Vilniuje: +370 676 61110

jolita@100kelioniu.lt

Alytuje: +370 610 36530

info@etuna.lt

Atostogos Turkijoje ✈ Lonicera Resort & SPA 5* su Ultra viskas įskaičiuota!

Kryptis: Turkija

Viešbučio kategorija: ★★★★★

Kaina asmeniui, kai keliauja 

Pastabos: Rezervacija yra tvirtinama tik po atlikto apmokėjimo. Rezervacijai patvirtinti reikalingi visų keliaujančiųjų asmenų vardai, pavardės bei gimimo datos. Kelionės kaina gali kisti, reikia tikslinti prieš užsakant. Išvykimo metu būtina turėti dokumentą: pasą, kuris galioja ne mažiau nei 6 mėn. po grįžimo iš kelionės. Kelionę organizuoja Novaturas.

Mūsų komentaras

Nuostabus pasirinkimas poilsiui su vaikais – geras aptarnavimas, kokybiškas maistas ir graži teritorija. Įvairi infrastruktūra aktyviam šeimos poilsiui. Bendra teritorija su Lonicera World viešbutčiu.

 

Apie viešbutį: 

Fugla įlankoje įsikūręs, žymiajame Incekum paplūdimyje esantis viešbutis, „viskas įskaičiuota“ tipo poilsio komplekse „Lonicera Resort & Spa Hotel“ plyti privatus Viduržemio jūros smėlio paplūdimys, įrengtas vidaus baseinas, 7 lauko baseinai, 2 pramogų baseinai su čiuožyklomis, erdvus sodas ir mini zoologijos sodas bei veikia nemokamas belaidis internetas.

Numeriuose rasite palydovinius kanalus rodančius plokščiaekranius televizorius, oro kondicionierius, balkonus, vonios kambarius su dušais, plaukų džiovintuvais ir nemokamais higienos reikmenimis bei mini barus.

Viešbutyje kasdien tiekiami savitarnos pusryčiai, pietūs ir vakarienė. Svečiams siūloma mėgautis rinktiniais valgiais jūros gėrybių, itališkos ir turkiškos virtuvių restoranuose, tam tikromis valandomis paskanauti greitojo maisto bei apsilankyti visą dieną dirbančioje kepyklėlėje ir vaisių bare. Viešbučio bare galėsite paskanauti įvairių gėrimų.

Viešnagės metu galėsite dalyvauti animatorių komandos 6 dienas per savaitę rengiamuose naktiniuose šou ir pasirodymuose, pažaisti stalo ir lauko tenisą, vandensvydį, bočią, smiginį, paplūdimio tinklinį ir kitus žaidimus, užsiimti vandens aerobika bei mėgautis įvairiomis kitomis pramogomis. Viešbučio mini klube ir mini diskotekoje rengiamos pramogos vaikams.

Atsipalaiduoti galėsite hamame, saunoje ir garų pirtyje ar sportuodami visa reikalinga įranga aprūpintoje treniruoklių salėje.

Viešbučio paslaugos:

Atidarytas 2016 m.
Pagrindinis restoranas
A’la carte restoranai – 2
Barai – 11
Užkandžių baras
Diskoteka (mokama)
Konferencijų salės – 3
Bevielis internetas
Parduotuvė (mokama)
Valiutos keitykla
Kirpyklos paslaugos (mokama)
Skalbimo paslaugos (mokama)
Gydytojo paslaugos (mokama)
Lagaminų saugojimo kambarys
Automobilių stovėjimo aikštelė
Automobilių nuoma (mokama)
Baseinas
Gultai prie baseino
Gultai paplūdimyje
Skėčiai nuo saulės prie baseino
Skėčiai nuo saulės paplūdimyje
Paplūdimio rankšluosčiai prie baseino
Paplūdimio rankšluosčiai paplūdimyje
Viešbutis oficialios kategorijos šalyje neturi
Svečiai gali pasinaudoti kai kuriomis paslaugomis greta esančiame viešbutyje (Lonicera World), kaikurios paslaugos už papildomą mokestį

Aktyvus poilsis:

Aerobika
Treniruoklių salė
Stalo tenisas
Lauko teniso aikštelės – 4
Masažas (mokama)
Garinė pirtis
Sauna
Viešbutyje yra sveikatingumo centras (mokama)
Yra vandens kalneliai
Periodiškai vyksta pramoginiai renginiai

Vaikams:

Baseinas vaikams
Mini klubas
Žaidimų aikštelė
Vaikų diskoteka
Periodiškai vyksta pramoginiai renginiai vaikams

Į kainą įskaičiuota:
Lėktuvo bilietai Vilnius – Gazipaša – Vilnius
Registruotas bagažas iki 20 kg./asm.
7 nakvynės viešbutyje
Maitinimo tipas – Ultra VISKAS įskaičiuota
Pervežimas nuo oro uosto iki viešbučio ir atgal
Kelionės vadovo paslaugos

Į kelionės kainą nėra įskaičiuota:
– Draudimas
– Ekskursijos
– Kurorto mokesčiai
– Kitos, nuo kelionių organizatoriaus nepriklausomos turisto išlaidos
– Negarantuojame sėdėjimo kartu lėktuve (ši paslauga gali būti mokama)

TURIZMO PASLAUGŲ TEIKIMO SUTARTIES IŠANKSTINIO PIRKIMO AKCIJOS SĄLYGOS

(2020 m. vasaros poilsinėms kelionėms, galioja iki 2019-09-30)

Akcijos galiojimo terminas
Didžiausios išankstinio pirkimo nuolaidos ir geriausios sąlygos taikomos vasaros poilsinėms kelionėms, įsigytoms iki 2019 m. rugsėjo 30 d. (imtinai).

Išankstinio pirkimo akcijos sąlygos:
Išankstinio pirkimo akcijos sąlygos taikomos už poilsinę kelionę iškart sumokėjus 50 Eur avansą asmeniui (vaikui ir/ar suaugusiam), kuris įeina į bendrą kelionės kainą. Likusi kainos dalis turi būti sumokėta likus 28 dienoms iki išvykimo. Jei iki kelionės pradžios liko mažiau kaip 28 dienos, visa kelionės kaina turi būti sumokėta iš karto, t.y. Turizmo paslaugų teikimo sutarties pasirašymo (sudarymo) dieną.
Išankstinio pirkimo akcijos sąlygos nebetaikomos, jei pasibaigus išankstinio pirkimo akcijos galiojimo laikotarpiui keičiama kelionė ar atitinkama turizmo paslaugų teikimo sutarties sąlyga.

*Mažiausios kainos garantija
Garantuojame, kad pasinaudoję išankstinio pirkimo akcijos sąlygomis, poilsinę kelionę įsigysite už geriausią NOVATURO siūlomą kainą. Mes įsipareigojame grąžinti kainos skirtumą, jeigu pasirinktą kelionę sezono metu NOVATURAS siūlytų už mažesnę kainą nei išankstinio pirkimo metu.
Mažiausios kainos garantijos sąlygos:sutampa kelionės kryptis, laikas, trukmė, viešbutis, kambario ir maitinimo tipas bei kitos kelionės sąlygos;
mažiausios kainos garantija galioja tik iki 2019 rugsėjo 30 d. įsigytoms 2020 metų vasaros sezono poilsinėms kelionėms lėktuvu, aprašytoms novaturas.lt;
mažiausios kainos garantija nebetaikoma esant bet kokiems kelionės sutarties sąlygų keitimams;
mažiausios kainos garantija galioja NOVATURO pasiūloje nurodytoms kainoms.

**„Auksinė galimybė keisti kelionę“
Turistas, įsigijęs vasaros poilsinę kelionę lėktuvu akcijos metu, turės galimybę vieną kartą pakeisti kelionės datą, trukmę, viešbutį, kambario tipą ir/ar maršrutą nemokamai, bet ne vėliau negu likus 21 dienai iki išvykimo.
Keičiant kelionę, kelionė keičiama pagal kelionės keitimo dieną galiojančias kainas ir sąlygas.
Keliaujančių asmenų skaičius bei asmenų vardų ir pavardžių keisti negalima.
Keisti kelionę galima į kitą 2020 m. vasaros sezono poilsinę kelionę lėktuvu, aprašytą novaturas.lt.
Paslauga netaikoma pažintinėms kelionėms lėktuvu ir autobusu, taip pat savaitgalio kelionėms.

***Keliautojo vardo ir pavardės keitimas
Turistas, įsigijęs vasaros poilsinę kelionę lėktuvu akcijos metu, turės galimybę vieną kartą pakeisti vieną keliautoją kitu keliautoju nemokamai, bet ne vėliau negu likus 21 dienai iki išvykimo, jei toks keitimas yra įmanomas.
Keičiant keliautoją išlaikomos kelionės užsakymo metu galiojančios kainos ir sąlygos.
Jei keičiant keliautoją, keičiasi kambario tipas, apgyvendinimo tipas, ar bet kuri kita sutarties sąlyga, kelionės kaina perskaičiuojama pagal kelionės keitimo dieną galiojančias kainas ir sąlygas.
Vieno keliautojo vardo ir pavardės nemokamo keitimo galimybė galioja tik iki 2019 rugsėjo 30 d. įsigytoms 2020 metų vasaros sezono poilsinėms kelionėms lėktuvu, aprašytoms www.novaturas.lt;
Nemokamo vieno keliautojo vardo ir pavardės keitimo galimybė netaikoma egzotiškoms poilsio kelionėms lėktuvu, pažintinėms kelionėms lėktuvu ir autobusu, taip pat savaitgalio kelionėms.