Vilniuje: +370 676 61110

jolita@100kelioniu.lt

Alytuje: +370 610 36530

info@etuna.lt

2020 VASARA? O TAIP – 2020 IŠANKSTINIŲ VASAROS SEZONO KELIONIŲ PARDAVIMŲ sąlygos, pasiūlymai ir nuolaidos jau čia!

Mūsų komentaras

Atostogų laukti lengviau, kai bilietas jau tavo rankose – pradedame išankstinius 2020 vasaros sezono TURKIJOJE pardavimus! Nuo šiandien vos už 50 €/asm. rezervuokite kitos vasaros atostogas populiariausiuose Antalijos ir Alanijos (Gazipaša)kurortuose palankiausiomis kainomis ir sąlygomis!

Dėmesio: visos 2020 m. vasaros poilsinių ir pažintinių atostogų pasiūlos išankstinių pardavimų startas – 2019 09 04.

Kelionę į Turkiją iš anksto įsigyti verta:
– Pradinė įmoka – 50 €/asm;
– Mažiausios kainos garantija;
– Auksinė galimybė keisti kelionę;
– Nemokamas keliautojo vardo ir pavardės keitimas;
– Plačiausia viešbučių, kelionės datų ir trukmių pasiūla.

TURIZMO PASLAUGŲ TEIKIMO SUTARTIES IŠANKSTINIO PIRKIMO AKCIJOS SĄLYGOS

(2020 m. vasaros poilsinėms kelionėms, galioja iki 2019-09-30)

Akcijos galiojimo terminas
Didžiausios išankstinio pirkimo nuolaidos ir geriausios sąlygos taikomos vasaros poilsinėms kelionėms, įsigytoms iki 2019 m. rugsėjo 30 d. (imtinai).

Išankstinio pirkimo akcijos sąlygos:
Išankstinio pirkimo akcijos sąlygos taikomos už poilsinę kelionę iškart sumokėjus 50 Eur avansą asmeniui (vaikui ir/ar suaugusiam), kuris įeina į bendrą kelionės kainą. Likusi kainos dalis turi būti sumokėta likus 28 dienoms iki išvykimo. Jei iki kelionės pradžios liko mažiau kaip 28 dienos, visa kelionės kaina turi būti sumokėta iš karto, t.y. Turizmo paslaugų teikimo sutarties pasirašymo (sudarymo) dieną.
Išankstinio pirkimo akcijos sąlygos nebetaikomos, jei pasibaigus išankstinio pirkimo akcijos galiojimo laikotarpiui keičiama kelionė ar atitinkama turizmo paslaugų teikimo sutarties sąlyga.

*Mažiausios kainos garantija
Garantuojame, kad pasinaudoję išankstinio pirkimo akcijos sąlygomis, poilsinę kelionę įsigysite už geriausią NOVATURO siūlomą kainą. Mes įsipareigojame grąžinti kainos skirtumą, jeigu pasirinktą kelionę sezono metu NOVATURAS siūlytų už mažesnę kainą nei išankstinio pirkimo metu.
Mažiausios kainos garantijos sąlygos:sutampa kelionės kryptis, laikas, trukmė, viešbutis, kambario ir maitinimo tipas bei kitos kelionės sąlygos;
mažiausios kainos garantija galioja tik iki 2019 rugsėjo 30 d. įsigytoms 2020 metų vasaros sezono poilsinėms kelionėms lėktuvu, aprašytoms novaturas.lt;
mažiausios kainos garantija nebetaikoma esant bet kokiems kelionės sutarties sąlygų keitimams;
mažiausios kainos garantija galioja NOVATURO pasiūloje nurodytoms kainoms.

**„Auksinė galimybė keisti kelionę“
Turistas, įsigijęs vasaros poilsinę kelionę lėktuvu akcijos metu, turės galimybę vieną kartą pakeisti kelionės datą, trukmę, viešbutį, kambario tipą ir/ar maršrutą nemokamai, bet ne vėliau negu likus 21 dienai iki išvykimo.
Keičiant kelionę, kelionė keičiama pagal kelionės keitimo dieną galiojančias kainas ir sąlygas.
Keliaujančių asmenų skaičius bei asmenų vardų ir pavardžių keisti negalima.
Keisti kelionę galima į kitą 2020 m. vasaros sezono poilsinę kelionę lėktuvu, aprašytą novaturas.lt.
Paslauga netaikoma pažintinėms kelionėms lėktuvu ir autobusu, taip pat savaitgalio kelionėms.

***Keliautojo vardo ir pavardės keitimas
Turistas, įsigijęs vasaros poilsinę kelionę lėktuvu akcijos metu, turės galimybę vieną kartą pakeisti vieną keliautoją kitu keliautoju nemokamai, bet ne vėliau negu likus 21 dienai iki išvykimo, jei toks keitimas yra įmanomas.
Keičiant keliautoją išlaikomos kelionės užsakymo metu galiojančios kainos ir sąlygos.
Jei keičiant keliautoją, keičiasi kambario tipas, apgyvendinimo tipas, ar bet kuri kita sutarties sąlyga, kelionės kaina perskaičiuojama pagal kelionės keitimo dieną galiojančias kainas ir sąlygas.
Vieno keliautojo vardo ir pavardės nemokamo keitimo galimybė galioja tik iki 2019 rugsėjo 30 d. įsigytoms 2020 metų vasaros sezono poilsinėms kelionėms lėktuvu, aprašytoms www.novaturas.lt;
Nemokamo vieno keliautojo vardo ir pavardės keitimo galimybė netaikoma egzotiškoms poilsio kelionėms lėktuvu, pažintinėms kelionėms lėktuvu ir autobusu, taip pat savaitgalio kelionėms.

Nori pirma/as gauti geriausius vasaros sezono kelionių pasiūlymus ir naujienas? skambink +370 676 61110, rašyk į jolita@100kelioniu.lt ar užsuk į mūsų biurus – padėsime išsirinktigeriausią pasiūlymą TAU!