Vilniuje: +370 676 61110

jolita@100kelioniu.lt

Alytuje: +370 610 36530

info@etuna.lt

2020 VASARA?

O TAIP – 2020 IŠANKSTINIŲ VASAROS SEZONO KELIONIŲ PARDAVIMŲ sąlygos, pasiūlymai ir nuolaidos jau čia!

Daugiau

LEIDIMAI Į GARDINĄ - TIK 6 EUR!

Sutvarkome tą pačią dieną!

Daugiau

EGZOTINĖS kelionės iš Varšuvos

Kryptys: Amerika, Azija, Afrika

Daugiau

LEIDIMAI Į KALININGRADĄ - TIK 6 EUR!

Daugiau

AUTOMOBILIO NUOMA

GRAIKIJOS SALOSE! Nereikia mokėti iš anksto - moki tik pasiimdamas automobilį!

Daugiau

Keliaujantiems drauge
nuolaidos!!!

Draugų kompanijos už vasaros atostogas moka mažiau! Džiugios naujienos visiems, kurie dar nespėjo įsigyti vasaros sezono atostogų. Įsigijantiems atostogas drauge iki š. m. spalio 31 d. - taikome nuolaidas. Keliaukime kartu!

Daugiau

Tik jaunavedžiams ❤

Papildoma 5% nuolaida nuo galiojančios kainos!

Daugiau

Barselona atskrendu!

Yra miestų, į kuriuos vykti galima bet kada! Net ir rudenį. Nors saulė ir nekepins, bet bus mažiau turistų, mažiau eilių prie lankytinų vietų, o ir šilčiau turėtų būti nei Lietuvoje! Viena tokių vietų – Barselona! Jei nori ją pamatyti, siūlome pasinaudoti šiuo pasiūlymu ir susiruošti neilgai savaitgalio kelionei!

Skrydžių laikai:

Pirmyn: gruodžio 13 d. Vilnius 12:35 – Barselona 15:10
Atgal: gruodžio 16 d. Barselona 07:35 – Vilnius  12:10

Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje nuo 197 Eur

Dėmesio: Vietų skaičius už nurodytą kainą yra ribotas, kainos yra dinaminės todėl kainos gali keistis sumažėjus vietų lėktuvuose ar mažėjant kambarių kiekiui. Rezervacija yra tvirtinama tik po atlikto apmokėjimo. Kainą tikslinti pas 100kelioniu.lt konsultantus.

Rezervacijai patvirtinti reikalingi visų keliaujančiųjų asmenų vardai, pavardės bei gimimo datos.

Išvykimo metu būtina turėti asmens dokumentą, kuris galioja ne mažiau nei 3 mėn. po grįžimo iš kelionės, pasas arba ID kortelę keliaujantiems į ES šalis.

Apie viešbutį Glories 3*

Šis modernus viešbutis įsikūręs už 200 metrų nuo Barselonos bulių kautynių arenos „Monumental“ ir už 12 minučių kelio nuo Sagrada Familia bažnyčios. Visuose numeriuose įrengti oro kondicionieriai ir šildymas, veikia palydovinė televizija ir nemokamas belaidis internetas.

Iš viešbučio „Glòries“ vos per 3 minutes nueisite iki Monumental metro stoties, iš kurios maždaug per 5 minutes nuvažiuosite iki Katalonijos aikštės.

Iš viešbučio lengvai pasieksite modernų 22@ rajoną ir Agbar bokštą. Nacionalinį Katalonijos teatrą ir „Auditori“ koncertų salę rasite vos už 400 metrų.

Viešbučio „Glòries“ visą parą dirbančioje registratūroje galėsite išsinuomoti automobilį ar dviratį. Svečiams taip pat siūlomos valiutos keitimo ir bilietų rezervavimo paslaugos.

Eixample yra puikus pasirinkimas keliautojams, besidomintiems šiomis veiklomis: architektūra, maistu ir parduotuvėmis.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

-skrydis su aviakompanija Ryanair Vilnius-Barselona -Vilnius  su rankiniu bagažu iki 10kg;
– 3* viešbutis su pusryčiais;

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

– registruojamas bagažas;
– pervežimas oro uostas – viešbutis – oro uostas;
– atstovo paslaugos;
– eskursijos;
– asmeninės išlaidos.

Ką nuveikti Barselonoje?

Sagrada familia katedra. Kelionė į Barseloną nebūtų pilnai išpildyta, jeigu neapsilankytumėte prie šio, įspūdingo dydžio ir grožio statinio! Tiesa, turistų čia visada labai daug. Todėl, norint patekti į vidų, reikės kurį laiką pastovėti eilėje. Kitas variantas – prisėsti ant šalia katedros esančio suoliuko ir gėrėtis ja iš išorės.

Guell  parkas – dar vienas “karštas” taškas Barselonoje. Tai vieta, kuri garsėja ne tik neįprasta architektūra, bet ir gausia augmenija bei įdomiais keramikiniais statiniais. Pasigrožėjus parko objektais, būtinai užkilkite į kalvą, esančią parke. Iš jos atsiveria nuostabi Barselonos miesto panorama. Čia simboliškai yra galvojami norai, turistai pasižada grįžti atgal.

Būtinai praeikite La Rambla pėsčiųjų alėja. Ji tęsiasi daugiau nei kilometrą ir veda link paplūdimio. Čia visada gausu ne tik turistų, bet ir vietinių Barselonos gyventojų. Gausybė kavinių, restoranų, kuriuose smagu prisėsti ir tiesiog stebėti praeivius.

Informacija apie lankytinas vietas Barselonoje rasi čia >>