Vilniuje: +370 676 61110

jolita@100kelioniu.lt

Alytuje: +370 610 36530

info@etuna.lt

Kanarų gražuolė – Tenerifė – čia tęsiasi vasara !

Kryptis: Tenerifė

Viešbučio kategorija: ★★★★

Kaina asmeniui, kai keliauja 

Norėdami užsakyti kelionę, susisiekite su mumis jums patogiu būdu - telefonu +370 676 61110, el. paštu jolita@100kelioniu.lt, facebook žinute, arba užsukite į mūsų biurą Vilniuje arba Alytuje.

Pastabos: Rezervacija yra tvirtinama tik po atlikto apmokėjimo. Rezervacijai patvirtinti reikalingi visų keliaujančiųjų asmenų vardai, pavardės bei gimimo datos. Kelionės kaina gali kisti, reikia tikslinti prieš užsakant. Kelionę organizuoja Novaturas.

Mūsų komentaras

Kanarų gražuolė TENERIFĖ – viena mylimiausių rudens ir žiemos krypčių nenorintiems vykti už Europos ribų. Švelnus klimatas, puikios sąlygos vandens sportams, daug lankytinų objektų. Skrendam kartu jau nuo rugsėjo 27 d.!

VIETA: atstumas iki uolėto paplūdimio yra apie 1,5 km,  atstumas iki kurorto centro yra apie 1 km (Puerto de la Kruso),  atstumas iki oro uosto yra apie 90 km (Tenerifės pietinio)

SPORTAS IR PRAMOGOS : Biliardas (mokama), treniruoklių salė (šalia esančiame viešbutyje „Blue Sea Puerto Resort“), lauko teniso aikštelė (nemokama svečiams, užsisakiusiems „Viskas įskaičiuota“ maitinimo tipą, mokama), sveikatingumo centro paslaugos (šalia esančiame viešbutyje „Blue Sea Puerto Resort“, mokama), sūkurinis baseinas (šalia esančiame viešbutyje „Blue Sea Puerto Resort“),  garinė pirtis (šalia esančiame viešbutyje „Blue Sea Puerto Resort“), sauna.
Periodiškai vyksta pramoginiai renginiai

VIEŠBUTIS: Renovuota 2019 m.
Kambarių skaičius – 234
Pagrindinis restoranas
Baras prie baseino
Užkandžių baras
Konferencijų salė (mokama)
Interneto prieiga (mokama)
Bevielis internetas (tam tikrose patalpose)
Skalbimo paslaugos (mokama)
Sauso valymo paslaugos
Lagaminų saugojimo kambarys
Automobilių stovėjimo aikštelė (mokama)
Automobilių nuoma (mokama)
Baseinas
Gultai prie baseino
Gultai paplūdimyje (mokama)
Skėčiai nuo saulės prie baseino
Skėčiai nuo saulės paplūdimyje (mokama)
Paplūdimio rankšluosčiai prie baseino (palikus užstatą)
Viešbučio kategorija šalyje – 4*

KAMBARYS : Standartinis
Kambario plotas apie 24 kv.m
Vonia arba dušas
Tualetas
Plaukų džiovintuvas
Balkonas
Oro kondicionierius (centrinis, veikia periodiškai)
Telefonas
Televizorius – palikus užstatą
Mini baras (mokama)
Seifas (mokama)
Bevielis internetas
Maksimalus apgyvendinimas – 3

VAIKAMS : Mini klubas (šalia esančiame viešbutyje „Blue Sea Puerto Resort“)
Žaidimų aikštelė
Lovelės kūdikiams (pagal atskirą užklausimą)
Vaikiškos kėdutės restorane (pagal atskirą užklausimą)

PASTABOS : Maistas ir gėrimai viešbučio restoranuose, kavinėse ir baruose, išvardintuose viešbučio aprašyme, yra tiekiami viešbučio administracijos nustatyta tvarka ir yra mokami priklausomai nuo užsisakyto maitinimo tipo
Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis. SVARBU: kai kurios viešbučio siūlomos paslaugos gali neveikti arba naudojimasis jomis bus ribojamas dėl viešbučiams taikomų griežtų su COVID-19 susijusių saugumo ir higienos reikalavimų. Atsižvelgiant į situaciją konkrečioje šalyje ir joje taikomus reikalavimus, teikiamų paslaugų apimtys gali nuolat keistis, todėl neturime galimybės kiekvienu konkrečiu atveju nurodyti tikslių ribojamų paslaugų kiekio ir pobūdžio. Detalesnės informacijos teiraukitės viešbučio registratūroje
Oficialus viešbučio tinklalapis: www.blueseahotels.com
Viešbučio interneto svetainėje pateiktą informaciją ruošia ir atnaujina viešbučio administracija. NOVATURAS neatsako už viešbučio interneto svetainėje patalpintą informaciją