Vilniuje: +370 676 61110

jolita@100kelioniu.lt

Alytuje: +370 610 36530

info@etuna.lt

Poilsis Italijoje Lido Di Jesolo kurorte

Kryptis: Italija

Kaina asmeniui, kai keliauja 

Norėdami užsakyti kelionę, susisiekite su mumis jums patogiu būdu - telefonu +370 676 61110, el. paštu jolita@100kelioniu.lt, facebook žinute, arba užsukite į mūsų biurą Vilniuje arba Alytuje.

Pastabos: Rezervacija yra tvirtinama tik po atlikto apmokėjimo. Rezervacijai patvirtinti reikalingi visų keliaujančiųjų asmenų vardai, pavardės bei gimimo datos. Kelionės kaina gali kisti, reikia tikslinti prieš užsakant. Kelionę organizuoja Novaturas.

Mūsų komentaras

Kelionės išskirtinumai :
Net 5 nakvynės ir 5 vakarienės Italijos kurorte prie Adrijos jūros!
Aplankote vieną mažiausių ir seniausių valstybių Europoje – San Mariną ir UNESCO saugomą Feraros senamiestį
Degustuojate Gardos ežero regiono vynus
Aplankote ne tik unikalų miestą ant vandens – Veneciją, bet ir Venecijos lagūnos Murano ir Burano salas
Kiekvieną kelionių vadovą daugiau nei 10 000 mūsų keliautojų įvertino puikiai

1 diena
Lenkija, Čekija

Labai anksti ryte (5 val. iš Vilniaus) išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Pietauti sustojate Lenkijos pakelės užeigoje. Vakare, apie 20-21 val. atvykstate į viešbutį Čekijoje, Brno apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~1090 km.

2 diena
Gracas ir Lido di Jesolo

Pusryčiai. Apie 7 val. išvykstate Italijos link. Pakeliui trumpam sustojate Štirijos sostinėje Grace, kuriame aplankote Herrengasse, Landhaus – istorinę valdžios būstinę, Šv. Egidijaus katedrą. Laisvu metu galite papietauti arba pasikelti į Pilies kalną. Pakeliui į Italiją dar stabtelite Austrijos pakelės užeigoje (apie 16 val.). Vakare, apie 19:30 val., atvykstate į viešbutį Adrijos jūros kurorte Veneto regione. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~740 km.

3 diena
Poilsis: Lido di Jesolo

Pusryčiai. Poilsis prie Adrijos jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4 diena
Poilsis arba ekskursija: San Marinas ir Ferara

Pusryčiai (vykstantiems į ekskursiją, patiekiami pusryčių paketai). Poilsis prie Adrijos jūros arba siūlome **ekskursiją į San Marino respubliką ir Ferarą. Iš viešbučio išvykstate apie 6:45 val. Tai puiki proga aplankyti dar vieną valstybę ir apsilankyti UNESCO saugojamoje Feraroje. Pirmiausia aplankote Ferarą, kurios senamiestis saugomas UNESCO. Miestas klestėjo valdant galingai kunigaikščių d‘Este giminei. Apžiūrite įspūdingą, kanalu apjuostą, kunigaikščių pilį, toliau einate iki XIII a. statytos miesto Katedros, viduramžius menančiomis miesto gatvėmis, pasiekiate žydų kvartalą – miesto komercijos širdį. Vykstate į seniausią ir mažiausią Europoje San Marino Respubliką, įsikūrusią ant vaizdingo Titano kalno. Trumpa ekskursija po San Marino miestą: Palazzo Pubblico (valdžios namai), San Marino bazilika, apžvalgos aikštelės, siauri gatvelių labirintai. Esant galimybei, ekskursijos metu degustuojate vietinius gastronomijos produktus. Laisvas laikas. Vakare, apie 20 val., grįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~640 km.

5 diena
Poilsis arba ekskursija: Gardos ežeras, Sirmionė, Verona ir vyno degustacija

Pusryčiai. Poilsis prie Adrijos jūros arba siūlome **ekskursiją prie Gardos ežero aplankant Sirmionės kurortą ir Veroną. Apie 7 val. išvykstate į Veroną. Ekskursija po turtingiausią šiaurės Italijos miestą aplankant istorinį miesto centrą, spalvingą turgaus aikštę – Piazza delle Erbe, Sinjorijos aikštę su elegantiška Dantės statula, minias turistų pritraukiantį Džuljetos namą, Romos Koliziejui dydžiu nedaug tenusileidžiantį, puikiai išsilaikiusį romėnų *amfiteatrą, kuriame tilpdavo beveik visi Romos laikų Veronos gyventojai. Vykstate prie didžiausio Italijos Gardos ežero. Sustojate šio ežero pusiasalyje įsikūrusiame Sirmionės kurorte, kurio pasididžiavimas – žavi viduramžių Rocca Scaligera pilis. Vykstate į vyno ūkį ir *degustuojate šio krašto vyną. Apie 20 val. sugrįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~400 km.

6 diena
Poilsis arba ekskursija: Venecija, Burano ir Murano salos

Pusryčiai. Poilsis prie Adrijos jūros arba siūlome **ekskursiją į Veneciją aplankant Murano ir Burano salas. Apie 7:30 val. vykstate į „miestą ant vandens“ – Veneciją. Plaukiate laivu iš Punta Sabionni į Šv. Morkaus aikštę, kurią Napoleonas pavadino „elegantiškiausia Europos svetaine“. Pakeliui aplankote Venecijos lagūnos salas: Burano salą – buvusį žvejų kaimelį su spalvingais namais ir pakrypusia varpine bei stiklo dirbiniais garsėjančią Murano salą. Ekskursija po „svajonių miestą“ – Veneciją, aplankant Šv. Morkaus aikštę, kurioje vykdavo misterijos, procesijos, politiniai renginiai; *Šv. Morkaus baziliką su auksiniu altoriumi ir arklių galerija, Rialto tiltą, nuo kurio atsiveria puikūs Didžiojo kanalo vaizdai, bei „Atodūsių“ tiltą, kuris buvo pastatytas, kad iš Dožų rūmų būtų galima patekti į kalėjimą. Laisvu laiku siūlome pasikelti į 100 m aukščio *Varpinę, aplankyti žymiausias Venecijos bažnyčias. Apie 20 val. sugrįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~50 km.

7 diena
Udinė

Pusryčiai. Apie 7 val. išvykstate į Fiurlio regiono sostinę Udinę. Trumpos ekskursijos metu aplankote Laisvės aikštę (Piazza della Liberta) su gotikine miesto Rotuše ir laikrodžio bokštu, apžiūrite Udinės pilį. Išvykstate į Čekiją. Pakeliui sustojate pasistiprinti vienoje iš Austrijos pakelės užkandinių. Vakare, apie 20 val. atvykstate į viešbutį Čekijoje, Brno apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~725 km.

8 diena
Kelionė namo

Pusryčiai. Apie 7 val. išvykstate Lietuvos link. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Pietums sustojate vienoje iš Lenkijos pakelės užeigų. Lietuvos Respublikos valstybinę sieną kertate apie 21 val.

Šiandien nuvažiuojate ~1090 km.
Kelionės metu nuvažiuojama ~4800 km.

Į kainą įskaičiuota:
Kelionė autobusu
7 nakvynės viešbučiuose (5 iš jų kurorte)
Maitinimas: 7 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai), 5 vakarienės (trijų patiekalų)
Kelionės vadovo paslaugos
Ekskursinė programa

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
(*) – mokami objektai, įskaitant ir objektus lankomus mokamų ekskursijų metu. Turistas moka pats apie 70 EUR už visus (*) pažymėtus objektusekskursija į San Marino respubliką ir Ferarą – 45 EUR
ekskursija į Veneciją aplankant Murano ir Burano salas – 50 EUR (laivas į lagūnos salas ir iki San Marko aikštės įskaičiuotas į ekskursijos kainą)
ekskursija prie Gardos ežero aplankant Sirmionės kurortą ir Veroną – 40 EUR(**) – papildomai mokamos ekskursijos.
Тaupyk! Tik užsakant trijų ekskursijų paketą prieš išvykstant į kelionę, kaina – 110 EUR  135 EUR
Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą
Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, programoje nepaminėtos vakarienės, gėrimai vakarienių metu, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Pastabos :
Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, Marijampolės, Kalvarijos, Panevėžio¹, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos ir Alytaus¹
(¹) – yra papildomų sąlygų
Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiama www.novaturas.lt
Už priemoką galite pasirinkti apgyvendinimą 4* viešbutyje Italijos kurorte (priemoka nuo 250 EUR asmeniui)
Dėl nuo kelionių organizatoriaus nepriklausančių aplinkybių kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis
Kaina pateikta asmeniui dviviečiame/dviviečiame su pristatoma lova kambaryje. Priemoka už vienvietį kambarį – nuo 120 EUR.