Vilniuje: +370 676 61110

jolita@100kelioniu.lt

Alytuje: +370 610 36530

info@etuna.lt

2020 VASARA?

O TAIP – 2020 IŠANKSTINIŲ VASAROS SEZONO KELIONIŲ PARDAVIMŲ sąlygos, pasiūlymai ir nuolaidos jau čia!

Daugiau

LEIDIMAI Į GARDINĄ - TIK 6 EUR!

Sutvarkome tą pačią dieną!

Daugiau

EGZOTINĖS kelionės iš Varšuvos

Kryptys: Amerika, Azija, Afrika

Daugiau

LEIDIMAI Į KALININGRADĄ - TIK 6 EUR!

Daugiau

AUTOMOBILIO NUOMA

GRAIKIJOS SALOSE! Nereikia mokėti iš anksto - moki tik pasiimdamas automobilį!

Daugiau

Keliaujantiems drauge
nuolaidos!!!

Draugų kompanijos už vasaros atostogas moka mažiau! Džiugios naujienos visiems, kurie dar nespėjo įsigyti vasaros sezono atostogų. Įsigijantiems atostogas drauge iki š. m. spalio 31 d. - taikome nuolaidas. Keliaukime kartu!

Daugiau

Tik jaunavedžiams ❤

Papildoma 5% nuolaida nuo galiojančios kainos!

Daugiau

Antras Sakartvelo miestas – Kutaisis

Gal išbandysite Gruziją? Savaitgalis Gruzijoje skamba neįtikėtinai! Vos per tris su puse valandos atsidursite antrame pagal dydį šalies mieste – Kutaisyje, kuriame jūsų lauks nepamirštamas savaitgalis.

»Leiskitės į Prometėjo urvą – tai mistiška vieta, išsidėsčiusi po Kutaisio žeme. Vaizdinys pribloškia – natūraliai per amžius susidarę stalaktitai ir stalagmitai, o kur dar požeminiai ežerai ir sustingę kriokliai! Liksite sužavėti;
»Tyrinėkite vienus seniausių architektūros šedevrų – bažnyčios, vienuolynai ir kiti pastatai, kurių istorija siekia net XI amžių! Be galo intriguoja, o įspūdį pagilina pasakiška gamtos apsuptis;
»Ragaukite gruzinišką maistą – taip taip, po skanių ir sočių patiekalų bus sunku atsistoti nuo stalo, o kur dar tikras svaiginantis gruziniškas vynas…

Kelionės datos:  2019 kovo 10-13d.

Kelionės trukmė: 3 naktys / 4 dienos

Kovo 10d. Vilnius 06:10 – Kutaisis 11:40 (W6 8045)
Kovo 13d. Kutaisis 12:10 – Vilnius 13:55 (W6 8046)

Dėmesio! Vietų skaičius už nurodytą kainą yra ribotas, kainos yra dinaminės todėl kainos gali keistis sumažėjus vietų lėktuvuose ar mažėjant kambarių kiekiui. Rezervacija yra tvirtinama tik po atlikto apmokėjimo. Kainą tikslinti pas 100kelioniu.lt konsultantes.

Išvykimo metu būtina turėti asmens dokumentą, kuris galioja ne mažiau nei 6 mėn. po grįžimo iš kelionės, pasas arba ID kortelę keliaujantiems į ES šalis.

Apgyvendinimas Best Western Kutaisi 3* viešbutyje

KAMBARIO TIPAS

KAINA

Standart Double room King bed

283 EUR/asm.

Apsistoję Kutaisyje įsikūrusiame viešbutyje „Best Western Kutaisi“ galėsite atsipalaiduoti terasoje ir naudotis nemokamu belaidžiu internetu. Netoliese rasite Baltąjį tiltą, Colchis fontaną bei kitas populiarias lankytinas vietas. Viešbučio restorane ruošiami europietiški valgiai.

Svečiams siūloma mėgautis savitarnos pusryčiais.

Viešnagės metu galėsite atsipalaiduoti bare ir naudotis verslo centro paslaugomis. Svečiams pasiruošę padėti anglų bei rusų kalbomis bendraujantys registratūros darbuotojai.

Atstumas iki Bagrato katedros – 2,8 km, o iki Gelačio vienuolyno – 10 km. Artimiausias, Kutaisio tarptautinis, oro uostas įsikūręs už 21 km nuo viešbučio „Best Western Kutaisi“.

Įskaičiuota:

Skrydžiai (Vilnius – Kutaisis – Vilnius)
Nemokamas rankinio bagažo vienetas (40 x 30 x 20 cm) salone, dedamas po sėdyne, vietos lėktuve
Registracija internetu galima likus iki 2 dienų prieš išvykimą
3 naktys 3* viešbutyje
Pusryčiai

Neįskaičiuota:

Pervežimai
Draudimas (yra galimybė įsigyti papildomai)

Gruzija – šalis vis labiau traukianti turistus, o lietuviai čia itin mėgstami. Iš tiesų populiaru po šalį keliauti automobiliais bei mėgautis nepaliesta gamta, kalnais, naminiu vynu bei vietinių gyventojų svetingumu. Viena iš privalomų stotelių – Kutaisis, antras pagal dydį Gruzijos miestas ir bene seniausias pasaulyje, stebinantis savo turtinga istorija bei lankytinais objektais.

Pagrindinė informacija:

Atvykus į Kutaisio oro uostą taip pat reiks susirasti transportą, kuriuo galėsite nukeliauti iki pat miesto. Esant poreikiui eurus išsikeisti į gruzinišką valiutą larį padaryti galėsite taip pat oro uoste, šalia migracijos departamento yra įsikūrusi valiutos keitykla. Kutaisio oro uostas yra nutolęs 31 kilometrą nuo miesto centro, todėl štai keletas būdų kaip jį pasiekti:

Maršrutiniu autobusu “maršrutka“. Iš oro uosto eikite link pagrindinio kelio, kuriame ir yra autobusų stotelė. Maršrutka važinėja kas dvidešimt minučių ir kainuoja du larius (0,76 euro centus). Taip pat yra ir privatūs autobusai, kurie jus nuveš tiesiai į viešbutį – vairuotojai turistus pasitinka tiesiai iš skrydžių prie pat vartų ir siūlo savo paslaugas, kurios kainuoja 1,91€. Bilietus iš anksto galite užsisakyti www.georgianbus.com.
Taksi. Dėl kainos tarkitės iš anksto, vairuotojas tikriausiai prašys dvidešimt penkių larių, tačiau derėkitės iki dvidešimties. Permokėti tikrai neverta, nes taksi kainos oro uoste ir taip gerokai išpūstos, o jei norite pagelbėti šalies ekonomikai, tikrai rasite geresnį sprendimą.

Nepamirškite, jog Gruzija – tai šalis, kur tvarkos ir punktualumo tikėtis tikrai nereikia, todėl atsipalaiduokite ir mėgaukitės vietinių gyventojų ritmu – sekti tvarkaraščius ir viską detaliai planuoti tikrai neverta, viskas vistiek pasisuks kita, tačiau nuotykių kupina, linkme!

Lankytini objektai Kutaisyje:

Nors kol kas Kutaisis vis dar nėra pramogų miestas ir turistai dažniau lanko Gruzijos sostinę Tbilisį, tačiau čia pamatyti tikrai yra ką. Pateikiame jums keletą vietų, kurių nevalia praleisti!

Bagrati katedra

Ši katedra įtraukta į UNESCO saugomų objektų sąrašą ir yra tikras Viduramžių Gruzijos architektūros šedevras. Ji įsikūrusi ant Ukimerioni kalno viršūnės, pusvalandis kelio pėsčiomis nuo pagrindinės Kutaisio aikštės. Rekomenduojame ją aplankyti tuo metu, kai vyksta mišios – tikrai magiška ir unikali atmosfera vyrauja jų metu. Šis architektūros paminklas yra svarbus ne tik turistiniu atžvilgiu, bet ir kaip Gruzijos dvasinio gyvenimo simbolis.

Sataplia nacionalinis parkas

Norintiems šiek tiek apsižvalgyti ir už miesto ribų labai rekomenduojame šį nacionalinį parką, kuris yra vos šeši kilometrai nuo Kutaisio. Dvidešimtojo amžiaus viduryje, planuojant tiesti kelius, darbininkai aptiko daugybę neaiškios kilmės pėdsakų, o vėliau paaiškėjus, jog jie – dinozaurų palikimas, vietovė buvo paskelbta nacionaliniu parku.

Jame galite apžiūrėti ne tik priešistorines vertybes, bet ir stalaktitų bei stalagmitų uolas, taip pat jame yra ir virš stačių uolų įrengta stiklinė apžvalgos aikštelė. Norint ja pasivaikščioti būtina nusiimti batus bei apsimauti šalia esančiomis šlepetėmis. Nacionalinio parko maršrutas – du su puse kilometro.

Prometėjaus ola

Ši ola garsėja požeminėmis upėmis bei stalagtitų ir stalagmitų uolomis. Turistinis kelias siekia apie kilometrą, kai kurias vietas pasiekti galima tik plaukiant valtimi požemine upe. Legenda pasakoja, jog šiose vietose buvo kankintas ir nubaustas Prometėjas.

Prometėjo ola yra dvidešimt kilometrų nuo Kutaisio, tačiau apsilankyti tikrai verta.