Vilniuje: +370 676 61110

jolita@100kelioniu.lt

Alytuje: +370 610 36530

info@etuna.lt

Būkite ramūs planuodami keliones – jei pasikeistų aplinkybės, kelionių planus galėsite drąsiai keisti!

Planuokite keliones be abejonės! Iki kelionės pradžios likus 14 ar daugiau dienų, galėsite pasikeisti jos datą, o perkant NOVATURO kelionę, galėsite keisti net kelionės šalį!

Jei iki kelionės pradžios liko 21 ar daugiau dienų, kelionės keitimas kainuos tik 30-40 Eur / asm., o likus 14-20 dienų – 50-60 Eur / asm. priklausomai nuo kelionių organizatoriaus.

NOVATURAS

Poilsio kelionės lėktuvu keitimas

Turistas, įsigijęs poilsinę kelionę lėktuvu, turi galimybę iki kelionės pradžios likus ne mažiau kaip 14 dienų, pakeisti kelionės datą, trukmę, viešbutį, kambario tipą, kelionės kryptį ir/ar sezoną.

Šiuo atveju taikomi žemiau nurodyti kelionės keitimo mokesčiai:

– likus ne mažiau kaip 21 dienai iki išvykimo, taikomas 40 Eur asmeniui keitimo mokestis;
– likus ne mažiau kaip 14 dienų iki išvykimo, taikomas 60 Eur asmeniui keitimo mokestis.

Nurodytos keitimo sąlygos galioja visoms jau padarytoms poilsinių kelionių rezervacijoms kovo‑balandžio mėnesio išvykimams. Keitimus nurodytomis sąlygomis galima daryti iki 2020.04.30.
Nurodytos keitimo sąlygos taip pat galioja visoms naujoms poilsinių kelionių rezervacijoms, padarytoms nuo 2020.03.03 iki 2020.04.30.
Keičiant kelionės datą, trukmę, viešbutį, kambario tipą, kryptį ir/ar sezoną, kelionės kaina perskaičiuojama pagal keitimo dieną galiojančias kainas ir sąlygas.
Keitimo sąlygos netaikomos egzotiškoms ir slidinėjimo kelionėms.
Kelionės keitimas galimas tik tuo atveju, jei tai yra įmanoma, t.y. galimos kitos datos/trukmės/viešbučiai, yra laisvų vietų skrydžiuose ir pan.
Keliaujančių asmenų skaičius bei keliaujantys asmenys (jų vardai ir pavardės) negali būti keičiami.

TUI BALTICS

Turistas, sudaręs sutartį turi galimybę iki kelionės pradžios likus ne mažiau nei 21 kalendorinei dienai pakeisti kelionės datą, trukmę, viešbutį ir/ar kambario tipą, išskyrus Kelionės kryptį ir sezoną, sumokėdamas 30 EUR Kelionės keitimo mokestį. Likus iki kelionės pradžios ne mažiau nei 14 kalendorinių dienų – 60 EUR Kelionės keitimo mokestį.

Keičiant kelionės datą, trukmę, viešbutį, kambario tipą, kelionės kaina perskaičiuojama pagal keitimo dieną galiojančias kainas ir sąlygas.

KIDY TOUR

Nuo kovo 3 d. iki kovo 31 d. naujai keliones įsigiję klientai kelionės datą, trukmą, viešbutį ar kambarį likus ne mažiau nei 14 dienų iki kelionės gali keisti NEMOKAMAI. Esamoms  rezervacijoms ši sąlyga netaikoma.