Vilniuje: +370 676 61110

jolita@100kelioniu.lt

Alytuje: +370 610 36530

info@etuna.lt

EGLĖS SANATORIJA, BIRŠTONAS

„Eglės sanatorija“ Birštone – tai kompleksas, sudarytas iš keturių tarpusavyje sujungtų korpusų, tad sanatorijos svečiai gali komfortiškai, neišėję į lauką, pasiekti bet kurią sanatorijos vietą: gydyklą, gyvenamuosius kambarius, valgyklą ir kt. Sanatorijoje įrengti modernūs vienviečiai, dviviečiai, dviviečiai jungiamieji kambariai, liukso klasės apartamentai, kambariai, kurie yra pritaikyti neįgaliesiems ir kambariai alergiškiems – su antialergine grindų danga. Ant stogo įrengta visų pamėgta saulės terasa. Iš viso vienu metu sanatorijoje gali apsistoti 730 svečių.

Mineralinio vandens šaltiniais garsėjančiame kurorte, sanatorija kviečia sveikatos ir jėgų pasisemti iš gydomojo mineralinio vandens bei gydomojo juodojo ir baltojo purvo, išgaunamų iš privačių „Eglės sanatorijos“ gręžinių ir telkinių, pasilepinti „Gintaro SPA“ atliekamais ritualais, SPA centro relaksacinėmis procedūromis bei kitomis mūsų svečiams skirtomis procedūromis, kurių „Eglės sanatorijoje“ Birštone atliekama daugiau nei 100.

√ Siūlome rinktis Vaikų sanatorinio gydymo programą, skirtą 5–15 metų vaikams;
√ Vaikai 0–4 metų apgyvendinami nemokamai, vaikams priklauso 3 kartų maitinimas per parą;
√ 5–15 metų vaikams gyvenant kambaryje kartu su tėvais, į kainą įskaičiuota: 3 kartų maitinimas per parą, apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse ir apgyvendinimas.
√ Mažuosius sanatorijos svečius (nuo 3 m.) kviečiame į vaikų žaidimų kambarį, kur juos prižiūrės auklė (paslauga nemokama).

Svarbi informacija:

√ Kurortinės rinkliavos mokestis įskaičiuotas į kainą;
√ Atvykus penktadienį atvykimas nuo 14 val., išvykimas iki 15 val. Atvykus kitomis savaitės dienomis, atvykimas nuo 13 val., išvykimas iki 12 val.;
√ Atvykus penktadienį, atvykimo dieną įskaičiuota vakarienė, išvykimo dieną – pusryčiai ir pietūs;
√ Atvykus kitomis savaitės dienomis, atvykimo dieną įskaičiuoti pietūs ir vakarienė, išvykimo dieną – pusryčiai;
√ Atvykus vėliau nei 17 val. arba išvykstant anksčiau nei 12 val. mažinamas suteikiamų procedūrų skaičius;
√ Registratūroje galima atsiskaityti grynaisiais pinigais (eurais) bei mokėjimo kortele;
√ Atsivežti augintinius griežtai draudžiama, išskyrus apsistojusiems apartamentuose;
√ Visoje „Eglės sanatorijos“ teritorijoje, įskaitant balkonus, terasas bei kambarius – rūkyti draudžiama. Bauda už rūkymą tam neskirtoje vietoje – 100 Eur.

Daugiau informacijos apie sanatoriją >>