Vilniuje: +370 676 61110

jolita@100kelioniu.lt

Alytuje: +370 610 36530

info@etuna.lt

Savo žiemos sezono atostogomis pasirūpinkite jau dabar – geriausios sąlygos ir kainos užsisakant žiemos sezono poilsio kelionę IŠ ANKSTO!

Džiugi žinia – NOVATURO 2020 – 2021 m. žiemos atostogų sezono išankstiniai pardavimai startavo! Kaip niekuomet anksti, pradedame pardavimus su 3 populiariausiomis poilsinėmis žiemos kryptimis! IŠ ANKSTO užsitikrinkite savo atostogas HURGADOS, ŠARM AŠ ŠEICHO ir TENERIFĖS kurortuose su mažiausios kainos garantija! Tik iki balandžio 30 d. rinkitės iš plačiausios viešbučių pasiūlos, rezervuokite kelionę iš anksto sumokėdami tik 50 Eur asmeniui ir turėkite auksinę galimybę keisti kelionės planus!

Sekite naujienas – visa kito žiemos sezono kelionių pasiūla ir naujos atostogų kryptys jau netrukus!

Atostogas perku iš anksto? TAIP!

Žiemos sezono atostogas IŠ ANKSTO įsigyti verta: 

√ Pradinė įmoka – 50 Eur/asm. – TAIP!
√ Mažiausios kainos garantija – TAIP!
√ Nemokama „Auksinė galimybė keisti kelionę“ – TAIP!
√ Nemokama paslauga „Galimybė pasirinkti skrydį“ – TAIP!
√ Nemokamas keliautojo vardo ir pavardės keitimas – TAIP!
√ Plačiausia viešbučių, kelionės datų ir trukmių pasiūla – TAIP!

Išsirinkite, kur atostogausite šįkart

Šarm el Šeichas

√  Šarm aš Šeiche intriguoja Egipto istorija, kultūra bei galimybė pažinti net tris šalis: Egiptą, Izraelį (aplankant Jeruzalę) ir Jordaniją (aplankant Petrą).
√  Kurorte lepina šiltas bei sausas klimatas besitęsiantis visus metus.
√  Visame pasaulyje žymi Raudonosios jūros pakrantė su koraliniais rifais. Šarm aš Šeicho kurorte puikios sąlygos paviršiniam ir giluminiam nardymui.
√  Paplūdimiai skirtingų poreikių atostogautojams – tiek smėlio juostos pasyviam poilsiui, tiek koraliniai rifai jūros tyrinėjimams.
√  Keliauti į Šarm aš Šeichą verta ir dėl to, kad čia išvystyta kurortų infrastruktūra, veikia kokybiški viešbučiai už prieinamą kainą kiekvieno poreikiams.

Rinkis kelionę >>

Hurgada

√  Egiptas garsėja tūkstantmečių senumo istorija ir faraonų palikimu.
√  Keliauti į Hurgadą galima vien dėl Raudonosios jūros ir jos povandeninio pasaulio. Be to čia nuolat tvyro puikus klimatas, todėl atostogauti kurortuose galima visus metus.
√  Dykumų egzotika ir Sacharos smėlynai, kuriuos kerta ilgiausia pasaulio upė Nilas, taip pat jau ilgą laiką vilioja milijonus turistų, atostogautojų ir tyrinėtojų.
√  Egzotiška vietos gyventojų kasdienybė svyruoja nuo arabiškų turgų ir mečečių iki klajoklių beduinų gyvenimo.
√  Atostogauti Hurgadoje malonu, nes čia gerai išvystyta kurortų infrastruktūra, platus kurortų ir viešbučių pasirinkimas, o viską vainikuoja labai patrauklios atostogų kainos.

Rinkis kelionę >>

Tenerifė

√   Tenerifėje pakerės egzotiška gamta, suformuota vieno iš aukščiausių ir aktyviausių pasaulyje Teidės ugnikalnio ir Atlanto vandenyno.
√   Tenerifė – amžinojo pavasario sala, kur lepina švelnus klimatas ir apie 300 saulėtų dienų per metus.
√   Keliaudami po Tenerifę išvysite įvairaus tipo paplūdimius – nuo geltono ir juodo smėlio iki uolėtų pakrančių.
√   Saloje labai plati kurortų bei viešbučių pasiūla įvairių poreikių turistų grupėms, šeimoms, poroms ir pavieniams poilsiautojams.
√   Pramogų gausa kviečia keliauti į Tenerifę – vandens atrakcionų parkai, zoologijos, botanikos sodai, ekskursijos į salos turistines vietas, gretimų Kanarų salų lankymas.

Rinkis kelionę >>

Akcijos sąlygos

ORGANIZUOTOS TURISTINĖS KELIONĖS SUTARTIES IŠANKSTINIO PIRKIMO AKCIJOS SĄLYGOS

(2020-2021 m. žiemos poilsio kelionėms, galioja nuo 2020-03-03 iki 2020-04-30)

1. Užsisakę kelionę iš anksto:

1.1. Pradinė įmoka poilsio kelionėms lėktuvu tik 50 Eur asmeniui.

1.2. Poilsinėms kelionėms lėktuvu suteiksime mažiausios kainos garantiją*;

1.3. Kiekvienam asmeniui, užsisakiusiam poilsio kelionę lėktuvu į Hurgadą, Šarm el Šeichą ir Tenerifę akcijos metu, dovanosime „auksinę galimybę keisti kelionę“ (dovanos vertė 15 Eur/asm.)**, „Keliautojo vardo ir pavardės keitimą“ *** bei „Galimybę pasirinkti skrydį“ (dovanos vertė 50 Eur/asm) ****.

2. Akcijos galiojimo terminas

2.1. Didžiausios išankstinių pirkimų nuolaidos ir geriausios sąlygos taikomos žiemos kelionėms, įsigytoms iki 2020-04-30 (imtinai).

3. Išankstinio pirkimo akcijos sąlygos:

3.1. Išankstinio pirkimo sąlygos taikomos už poilsio kelionę iškart sumokėjus 50 Eur asmeniui (vaikui ir/ar suaugusiam) administracinį mokestį už užsakymo sukūrimą ir aptarnavimą, kuris įeina į bendrą kelionės kainą. Jei klientas kelionės atsisako, jo sumokėtas administracinis mokestis laikomas atlyginimu kelionių organizatoriui už kelionės užsakymo sukūrimą ir aptarnavimą ir turistui nėra grąžinamas organizuotos turistinės kelionės sutarties 2.2 punkte nurodytais atvejais. Likusi kainos dalis už poilsio kelionę turi būti sumokėta likus 28 dienoms iki išvykimo. Jei iki poilsio kelionės pradžios liko mažiau kaip 28 dienos, visa kelionės kaina turi būti sumokėta iš karto, t.y. organizuotos turistinės kelionės sutarties pasirašymo (sudarymo) dieną.

3.2. Išankstinio pirkimo akcijos sąlygos nebetaikomos, jei pasibaigus išankstinio pirkimo akcijos galiojimo laikotarpiui keičiama kelionė ar atitinkama organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlyga.

3.3. Išankstinių pardavimų metu kainos gali būti keičiamos.

4. *Mažiausios kainos garantija

4.1. Garantuojame, kad pasinaudoję išankstinio pirkimo akcijos sąlygomis, poilsio kelionę lėktuvu įsigysite už geriausią NOVATURO siūlomą kainą. Mes įsipareigojame grąžinti kainos skirtumą, jeigu pasirinktą kelionę sezono metu NOVATURAS siūlytų už mažesnę kainą nei išankstinio pirkimo metu.

4.2. Mažiausios kainos garantijos sąlygos:

4.2.1. sutampa kelionės kryptis, laikas, trukmė, viešbutis, kambario ir maitinimo tipas bei kitos kelionės sąlygos;

4.2.2. mažiausios kainos garantija galioja tik iki 2020-04-30 įsigytoms 2020-2021 žiemos sezono poilsinėms kelionėms lėktuvu, aprašytoms NOVATURO interneto svetainėje www.novaturas.lt;

4.2.3. mažiausios kainos garantija nebetaikoma esant bet kokiems kelionės sutarties sąlygų keitimams;

4.2.4. mažiausios kainos garantija galioja NOVATURO pasiūloje nurodytoms kainoms.

5. **Auksinė galimybė keisti kelionę

5.1. Turistas, įsigijęs poilsio kelionę lėktuvu į Egiptą, Kanarų salas akcijos metu, vieną kartą gali keisti kelionės datą, trukmę, viešbutį, kambario tipą ir/ar maršrutą, sezoną nemokamai, bet ne vėliau nei likus 28 dienoms iki išvykimo.

5.2. Keičiant kelionę kelionės kaina perskaičiuojama pagal keitimo dieną galiojančias kainas ir sąlygas.

5.3. Keliaujančių asmenų skaičiaus bei asmenų vardų ir pavardžių keisti negalima.

5.4. Keisti kelionę galima tik į kitą poilsio kelionę lėktuvu, aprašytą www.novaturas.lt. Kelionės sezono keisti negalima.

5.5. Paslauga netaikoma pažintinėms kelionėms lėktuvu ir autobusu, taip pat savaitgalio kelionėms.

6. ***Keliautojo vardo ir pavardės keitimas

6.1. Įsigijus 2020-2021 m. žiemos poilsio kelionę į Hurgadą, Šarm el Šeichą ir/ar Tenerifę iki 2020-04-30, suteikiama galimybė 1 kartą 1 keliaujantį asmenį pakeisti kitu keliaujančiu asmeniu nemokamai, išlaikant užsakymo metu galiojusią kainą ir organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas.

6.2. Keitimas galimas jei iki išvykimo yra likę ne mažiau kaip 21 diena.

6.3. Jei dėl asmens pakeitimo keičiasi kambario tipas, apgyvendinimo tipas ar bet kuri kita sutarties sąlyga, kelionės kaina perskaičiuojama pagal keitimo dieną galiojančias kainas ir sąlygas.

7. ****Galimybė pasirinkti skrydį

7.1. Šia paslauga nemokamai gali pasinaudoti turistas pageidaujantis rinktis skrydžius, kurie nėra sujungti loginėmis jungtimis (pvz.: skrydis į priekį yra rytinis, o grįžti atgal pageidaujama vėliausiu vakariniu laiku) ir vieną iš į užsakytos kelionės paketą įeinančių skrydžių pakeisti kitu.

7.2. Šią paslaugą reikia užsakyti visiems sutartyje / rezervacijoje esantiems turistams.

7.3. Paslauga galioja tik tose kryptyse, kur yra daugiau nei vienas skrydis per dieną ir tik esant laisvoms vietoms pageidaujamame skrydyje;

7.4. Norėdamas pasinaudoti šia paslauga ir sužinoti apie jos įgyvendinimo galimybę, turistas turi kreiptis į jį aptarnaujantį ar jam priskirtą kelionių pardavimo agentą.

8. Bendros nuostatos

8.1. Šios akcijos sąlygos yra specialiosios organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygų atžvilgiu. Organizuotos turistinės kelionės sutarties nuostatos taikomos ta apimtimi, kiek šalių tarpusavio teisinių santykių nereguliuoja akcijos sąlygos.

8.2. Šios išankstinio pirkimo akcijos sąlygos taikomos tik iki 2020-04-30 (imtinai) įsigytoms NOVATURO poilsio 2020-2021 m. žiemos sezono kelionėms.