Vilniuje: +370 676 61110

jolita@100kelioniu.lt

Alytuje: +370 610 36530

info@etuna.lt

Žavusis viešbutis- Rubi Platinum SPA Resort & Suites 5*, Turkijoje!

Kryptis: Turkija

Viešbučio kategorija: ★★★★★

Kaina asmeniui, kai keliauja 

Pastabos: Rezervacija yra tvirtinama tik po atlikto apmokėjimo. Rezervacijai patvirtinti reikalingi visų keliaujančiųjų asmenų vardai, pavardės bei gimimo datos. Kelionės kaina gali kisti, reikia tikslinti prieš užsakant. Išvykimo metu būtina turėti dokumentą: pasą, kuris galioja ne mažiau nei 6 mėn. po grįžimo iš kelionės. Kelionę organizuoja Novaturas.

Mūsų komentaras

Viešbutis ir visa didelė jo teritorija – puiki, viskas jauku ir gražu. Maistas įvairus, kokybiškas, viešbučio personalo aptarnavimas paliks tik gerus įspūdžius. Mažiems vaikams yra įrengta gera žaidimų aikštelė, taip pat yra žaidimų kambarys atskirame pastate su virtuvėle, maistu. Poilsiui šeimai su vaikais ši vieta tiesiog puikus pasirinkimas.

Apie viešbutį: Ši apgyvendinimo įstaiga yra 1 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Ant jūros kranto įsikūrusiame atostogų viešbutyje „Rubi Platinum Spa Resort and Suites“ yra privati įlanka su nuosavu paplūdimiu, įrengti lauko ir vidaus baseinai, teniso kortai bei SPA centras.

Skoningai dekoruotuose ir šiuolaikiškais baldais apstatytuose „Rubi Platinum“ numeriuose yra palydovinius kanalus rodantys plokščiaekraniai televizoriai bei veikia nemokamas belaidis internetas. Pro kai kurių numerių langus atsiveria jūros arba baseino vaizdai, o kai kuriuose rasite sūkurines vonias.

Svečiams siūloma pradėti dieną gausiais savitarnos pusryčiais, o vakarienei – mėgautis unikaliais Viduržemio jūros regiono patiekalais. Viešbutyje veikia keturi skirtingos tematikos restoranai.

Aktyvus poilsis

-Aerobika
– Krepšinis
– Mini Futbolas
– Paplūdimio tinklinis
– Smigis
– Treniruoklių salė
– Mini Golfas
– Lauko teniso aikštelė
– Tamsiu paros metu apšviesta lauko teniso aikštelė (mokama)
– Teniso pamokos (mokama)
– Vandens sportas (mokama)
– Masažas (mokama)
– Garinė pirtis
– Garinė pirtis
– Sauna
– Viešbutyje yra sveikatingumo centras (mokama)
– Yra vandens kalneliai
– Periodiškai vyksta pramoginiai renginiai

Vaikams:

Baseinas vaikams
– Dengtas baseinas vaikams
– Mini klubas
– Žaidimų aikštelė
– Karuselė
– Žaidimų kambarys
– Vaikų diskoteka
– Auklės paslaugos (mokama)
– Periodiškai vyksta pramoginiai renginiai vaikams