Vilniuje: +370 676 61110

jolita@100kelioniu.lt

Alytuje: +370 610 36530

info@etuna.lt

Harmony Park , Prienai

Kiekvieno žmogaus, šeimos, bendruomenės vidinei harmonijai, tarpusavio ryšiams būtina harmoninga aplinka, veiklos ir poilsio tradicijos. „Harmony Park“ – vieta, kurios kasdienybėje sutelpa nepakartojama gamtos didybė – šimtamečiai miškai, jaunas šeimų ąžuolynas, paukščių giesmės, tyras oras, įkvepianti ramybė. Šį parką 2010 m. įkūrė „Senukų“ įmonių grupės akcininkas ir valdybos narys Augustinas Rakauskas, vildamasis, kad šioje aplinkoje žmonės bendraus, jungsis ir turės visas sąlygas susikurti naują, tobulesnį požiūrį į visatą.

 

Šeimos poilsis:

Nakvynė viloje ,,Santarvė” . apsilankymas vandens ir pirčių erdvėje; suaugusiems 5-ių patiekalų degustacinė vakarienė viešbučio restorane;Rankšluosčiai kambaryje; Papildomos nemokamos paslaugos: dviračiai, krepšinio ir futbolo aikštelės, šiaurietiško ėjimo lazdos, biliardas, stalo futbloas, stalo ir interaktyvūs žaidimai; Bevielis internetas; Vėlyvas išvykimas iš kambario iki 13val. (iš anksto susiderinus)

200 ha plote gausu įvairaus dydžio vilų, žirgynas, tarptautinius standartus atitinkantis hipodromas, tvenkiniai maudynėms, estrada, 5+ žvaigždučių „Harmony Park“ viešbutis, traukiantis lankytojus jaukia prabanga, subtilumu, modernumu ir įspūdingu SPA centru.

Parko išskirtinumas – daugybė įvairiausių erdvių, tinkamų vestuvėms. Jaunavedžiams panorėjus šventė gali vykti ir viešbutyje, ir viloje, ir terasoje, ir po atviru dangumi. Parko darbuotojai renginį suplanuoja iki smulkmenų, o svečiai tiesiog mėgaujasi svarbiausiomis gyvenimo akimirkomis. Santuoka įprasmina dviejų žmonių susitikimą, o vestuvių šventė harmoningoje aplinkoje yra skirtingų šeimų, artimųjų ir draugų sąjungos pradžia.

Parko lankytojai gali ilsėtis 9 šiuolaikiškuose vilų kompleksuose, kur galima burtis ir didesniam šeimos, draugų, kolegų ratui. Šalia „Sinergijos“ kotedžo įrengta patogi sezoninė, 150–300 vietų salė renginiams.

Poilsiautojų laukia 4 lauko pirtys ir pirtininkas su efektyviais pirties ritualais kūnui ir sielai. Parke apsigyventi ir nakvoti vienu metu gali 240 svečių, taip pat laukiami svečiai ir su kemperiais bei su palapinėmis.

Vasaros namelių kompleksas tinka tiek individualiam poilsiui, tiek vaikų stovykloms gamtoje. Pramogautojus džiugina tvenkiniai, šiuolaikiškas kempingas, sporto aikštelės, dviračių, šiaurietiškojo vaikščiojimo takai.

„Harmony park“ – socialiai atsakingo verslo pavyzdys, kuriam svarbu sudaryti sąlygas Lietuvos žmonėms bendrauti taikioje, draugiškoje, kūrybingam bendravimui palankioje atmosferoje. 2013 m. parkui įteiktas Lietuvos turizmo „Oskaras“.