Vilniuje: +370 676 61110

jolita@100kelioniu.lt

Alytuje: +370 610 36530

info@etuna.lt

Talinas – Helsinkis – Talinas

„Viking Line“ keltų kompanija kasdien vykdo keliones maršrutais Talinas–Helsinkis, Helsinkis–Talinas. Keliaujama „Viking XPRS“ laivu, kuriame kelionės metu galėsite pailsėti, atsipalaiduoti plaukiojant baseine, mėgaujantis masažais, kaitinantis saunoje. Kviečiame vykti kartu su šeima, draugais, jei pageidaujama, transportuojant ir automobilį. Ką reikėtų žinoti, prieš įsigyjant kelionę šiuo maršrutu?

TALINAS – HELSINKIS – TALINAS (VIKING LINE)

„Viking Line“ keltų linija Talinas–Helsinkis jungia Estiją su Suomija.
Šį maršrutą aptarnauja keltų kompanijos „Viking Line” keltas „Viking XPRS”.
Išvykimas : kiekvieną dieną.
Kelionės trukmė : 2,5 val.
Keleivių registracija prasideda 2 val. iki kelto išplaukimo, baigiasi 20 min. iki kelto išplaukimo.
Kaina nuo 11 €

Apgyvendinimas

Planuodami keliauti „Viking XPRS“ laivu, galite pasirinkti norimą kajutę. Variantų gausa kiekvienam pagal savo finansines galimybes leidžia užsisakyti geriausią sprendimą:
– Standartiniai kajučių pasiūlymai: dvivietės ar keturvietės kajutės, su langu ar be jo. Čia vienas virš kito įrengti standartiniai gultai-lovos, yra televizorius, telefonas.
– Ekonominės klasės „Piccolo“ dvivietės kajutės be lango. Jose yra lovos-gultai, įrengti vienas virš kito, televizorius ir telefonas. Allergiški žmonės gali pasirinkti jiems pritaikytą „Piccolo“ kajutę su įrengtomis laminuotomis grindimis.
– „Handicap“ trivietė kajutė be lango specialiai pritaikyta neįgaliesiems, siekiant jiems užtikrinti patogią kelionę.
– Laive specialiai įrengtos keturvietės standartinės kajutės alergiškiems žmonėms su laminuotų grindų danga, galima rinktis su langu ar be jo. Kaip ir kiekviename kambaryje, čia rasite televizorių ir telefoną.
– Išskirtinis „Lyx Premium“ kajutės pasiūlymas. Mėgstantiems prabangą ir patogumą, siūloma kajutė su langu, kurioje yra dvigulė lova ir papildoma sofa-lova suaugusiajam ar dviems vaikams. Kajutėje be televizoriaus ir telefono dar galėsite naudotis individualiu šaldytuvu.
Mūsų svetainėje pateikiami individualūs kajučių pasiūlymai, atsižvelgiant į kiekvieno poreikius ir galimybes, taip pat galima užsisakyti sėdimas vietas be kajučių.

Maitinimas

Laive „Viking XPRS“ galima pasimėgauti net trijų restoranų ir keturių barų teikiamais išskirtiniais pasiūlymais. Keliaujantys gali pasirinkti iš turistų jau pamėgtų ir gerai įvertintų švediško stalo gėrybių ar kitų restoranų siūlomų valgių: įvairių tautų virtuvės pagrindinių patiekalų, užkandžių ir taip mėgiamų desertų, kuriems negalėsite atsispirti.

 

Papildomos paslaugos

Į „Viking Line“ organizuojamas keliones vykite su visa šeima, augintiniu, automobiliu. Keliaudami leiskite sau atsipalaiduoti, pailsėti.
– SPA paslaugos. Plaukdami keltu, galėsite pasimėgauti masažo, baseino ir pirčių teikiamais malonumais, poilsiu bei ramybe. Išnaudokite šį laiką kuo efektyviau – grįšite žvalūs ir pailsėję.
– Apsipirkimas. Įsigykite reikiamų daiktų ar lauktuvių artimiesiems be muito antkainio. Čia rasite didelį įvairiausių prekių asortimentą.
– Konferencijų rengimas. Nustebinkite konferencijos dalyvius ir pakvieskite juos į netikėtą konferencijos vietą. Siūloma galimybė surengti konferenciją, plaukiant keltu į vieną pusę ar į abi. Kiekvienas persikėlimas trunka 2,5 val., konferencijų metu dalyvius aptarnauja profesionalus personalas. Užsisakant šią paslaugą, į kainą įskaičiuota kava, arbata, užkandžiai, desertai.
– Vaikų užimtumas. Keliaujant su mažaisiais, siūlomos jų užimtumo paslaugos, todėl tėvai turi laiko sau. Specialiai įrengti žaidimų kambariai ir aikštelės neleis atžaloms nuobodžiauti! Čia vaikai turi galimybę susipažinti su bendraamžiais, ugdo savo socialinius įgūdžius, o kelionės vienareikšmiškai praplečia jų akiratį.

Kodėl verta pasirinkti kelto paslaugas?

Plaukiant „Viking XPRS“ keltu, nereikės jaudintis dėl bagažo dydžio, jo mokesčio, galėsite keliauti su augintiniu, o svarbiausia – keliausite kartu su šeima, kadangi vaikų kelionėms netaikomi apribojimai. Jei pageidaujama, galima keliauti su savo automobiliu. Užsisakant keturvietę kajutę, automobilio perkėlimas Jums nieko nekainuos. Kviečiame pasinaudoti ir specialiaisiais sezono pasiūlymais, stebinančiais patraukliomis nuolaidomis. Tokias keliones rekomenduojame užsisakyti kuo anksčiau, kadangi pasiūlymų skaičius yra ribotas, o norinčiųjų jais pasinaudoti – daug.