Vilniuje: +370 676 61110

jolita@100kelioniu.lt

Alytuje: +370 610 36530

info@etuna.lt

2020 VASARA?

O TAIP – 2020 IŠANKSTINIŲ VASAROS SEZONO KELIONIŲ PARDAVIMŲ sąlygos, pasiūlymai ir nuolaidos jau čia!

Daugiau

LEIDIMAI Į GARDINĄ - TIK 6 EUR!

Sutvarkome tą pačią dieną!

Daugiau

EGZOTINĖS kelionės iš Varšuvos

Kryptys: Amerika, Azija, Afrika

Daugiau

LEIDIMAI Į KALININGRADĄ - TIK 6 EUR!

Daugiau

AUTOMOBILIO NUOMA

GRAIKIJOS SALOSE! Nereikia mokėti iš anksto - moki tik pasiimdamas automobilį!

Daugiau

Keliaujantiems drauge
nuolaidos!!!

Draugų kompanijos už vasaros atostogas moka mažiau! Džiugios naujienos visiems, kurie dar nespėjo įsigyti vasaros sezono atostogų. Įsigijantiems atostogas drauge iki š. m. spalio 31 d. - taikome nuolaidas. Keliaukime kartu!

Daugiau

Tik jaunavedžiams ❤

Papildoma 5% nuolaida nuo galiojančios kainos!

Daugiau

Ukrainos perliukas – Lvovas

Lvove karaliauja bohemiška dvasia ir tai nesunkiai pastebima apsilankius vos keliose žymesnėse vietose. Šis miestas jus maloniai nustebins savo jaukumu, aplink tvyrančia harmonija bei išraiškingų statinių, menančių skirtingomis epochomis dominavusį braižą gausa. Regionas išties spalvingas ir įvairus, tad sau tinkantį laisvalaikio praleidimo būdą atras kiekvienas Lvovo svečias.

Įspūdingas senamiestis, daili rotušė, didingos pilys, architektūriniu paveldu laikomos bažnyčios, pažintinės erdvės, abejingų nepaliksiantys tradiciniai patiekalai ir prieinamos kainos, neabejotinai kelionės metu privers nusišypsoti ne kartą.

Kelionės datos:  2019 kovo 11-15d.

Kelionės trukmė: 4 naktys / 5 dienos

Kovo 11d. Vilnius 15:00 – Lvovas 16:15 (W6 8017)
Kovo 15d. Lvovas 21:35 – Vilnius 22:45 (W6 8018)

Dėmesio! Vietų skaičius už nurodytą kainą yra ribotas, kainos yra dinaminės todėl kainos gali keistis sumažėjus vietų lėktuvuose ar mažėjant kambarių kiekiui. Rezervacija yra tvirtinama tik po atlikto apmokėjimo. Kainą tikslinti pas 100kelioniu.lt konsultantes.

Išvykimo metu būtina turėti asmens dokumentą, kuris galioja ne mažiau nei 6 mėn. po grįžimo iš kelionės, pasas arba ID kortelę keliaujantiems į ES šalis.

Apgyvendinimas Deluxe Hotel Kupava 5* viešbutyje

Kambario tipas

Kaina

Standard Room Twin - 2 Single Beds

169 Eur/asm.

Viešbutyje Deluxe Hotel Kupava 5* įrengtas vidaus baseinas, sauna bei patiekalus iš valgiaraščio siūlantis restoranas. Iš jo per 10 minučių nueisite iki Lvovo geležinkelio stoties, o per 20 minučių – iki miesto centro. Viešbučio numeriuose veikia nemokamas belaidis internetas, o registratūra dirba visą parą.

Elegantiškais baldais apstatytuose „Deluxe Hotel Kupava“ numeriuose rasite plokščiaekranius televizorius, mini barus bei vonios kambarius su dušais arba voniomis.

Svečiai gali pasimėgauti Europos ir Ukrainos virtuvių valgiais išmanaus dizaino „Kupava“ restorane ir gėrimais bare.

Iki Šv. Jurgio katedros bei Ivano Franko parko nueisite per 20 minučių, o iki Shevchenka gatvės autobusų stotelės – per 7 minutes.

Įskaičiuota:

Skrydžiai (Vilnius – Lvov – Vilnius)
Nemokamas rankinio bagažo vienetas (40 x 30 x 20 cm) salone, dedamas po sėdyne
Registracija internetu galima likus iki 2 dienų prieš išvykimą
4 naktys 5* viešbutyje
Pusryčiai

Neįskaičiuota:

Pervežimai (yra galimybė įsigyti papildomai)
Draudimas (yra galimybė įsigyti papildomai)

Lvovas – bohemiškas, romantiškas ir stebinantis didžiausias vakarų Ukrainos miestas prie Poltvos upės, paliekantis įspūdį kiekvienam.

Šiame mieste kainos, lyginant su Vakarų standartais, neįtikėtinai mažos, tad kažin, ar verta lankytis tik tose vietose, kur nieko nereikia mokėti. Bet tęsiame tradicijas taupantiems ir mėgstantiems pigiai keliauti. Taigi, nemokamai lankytinos vietos Lvove.

Lvovo senamiestis
Tai išties spalvingas miesto istorinis centras, saugomas UNESCO, kuriame gausu nuostabaus grožio pastatų, aikščių ir parkų, bažnyčių ir vienuolynų, nuostabių gatvelių ir skersgatvių. Miesto centre veikia nemokamas belaidis internetas.

Centrinė miesto aikštė (Ploshcha Rynok)
Tai pagrindinė Lvovo aikštė, kuri laikoma miesto centru jau 500 metų ir dabar sauugoma UNESCO. Čia žmonės susiburdavo dėl įvairių renginių, apsipirkinėdavo turguje. Aplink aikštę išsidėstę 44 namai, kurie atspindi XVI–XX a. architektūros tendencijas. Aikštėje gausu muziejų, kavinukių ir galerijų, stovi įspūdinga miesto rotušė. Čia susirenka gatvės muzikantai, miesto gyventojai ir svečiai.

Miesto rotušė
Prie pat miesto aikštės stovi naujausia miesto Rotušė, mat nuo XIV a. Lvovas turėjo ne vieną Rotušę. Dabartinė pastatyta XIX a. Vienos klaiskiniu stiliumi. Pakilus į jos bokštą (už papildomą mokestį) atsiveria nuostabi Lvovo panorama. Nuo rotušės bokšto galima pamatyti bene visą miestą, tad nepatingėkit palipėti laiptais.

Operos ir baleto teatras
Nepagailėkite poros eurų už bilietą ir pamatysite ne tik puikų reginį scenoje. Tai prabanga alsuojantis statinys, kurio ne tik išorė, bet ir vidus su baroko ir renesanso pėdsakais atims žadą. Čia buvo pastatytos Rusijos caro uždraustos lietuviškos operos: H. Jareckio „Mindaugas, Lietuvos karalius” (1880 m.), S. Lazzari „Le Sauteriot”, V. Gavronskio „Pajauta”. Priešais garsiąją operą kadaise stovėjo Lenino statula, o dabar čia puikuojasi nuostabus fontanas.

Šv. Jurgio katedra
Ant kalno stovi Krikščionybės citadele vadinama labai įspūdinga baroko-rokoko stiliaus Šv. Jurgio unitų katedra (1744-1760 m.). Ši bažnyčia svarbi tuo, kad čia 1700 m. buvo paskelbtas Lvovo stačiatikių dvasininkijos sutikimas pripažinti Vatikano viršenybę, t.y. atsirado unitų arba graikų-katalikų bažnyčia. Tai yra ir viena gražiausių Lvovo bažnyčių. Jos varpinėje įkeltas Lietuvos kunigaikščio Liubarto 1342 m. dovanotas varpas.

Boimų koplyčia
Vengrų kilmės garsi Lvovo pirklių Boimų giminė XVII a. pr. šalia Lvovo Katedros pastatydino koplyčią, kuri šiandien laikoma ne tik Lvovo, bet ir europiniu architektūros šedevru, o jų atstovas Pavlas Boimas išgarsėjo tuo, kad buvo Vilniaus burmistru ir karališkuoju sekretoriumi. Ši koplyčia, pastatyta 1615 m., yra manieringas architektūros stebuklas, UNESCO Pasaulio paveldo objektas, visas pastatytas iš juodo akmens, esantis šalia Lotynų katedros.

Potockių rūmai
Potockiai buvo vieni didžiausių magnatų Lenkijos karalystėje, turtais ir įtaka prilyginami mūsų Radviloms. Savaime suprantama, kad jų rezidencija Lvove buvo statoma labai ištaigingai. Šiandien čia galima pamatyti išlikusius/atkurtus interjerus ir paveikslų parodą, nes Potockių rūmuose dabar yra muziejus, kurį galima aplankyti už nedidelį mokestį. O taupantys gali pasigrožėti įspūdinga rūmų architektūra.

Aukštoji pilis (Vysoky Zamok)
Taip pavadinta Lvovo mieste pūpsančio kalno viršūnė, kurioje anksčiau stovėjo fortas, tačiau dabar belikę tik pilies liekanos. Kur kadaise stovėjo istorinė pilis, dabar stovi 300-osioms Liublino unijos metinėms atminti 1869 m. supilta kalva. Jei norite pailsėti nuo miesto triukšmo, lipkite į kalną ir pasigrožėkite miestu iš viršaus, nes būtent šioje vietoje atsiveria puikus vaizdas į Lvovą iš viršaus. Ant kalvos yra apžvalgos aikštelė.