Vilniuje: +370 676 61110

jolita@100kelioniu.lt

Alytuje: +370 610 36530

info@etuna.lt

Kur žiemosi šiemet? Viliojančios egzotinės kryptys🌴 Iš viso net 10 krypčių!

Išankstiniai žiemos egzotinių kelionių pasiūlymai jau čia! Rudenį ar žiemą mėgsti iškeisti į egzotiškas atostogas? Pristatome populiariausias rudens-žiemos kryptis: Šri Lanka, Seišeliai, Meksika, Balis, Mauricijus, Tailandas, Kuba, Zanzibaras ir Maldyvai. TOP pasiūlymai egzotiškam pabėgimui ten, kur visada šilta, plyti auksinio smėlio paplūdimiai, girdisi tylus palmių šnarėjimas ir, žinoma, pažintis su visai kita kultūra bei spalvingu tos šalies gyvenimo ritmu.

Rinkis savo idiliškas egzotines atostogas jau dabar, juk ATOSTOGENAS – TAVO GENETIKOJE, AKTYVUOK JĮ! Kiekvienas žmogus turi įgimtą poreikį ilsėtis. ATOSTOgenas (atostogos + genas) – tai mūsų genuose užkoduotas atostogų troškimas, kurį tereikia aktyvuoti ir mėgautis akimirkomis!

Užsakant iki 07.31 galioja ypatingos kelionių įsigijimo sąlygos:
√ Pradinė įmoka – 20% kelionės kainos / asm.;
√ galutinis apmokėjimas: ne vėliau negu likus 42 dienos iki išvykimo;
√ nemokama „auksinė galimybė keisti kelionę“ (Goldflex): galimybė vieną kartą pakeisti kelionės datą, trukmę, viešbutį, kambario tipą, kelionės kryptį ir/ar sezoną nemokamai, bet ne √ vėliau negu likus 42 dienoms iki išvykimo (atkreipiame dėmesį, kad Auksinės galimybės keitimo paslauga galima pasinaudoti vieną kartą, įskaitant atvejus, kai dėl keitimo fakto keičiasi sutarties numeris);
√ neįvykus kelionei (jei kelionė atšaukiama ne dėl keliautojo kaltės) – 14 dienų pinigų grąžinimo garantija;
√ papildoma 5% nuolaida senjorams;
√ papildoma 5% jaunavedžių nuolaida.

Išsirinkite, kur atostogausite šįkart

TAILANDAS

√ Tailande yra didelis įvairiausių kategorijų ir tipų viešbučių bei kurortų pasirinkimas. Jie atitiks kiekvieno keliautojo poreikius.
√ Švelnus tropinis klimatas ir puikūs balto smėlio paplūdimiai, o aplinkui Bankoką ir pačiame didmiestyje yra daugybė įdomių lankytinų vietų.
√ Keliauti į Tailandą verta dėl maisto – jis skanus, egzotiškas ir už prieinamą kainą.
√ Tailande kaip niekur kitur pasaulyje yra didelis SPA procedūrų ir tailandietiško masažo paslaugų pasirinkimas už prieinamą kainą.
√ Iš Bankoko atsiveria puiki galimybė keliauti į Birmą, Laosą, Kambodžą, Vietnamą ir kitas aplinkines egzotiškas šalis.

PUKETAS

√ Keliaukite į Puketą – didžiausią Tailando salą ir antrą pagal populiarumą Tailando kryptį.
√ Ši Tailando sala pasižymi aukšto lygio aptarnavimu ir kokybiškomis turizmo paslaugomis, čia rasite didelę kurortų ir viešbučių pasiūlą kiekvienam skoniui.
√ Pukete atrasite daugiau nei 30 puikių paplūdimių, šalia kurių vyksta ir aktyvus naktinis gyvenimas, ir dvelkia ramia romantiška atmosfera su atsipalaidavusiais žmonėmis.
√ Keliaudami Pukete pamatysite daug egzotiškų gamtinių ir kultūrinių paminklų, o ranka pasiekiamos ir fantastiškos Phi Phi, Džeimso Bondo bei kitos salos.
√ Kelionė į Tailandą ir Puketo salą neapsieis be visame pasaulyje garsėjančios tailandietiškos virtuvės, puikaus gatvės maisto, vaisių ir atpalaiduojančio tailandietiško masažo.