Vilniuje: +370 676 61110

jolita@100kelioniu.lt

Alytuje: +370 610 36530

info@etuna.lt

Pigi rudens savaitgalio kelionė į Paryžių!

Kryptis: Paryžius

Viešbučio kategorija: ★★★

Kaina asmeniui, kai keliauja 

Norėdami užsakyti kelionę, susisiekite su mumis jums patogiu būdu - telefonu +370 676 61110, el. paštu jolita@100kelioniu.lt, facebook žinute, arba užsukite į mūsų biurą Vilniuje arba Alytuje.

Pastabos: Rezervacija yra tvirtinama tik po atlikto apmokėjimo. Rezervacijai patvirtinti reikalingi visų keliaujančiųjų asmenų vardai, pavardės bei gimimo datos. Kelionės kaina gali kisti, reikia tikslinti prieš užsakant. Kelionę organizuoja 100kelioniu.lt.

Mūsų komentaras

Naudokis proga ir rudenį susiplanuok šaunią pažintinę kelionę į vieną romantiškiausių pasaulio miestų. Paryžių lengva pamilti bet kuriuo metų laiku ir visai nesvarbu, ar viešėsite čia tik savaitgalį, ar praleisite kelias savaites. Meilės sostine tituluojamas miestas tokio vardo nusipelno ne tik todėl, kad vilioja įsimylėjėlių poreles iš viso pasaulio. Apsilankęs čia turi sau pripažinti – Paryžius turi kažką tokio, kas net didžiausią skeptiką, nusprendusį jame apsilankyti, privers šį miestą įsimylėti.

Tai yra savarankiškos kelionės idėja (tai reiškia, kad skrydį ir viešbutį rezervuojate atskirai). Į pasiūlymo kainą įskaičiuotas skrydis ir pigiausias viešbutis visai kelionės trukmei vienam asmeniui. Papildomos paslaugos (pervežimai, draudimas, stovėjimo aikštelė, automobilio nuoma) į kainą neįtrauktos. Nepamiršk, kad į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.

Keliautojas pats atsako už galiojančių saugumo reikalavimų laikymąsi. Prašome keliautojus būti dėmesingais ir nuolat sekti naujausią informaciją:
Lietuvos respublikos URM informacija keliaujantiems į Prancūziją: https://keliauk.urm.lt/location/prancuzija 
Europos sąjungos instrumentas šalių narių COVID situacijai stebėti: https://reopen.europa.eu/lt/map/FRA/7011
IATA COVID-19 kelionių reikalavimų žemėlapis: https://www.iatatravelcentre.com/world.php

Tai yra savarankiška kelionė, į kurią įeina skrydis bei apgyvendinimas viešbutyje. Veikla Paryžiuje keliautojai rūpinasi patys, pasiūlyme pateikiame keletą patarimų apie lankytinas vietas saloje.

Labai patogūs skrydžio laikai:

Vilnius – Paryžius (Charles de Gaulle) 14:55 –16:50
Paryžius (Charles de Gaulle) 17:40 – Vilnius 21:20

Glasgow Monceau 3* viešbutis

Puikus vertinimas booking.com svetainėje 7,8 iš 10 balų.

Viešbutis „Glasgow Monceau“ įsikūręs tykioje gatvėje, netoli pagrindinių universalinių parduotuvių, Operos teatro, Eliziejaus laukų, Monmartro bei nuostabiojo Monso parko.Per keletą minučių iš „Glasgow Monceau“ nueisite iki nuostabaus gatvės turgaus. Visai netoliese yra metro ir autobusų stotelės.
Spalvinguose numeriuose su oro kondicionieriais veikia internetas, yra seifai ir kabelinius kanalus rodantys plokščiaekraniai televizoriai.

Ką veikti Paryžiuje?
– Kaip Paryžius be pagrindinio miesto simbolio – Eifelio bokšto, kuris buvo pastatytas, norint paminėti Prancūzijos Revoliucijos šimtmetį? Šis Paryžiaus pasididžiavimas siekia 324 metrus aukščio, yra galimybė užkilti į Eifelio bokšto viršų ir pasigrožėti nuostabia Paryžiaus panorama. Nekyla abejonių, kodėl ši vieta yra lankomiausia mieste!
Luvro muziejus – vienas lankomiausių meno muziejų pasaulyje. Šis istorinis pastatas kadaise buvo karališkieji rūmai, o dabar talpina daugybę ekspozicijų, pasakojančių seną istoriją ir kviečia su ja susipažinti keliautojus.
Triumfo Arka – Napoleono įsakymu, 19 a. pastatytas paminklas, skirtas imperatoriškųjų armijų garbei. Triumfo Arką puošia įspūdingos skulptūros, išgraviruoti apie 558 generolų vardai ir didžiųjų pergalių pavadinimai, o po ja slypi nežinomojo kario kapas. Nuo viršuje esančios terasos atsiveria vaizdas į Paryžiaus miestą.
Montmartre – tai 130 m aukščio kalva, kurios vardu pavadinta ir aplink esanti kaimynystė. Čia įsikūrusi ir Sacre Coeur bazilika, kuri yra viena labiausiai turistų lankomų vietų mieste, nepaisant to, išlaikiusi savo žavesį ir autentiškumą.
Versalio rūmai – populiariausia pilis Prancūzijoje, pastatyta 17 a., kaip Prancūzijos kariuomenės jėgos simbolis ir Prancūzijos pranašumo Europoje demonstracija.