernumas ir komfortas.

Įskaičiuota:

Skrydžiai (Vilnius – Paryžius (Bovė) – Vilnius)
Nemokamas rankinio bagažo vienetas mažas krepšys (40 cm x 20 cm x 25 cm) salone, vietos lėktuve
Registracija internetu galima likus iki 2 dienų prieš išvykimą
3 naktys 4* viešbutyje
Pusryčiai

Neįskaičiuota:

Pervežimai
Draudimas (yra galimybė įsigyti papildomai)

Paryžius – tai Prancūzijos sostinė ir svarbus šios šalies ir visos Europos kultūros, verslo ir politikos centras. Paryžiaus istorinis centras nuo 1991 m. yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Tad nenuostabu, jog Paryžiaus lankytojus traukia istorinis ir kultūrinis palikimas, vyno mėgėjus – geras prancūziškas vynas ir jo įvairovė, o gurmanus – puikūs restoranai. Paryžius – svarbus miestas mados pasaulyje, čia gausu madingų parduotuvių ir prabangių mados namų.

Lankytinos vietos Paryžiuje
Luvro muziejus –  tai buvę Prancūzijos karalių rūmai Paryžiaus centre tarp dešiniojo Senos kranto ir Rue de Rivoli. Muziejuje eksponuojami beveik 35 000 eksponatų, pradedant priešistore ir baigiant XIX a. Muziejuje eksponuojamos skulptūros, tapybos darbai. Kiekvieno mėnesio pirmą sekmadienį įėjimas į muziejų yra nemokamas.

Eifelio bokštas  – vienas iš Paryžiaus simbolių, nors buvo statytas tik kaip laikinas statinys. Šis 324 m aukščio bokštas buvo pastatytas 1889 m. siekiant paminėti Revoliucijos šimtmetį. Į bokšto viršų galima užkilti liftu, o jei neabejojate savo fizine forma, ir pėsčiomis – įveikus 1665 pakopas.

Eliziejaus laukai – bene geriausiai žinoma Paryžiaus gatvė, užtvindyta restoranais, kavinėmis ir madingomis parduotuvėmis. Plati ir tiesi tarsi styga alėja driekiasi nuo Santarvės aikštės iki Triumfo arkos.

Triumfo arka buvo pradėta statyti paties Napoleono užsakymu ir turėjo būti skirta pergalei Austerlice paminėti. Tačiau statinys buvo baigtas jau nuvertus didįjį prancūzų karvedį. Triumfo arka gausiai išpuošta reljefais ir skulptūromis. Galima užkilti į apžvalgos aikštelę.

Dievo Motinos katedra (Notre Dame) yra žymiausia bažnyčia Paryžiuje ir puikus viduramžių architektūros pavyzdys. Šio viduramžių šedevro statybos prasidėjo 1163 m. ir truko 200 metų. Dievo Motinos katedroje buvo karūnuojami Prancūzijos karaliai.

Monmartro kvartalas jau kelis šimtmečius garsėja kaip menininkų meka. Gatvės menininkai čia parduoda savo darbus. Kvartale galima aplankyti žymųjų Moulin Rouge kabaretą, Montmartro muziejų, taip pat Salvadoro Dali muziejų, kuriame sukaupta daugiau nei 300 šio garsaus menininko darbų kolekcija. Monmartro pažiba – Šv. Jėzaus širdies bazilika – balta romantinio-bizantinio stiliaus bažnyčia, kuri buvo pastatyta 20 a. pradžioje.

Ramus ir gražus istorinis Liuksemburgo kvartalas yra netoli triukšmingojo San Žermeno kvartalo. Šiuo metu parko supamuose Liuksemburgo rūmuose įsikūrę senato rūmai. Kadaise karališkajai šeimai priklausę rūmai revoliucijos metais buvo paversti kalėjimu.

Pompidou kultūros centre rengiamos įvairios parodos. Pastatas išsiskiria savo eksterjeru: gan keistai atrodo architekto sprendimas jo sienas tarsi paremti vamzdžiais bei statramsčiais. Visos pastato komunikacijos, kurios įprastai būna paslėptos statinių viduje, yra iškeltos į išorę.

Les Invalides – tai kvartalas, kuriam pavadinimas prigijo nuo Hotel des Invalides, t.y. apgyvendinimo įstaigos, Liudviko 14 pastatytos benamiams karo veteranams. Šalia yra karo istorijos muziejus bei keletas kitų muziejų. Kvartale taipogi yra Dome bažnyčia, kurios kriptoje ilsisi Napoleono palaikai.

Carnavalet muziejus – visa Paryžiaus istorija vienoje vietoje. Ieškokite Marais rajone, o įėjimas – nemokamas. Tai būtinas objektas Paryžiaus mylėtojams.