Vilniuje: +370 676 61110

jolita@100kelioniu.lt

Alytuje: +370 610 36530

info@etuna.lt

Pasakiškas savaitgalis | Pažintinė kelionė : Paryžius • Disneilendas

Kryptis: Paryžius

Kaina asmeniui, kai keliauja 

Norėdami užsakyti kelionę, susisiekite su mumis jums patogiu būdu - telefonu +370 676 61110, el. paštu jolita@100kelioniu.lt, facebook žinute, arba užsukite į mūsų biurą Vilniuje arba Alytuje.

Pastabos: Rezervacija yra tvirtinama tik po atlikto apmokėjimo. Rezervacijai patvirtinti reikalingi visų keliaujančiųjų asmenų vardai, pavardės bei gimimo datos. Kelionės kaina gali kisti, reikia tikslinti prieš užsakant. Kelionę organizuoja ITAKA.

Mūsų komentaras

Beprotiškas savaitgalis Paryžiuje ir Disneilende, linksmybės vaikams ir suaugusiems. Svarbiausi paminklai, įdomiausios vietos, garsusis Paryžiaus metro, kruizas Senos upe, pakilimas į Eifelio bokštą – visa tai kelionės programoje, kuri per trumpą, gerai organizuotą laiką parodys visą menininkų miesto žavesį. Apsilankymas gražiausiuose Paryžiaus kampeliuose ir turininga diena garsiajame pramogų parke, kur galima sutikti mėgstamų animacinių filmų pasakų personažus tai puiki idėja trumpai kelionei su šeima.

Pasiūlymo privalumai :
Svarbiausi Paryžiaus paminklai
Diena Disneilende su šeima
Kruizas Senos upe

Į kelionės kaina įskaičiuota :

3 nakvynės *** viešbutyje Paryžiaus centre; 2 asm. numeriai (galima 1 papildoma lova) su vonios kambariais • maitinimas: 3 pusryčiai • skrydis • pervežimas: oro uostas-viešbutis-oro uostas • gido priežiūra • medicininis gydymas ir draudimas nuo nelaimingų atsitikimų neįskaičiuoti į kelionės kainą

Prancūzija: PARYŽIUS – ko gero, kiekvieno svajonė. Būti, pamatyti, pajusti unikalią atmosferą, kurią sukuria romantiškos alėjos, mažos gatvelės ir platūs, kaštonais ir platanais apsodinti bulvarai, įvairūs aromatai, jaukios kavinės, didžiosios mados pasaulis ir tarptautinis šurmulys – tai buvimas pasaulio sostinėje.

NICA – tai nepaprastas, prie Angelų įsikūręs didmiestis. Išpuoselėtas paplūdimys, istorinis senamiestis, geriausių dizainerių butikai, meno galerijos, gėlių turgus Cours Saleya, daugybė kavinių ir restoranų – čia kiekvienas ras ką nors sau. Kanai ir šalia esančios Lerino salos visus traukia dėl žymaus kino festivalio ir nuostabaus peizažo, palmėmis apsuptos promenados La Croisette. Pasivaikščiojimas po senamiestį ir apsilankymas neįprastame Pikaso muziejuje – tai ideali popietės Antibuose idėja. Kvepiantis Grasas ir spindesio pilnas Monakas – dėl viso to Prancūzijos pietūs yra populiariausia vieta turistiniame pasaulio žemėlapyje. Žydroji Pakrantė pulsuoja gyvybe ištisus metus. Tačiau Provanse, Avinjono ir Gordes apylinkėse didžiausias transporto srautas yra birželio ir liepos mėnesiais. Būtent tada laukai pasidengia žydinčiomis levandomis, gamta sukuria ryškius vaizdus, kurie visam laikui išliks atmintyje.

KELIONĖS PROGRAMA:

1.DIENA
Dalyvių susitikimas oro uoste. Skrydis į Paryžių. Pervežimas į viešbutį, apgyvendinimas, nakvynė. Anksti atvykus, 4 dienos programos įgyvendinimas.

2. DIENA
Pusryčiai. Kelionė laivu Senos upe. Kruizo metu nuo laivo denio galėsite pamatyti Orsė muziejaus fasadą, Dievo Motinos katedrą La Cité mieste, Konsjeržeri pastatą ir Grand Palais. Įėjimas į Eifelio bokštą, laikomą Paryžiaus simboliu. Pervežimas metro į Monmartrą. Apsilankymas Šventosios Širdies bazilikoje. Iš terasos priešais bažnyčią atsiveria gražus vaizdas į Paryžių. Laisvas laikas vaizdingoje Tertre aikštėje. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.

3. DIENA
Pusryčiai. Pervežimas metro arba RER į Disneilendą – išrinktą geriausiu 2018 metų pramogų parku pasaulyje. Visos dienos viešnagė Volto Disnėjaus pasakų šalyje. Nepamirštami pasivaikščiojimai, be kita ko Main Street, pasakų, atradimų ir nuotykių su Robinzono Kruzo namu ir lobių sala. Viešnagę dar malonesnę padarys susitikimai su Disnėjaus kūrinių personažais. Svečių laukia Miegančioji gražuolė, Nykštukai ir Peliukas Mikis! Grįžimas į viešbutį, nakvynė.

4. DIENA
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Bagažo palikimas viešbučio saugykloje. Kelionė metro į Šarlio de Golio aikštę, kurioje galėsite grožėtis: Triumfo arka – Prancūzijos simboliu, Eliziejaus laukais, garsėjančiais gražiausia gatve pasaulyje ir nuostabia Konkordijos aikšte su rožinio marmuro obelisku ir aštuonių moterų statulomis, simbolizuojančiomis didžiausius Prancūzijos miestus. Grįžimas į viešbutį, bagažo atsiėmimas. Pervežimas į oro uostą ir skrydis į Lietuvą.

Papildomos išlaidos:

1. Privalomi mokėjimai vietoje: įėjimo bilietai, kruizas Senos upe, viešojo transporto bilietai ir klimato mokestis: apie 150 EUR / suaugusiems, apie 120 EUR / vaikams.
2. Kelionė po Paryžių viešuoju transportu.
3. Įvedus apribojimus, susijusius su COVID-19 Prancūzijoje, programos metu gali atsirasti papildomų reikalavimų, kuriuos keliautojai turės įvykdyti patys ir savo lėšomis. Išsami informacija: https://www.itaka.lt/naujienos/svarbi-informacija-del-itaka-lietuva-skrydziu/.