Vilniuje: +370 676 61110

jolita@100kelioniu.lt

Alytuje: +370 610 36530

info@etuna.lt

Viešbutis GABIJA 4* Palangoje, tai ideali erdvė Jūsų poilsiui!

Kryptis: Palanga

Viešbučio kategorija: ★★★★

Kaina asmeniui, kai keliauja 

Pastabos: Rezervacija yra tvirtinama tik po atlikto apmokėjimo. Rezervacijai patvirtinti reikalingi visų keliaujančiųjų asmenų vardai, pavardės bei gimimo datos. Kelionės kaina gali kisti, reikia tikslinti prieš užsakant. Kelionę organizuoja Novaturas.

Mūsų komentaras

Viešbutis „Gabija“ plačiai pasitinka svečius vienoje gražiausių Palangos kurorto vietų – priešais pagrindinius vartus į Birutės parką. Erdvės pojūtis, gamtos artumas ir tvyranti ramybė kuria unikalią aplinką, harmoningai papildančią viešbučio teikiamą komfortą…

Jūsų paslaugoms: 56 įvairių kategorijų patogiai įrengti numeriai – dviviečiai, dviviečiai su balkonais, liuksai, apartamentai. Kambariai itin erdvūs, standartinio dviviečio plotas – nuo 20 kv.m. Kambariuose vyrauja gamtos atspalviai, nuteikiantys ramiam poilsiui. Yra sujungiamų numerių, tad labai patogu atvykti su šeimomis. Visuose kambariuose bei bendrose erdvėse veikia bevielis internetas.

Restoranas ir lauko terasa. Gausūs ir sotūs pusryčiai yra viešbučio „Gabija“ vizitinė kortelė – svečiai mėgaujasi pusryčiais kas rytą nuo 8:00 iki 11:00 val, o sekmadieniais galima pasimėgauti vėlyvais šventiniais pusryčiais nuo 8:00 iki 12:00 val. Čia taip pat kviečiame maloniai papietauti – verslo pietūs darbo dienomis nuo 12:00 iki 15:00 val., romantiškai praleisti laiką vakarais. Siūlome plačią vynų kortą, kurioje platus vynų rūšių pasirinkimas, didžioji dalis yra mūsų pačių atrinkti ir atsivežti iš Ispanijos, Austrijos vyninių. Aptarnaujame banketus (60 – 150 asmenų), ruošiame furšetus (100 – 170 asmenų) ir šventinius vakarėlius įmonėms, bei rengiame privačias šventes – vestuves, gimtadienius, šeimos susibūrimus.

Šiame komplekse svečiai atsipalaiduoja plaukiodami baseine su povandenine srove, masažinėje vonioje, kaitinasi garinėje pirtyje ir saunoje. Kūno grožiui ir gerai savijautai užtikrinti – puiki treniruoklių salė.  Įspūdingi vaizdai pro didžiulius baseino langus leidžia pajusti tikrą poilsio pilnatvę… Viešbučio svečiams apsilankymas sveikatingumo centre rytinėmis valandomis yra nemokamas; o miesto svečiai ir gyventojai – prisiekę vandens ir pirčių mylėtojai,- gali įsigyti nuolatinius abonementus ir taip pat mėgautis šiais malonumais!

Konferencijų centras. Čia idealios sąlygos dalykiniams susitikimams, mokymams,  seminarams, suvažiavimams ir tarptautinėms konferencijoms rengti. Patogiai telpa nuo 10 – 20 asmenų Mažojoje salėje „Parkas“ iki 150  asmenų Didžiojoje salėje „Jūra“. Didžioji salė ypatinga tuo, kad pro didelius langus gausiai patenka dienos šviesa, o akį džiugina didžiulės pušys; tuo pačiu yra sukurtos sąlygos patalpos užtamsinimui. Mažoji salė, turinti lauko terasą, itin patraukli nedidelėms kompanijoms. Oro vėdinimo sistema, kondicionavimas, reikalinga organizacinė technika užtikrina tinkamą aplinką protiniam darbui. Taip pat rengiame kavos pertraukėles, rūpinamės dalyvių pietumis, vakariene, bei pramoginės dalies organizavimu.
Automobilių stovėjimo aikštelė ir kameromis stebima viešbučio teritorija Jūsų turto saugumui.

Standartinis kambarys:

√ Kambario plotas apie 21-26 kv.m
√ Vonia arba dušas
√ Tualetas
√ Plaukų džiovintuvas
√ Oro kondicionierius (centrinis, veikia periodiškai)
√ Telefonas
√ Televizorius
√ Mini baras (mokama)
√ Seifas
√ Bevielis internetas
√ Maksimalus apgyvendinimas – 3+1

Deluxe tipo kambarys:

√ Kambario plotas apie 35-37 kv.m
√ Svetainės erdvė
√ Vonia arba dušas
√ Tualetas
√ Plaukų džiovintuvas
√ Chalatai
√ Šlepetės
√ Oro kondicionierius (centrinis, veikia periodiškai)
√ Telefonas
√ Televizorius
√ Bevielis internetas
√ Yra galimybė išsivirti kavos, arbatos
√ Maksimalus apgyvendinimas – 3+1