Vilniuje: +370 676 61110

jolita@100kelioniu.lt

Alytuje: +370 610 36530

info@etuna.lt

Ibiza

Ibizoje yra daugybė įvairių užsiėmimų, kurie neleis jums nuobodžiauti. Kadangi Ibiza yra sala, tai savaime suprantama, kad viena pagrindinių pramogų yra paplūdimys ir jo teikiami malonumai. Tačiau tai nereiškia, jog Ibiza pasirodys nuobodi nemėgstantiems ilgai gulėti prie jūros. Čia galima siautėti naktiniuose klubuose, užsiimti aktyviu vandens sportu, ragauti skanaus maisto ir dar daug kitų smagių dalykų. Didžiausias sezono įkarštis Ibizos saloje būna birželio, liepos, rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais.

Naktiniai Ibizos klubai traukia savo didumu ir ekstravagancija. Juose lankosi žymiausi pasaulio DJ, kurių muzika pritraukia milijonus žmonių kiekvieną vakarą išeinančių į gatves. Nuoširdžios šypsenos ir gaivalinga muzika tai viskas, ko daugelis nori. Ibizos pasididžiavimas – naktinis klubas „Privilegia“. Tai aukščiausio lygio pasaulinius standartus atitinkanti pasilinksminimo vieta, kuri labiausiai žavi savo didumu. Įsivaizduokite, kolonos, kurios laiko lubas yra beveik 25 metrų aukščio, o pats klubas talpina net iki 10 000 žmonių. Įdomu tai, kad dalyvaujant žinomam DJ visa pagrindinė salė bus pilna linksmai laiką praleisti nusiteikusių turistų ir vietinių gyventojų. Pačiame klube galima rasti kelias parduotuves, kuriose galima įsigyti ne tik pirmo būtinu smulkmenų, tačiau taip pat drabužių. Tuo pačiu „Privilegia“ turi nuosavą baseiną, kuriuo mėgautis gali šio klubo lankytojai. Visgi, ne tik naktinis gyvenimas vilioja apsilankyti šioje saloje. Yra kur kas daugiau pramogų ir lankytinų vietų, kurias mes Jums rekomenduojame.

Ibizos kurortai

Cala Llonga Resort – fantastiška gamta. Apsuptas pušynų, apaugusių kalvų – tai puiki vieta mėgautis ramiomis šeimos atostogomis.

Platja d’en Bossa ilgiausias salos balto smėlio paplūdimys, nusidriekęs net 2,7 km. Čia puiki vieta mėgautis saule, krikštoliniu vandeniu ar užsiimti vandens sporto siūlomomis pramogomis. Lygiagrečiai su jūra einanti gatvė nusėta begalės mažyčių suvenyrinių parduotuvėlių.

San Antonijus – šis kurortas yra vienas populiariausių iš Viduržemio jūros salų dėl savo įstabios įlankos ir nuostabių saulėlydžių, kurių stebėti kas vakarą susirenka daugybė žmonių į Ses Variages krantą. Turizmas visiškai pakeitė šį miestelį, kuris dar prieš šimtmetį gyveno iš agrokultūrų, žuvininkystės bei senovinių tradicijų. Šiuo metu Sant Antonijus siūlo platų viešbučių pasirinkimą, jaunimo nakvynės namų, nuomojamų apartamentų bei kitų svarbių paslaugų turistams.

Portinatx įsikūręs salos šiaurėje, stebina ne vienu, o trimis puikiais paplūdimiais – S’Arenal Gros (kuris yra didžiausias), S’Arenal Petit (kuris yra labiau privatus) ir Playa Porto paplūdimys – kiekviename iš jų yra tiek, gultų, tiek gelbėtojų, siekiant užtikrinti visišką kūno ir sielos ramybę. Žinoma, kiekvienas iš jų yra lengvai pasiekiamas pėsčiomis nuo visų kurortų apgyvendinimo vietų.

Cala Tarida – tai graži smėlio įlanka vakarinėje pakrantėje. Čia yra keletas viešbučių, pensionų ir parduotuvių. Rami ir šeimai tinkanti Cala Tarida siūlo puikias maudynes ir vandens sportą.

Talamanca – vaizdinga įlanka, vos 15 minučių pėsčiomis Ibizos miesto prieplaukos.Ramus kurortas su gražaus smėlio paplūdimiu. Talamanca yra viena iš nedaugelio vietų, kuri yra atvira ištisus metus, čia yra daugybė barų ir restoranų, geras maistas ir išskirtiniai kokteiliai numalšins alkį ir troškulį.

Port Des Torrent – įsikūręs Sant Antoni įlankos pradžioje. Jis turi daug įvairių paslaugų. Daugelis jį renkasi norėdami pasimėgauti gaivia jūra ir paskanauti vietinių patiekalų restoranuose.

Santa Eulalia įsikūręs rytinėje Ibizos salos dalyje. Santa Eularia būdinga rami aplinka. Šis mažas turizmo miestelis įsikūręs toli nuo triukšmingų vietų, barų ir naktinių klubų.

Sant Jordi yra artimiausias kaimas prie oro uosto. Jis taip pat yra labai arti Platja d’en Bossa ir miesto.

Smagiausia veikla Ibizos saloje

Paplūdimio malonumai. Ir turime omenyje ne tik gulėjimą ir deginimąsi paplūdimyje. Labai populiari pramoga yra plaukioti laiveliu palei salą. Galima pasigrožėti salos kraštovaizdžiu iš jūros pusės. Ibiza turi pačius gražiausius paplūdimius. Čia galima pasigrožėti ir povandeniniu pasauliu. Taip pat reiktų nepamiršti ir apie įvairias vandens sporto galimybes. Dėl puikaus oro ši sala yra puiki vieta vandens sporto entuziastams.

Valgiai ir gėrimai. Ibizos saloje yra siūlomas gardus ir labai įvairus maistas, tad dar viena pramoga čia apsilankius, yra vietinių patiekalų ragavimas. Ibiza garsėja vakarietiškais patiekalais, tačiau čia taip pat galima rasti meksikietiško ir argentinietiško maisto. Tijuana ir La Vaca Argentina yra tikrai verti dėmesio.

Saulėlydžio stebėjimas. Dar viena labai smagi ir romantiška pramoga Ibizoje yra saulėtekio stebėjimas. Žmonės sako, kad vizitas Ibizoje nėra baigtas, kol nepalydėjai saulės. Ir kalbama, kad geriausia vieta stebėti saulėlydį yra Cafe del Mar in San Antonio. Tačiau ir iš kitų vietų jis ne ką mažiau įspūdingas.

Važinėjimas dviračiu. Dar viena smagi ir aktyvi pramoga, kuria galite pasimėgauti aplankę Ibizą yra pasivažinėjimas dviračiu. Čia dažai rengiamos dviratininkų varžybos. Geriausias metų laikas šiai pramogai žinoma yra pavasaris ir ruduo, nes oro temperatūra būna palankesnė ir žmonių gerokai mažiau. Čia yra daug nuomos punktų, kur gausite geriausius dviračius. Taip pat yra organizuojami turai su dviračiais, kurio metu galite važiuoti grupelėmis su kitais keliautojais.

Saloje taip pat galima rasti teniso kortus, gamtos suformuotų grožybių- uolų ir kalnų. Ibizoje visuomet rasite ką veikti.