Vilniuje: +370 676 61110

jolita@100kelioniu.lt

Alytuje: +370 610 36530

info@etuna.lt

Atostogos užsienyje su kelionių organizatoriumi Coral Travel Lithuania

Jūs esate nuostabiame paplūdimyje: saulė, jūra, palmės ir viskas įskaičiuota programa. Ar galite tai įsivaizduoti? Skamba kaip neišsipildžiusi svajonė? O gal verčiau išdrįstumėte ją paversti realybe bei nuostabiais atostogų prisiminimais? Jau šiandien pasilepinkite nerūpestingomis atostogomis užsienyje. Galite rinktis iš tūkstančių viešbučių, kur Jūsų patogumui visada pasiruošę padėti Coral Travel Lithuania atstovai. Kviečiame pasirinkti atostogų vietą pasinaudoję mūsų konsultantų žiniomis. Pasiimkite į kelionę mylimą draugą, džiaugsmą ir gerą nuotaiką – tai garantuos nuostabias atostogas.

Išankstinių pirkimų sąlygos galioja 2021 m. vasaros sezono užsakomųjų skrydžių poilsinėms kelionėms, įsigytoms laikotarpiu nuo 2021-04-15 iki 2021-05-31
1.1. Pradinė įmoka tik 5% kelionės kainos.
1.2. Galimybė vieną kartą nemokamai keisti keliautojo vardą ir/ar pavardę.
1.3. Galimybė vieną kartą be keitimo mokesčio keisti viešbutį, kambario tipą, kelionės datą, trukmę ir/ar
kelionės kryptį.
1.4. Suteikiama saugios kelionės garantija „COVID GARANTIJA“ – nemokamai.
1.5. Suteikiama pinigų grąžinimo garantija!

Kelionių organizatorius Coral Travel Lithuania

Priklauso OTI Holding grupei, kuri per 28-erius metus įsitvirtino kaip viena iš pasaulio turizmo pramonės lyderių. Jos paslaugomis jau pasinaudojo daugiau kaip 28 milijonų klientų. OTI Holding veikia 5-iuose žemynuose, kurioje dirba 7000 darbuotojų. Dukterinės bendrovės įsikūrusios 13-oje šalių. OTI Holding organizuoja keliones į beveik 90 regionų 40-yje šalių, įskaitant Turkiją, Graikiją, Ispaniją, Egiptą, Jungtinius Arabų Emyratus ir Tailandą. Šiais metais Lietuvos poilsiautojams siūlo leisti atostogas Turkijos kurortuose. Pristato ne tik ekonominės klasės keliones, bet ir Coral Travel Premium liniją bei kviečia atostogauti Premium klasės viešbučiuose bei skristi patogiai „Turkish Airlines“ verslo klase. Coral Travel – tai patirties, tarptautinių žinių ir stiprybės derinys.

Skrydžius vykdys su aviakompanija „Turkish Airlines“, todėl klientams pasiūlysime visus šio oro vežėjo privalumus.

Vieninteliai rinkoje turės maitinimą visiems keleiviams skrydžio metu, taip pat patogias sėdimas vietas su daugiau vietos kojoms, didesnį nei įprastą bagažą (30 kg + 8 kg) bei ilgiausią atostogų trukmę – ankstyvą išskridimą ir vėlyvą grįžimą.

Džiaugiamės galėdami išrankiausiems klientams pasiūlyti keliauti verslo klasęir mėgausis ne tik išskirtiniu maistu, dar patogesnėmis sėdimomis vietomis, bet ir pirmenybiniu laipinimu.
Aptarnavimas skrydžio metu bus vykdomas anglų kalba. Tam tikruose skrydžiuose aptarnavimas gali būti dar lietuvių arba rusų kalbomis.

Ekonominė klasė:

– Kokybiškas ir dėmesingas aptarnavimas skrydžio metu
– Maitinimas skrydžio metu iš pateikto meniu
– Patogios sėdimos vietos ir daugiau vietos kojoms
– Bagažas 30 kg + 8 kg

 Verslo klasė:

– Ypatingas dėmesys ir aptarnavimas viso skrydžio metu
– Išskirtinis meniu, specialiai paruošas verslo klasės klientams
– Dar patogesnės sėdimos vietos ir daugiau vietos kojoms
– Bagažas 30 kg + 8 kg

Coral Travel Premium skirta klientui ieškančiam išskirtinių atostogų. Kviečiame atostogauti Premium viešbučiuose ir į kelionę leistis dar patogesne verslo klase.

Coral Travel Premium viešbučiai – tai atrinkti išskirtinės kokybės viešbučiai, žavintys prabanga, unikaliu stiliumi, aukščiausiais aptarnavimo standartais, gurmanišku maistu ir pramogų įvairove. Premium grupės viešbučiuose ne tik galėsite mėgautis prabanga, bet ir unikaliomis erdvėmis poilsiui: privačiais paplūdimiais, restoranais su „ultra įskaičiuota“ visą parą. Mėgstantiems privatumą, rekomenduojame vilas su privačiais baseinais, sodais ir tik jums skirtomis sukūrinėmis voniomis.

Premium klasės viešbučiuose nuobodžiauti tikrai neteks – sporto kompleksai, golfo aikštynai, teniso kortai – jūsų aktyviam laisvalaikiui. Ramiam poilsiui – SPA centrai, hamamai, saunos bei grožio paslaugos ir procedūros.

Pandemijos metu Premium klasės viešbučiuose itin didelis dėmesys skiriamas higienai ir prevencijai siekiant išvengti viruso plitimo – viešbučiai dezinfekuojami, darbuotojai yra nuolat testuojami. Šiuose viešbučiuose lengva išvengti didelių žmonių susibūrimų, yra daugiau privačių erdvių. Jūsų kelionė bus ne tik saugi, bet ir turininga.

Papildomos paslaugos Premium viešbučių klientams:

– Greitesnis pervežimas į viešbutį (iki dviejų sustojimų)
– Dovanėlė kiekvienam atvykstančiam (dėklas dokumentams)
– Nuolaidų kuponai parduotuvėse
– Nuolaida individualiam pervežimui (-10%)