Vilniuje: +370 676 61110

jolita@100kelioniu.lt

Alytuje: +370 610 36530

info@etuna.lt

„Eglės sanatorija“ darbas nuo lapkričio 7 d.

Sanatorija, kaip asmens sveikatos priežiūros įstaiga, lapkričio 7 d. įsigaliojus visuotiniam karantinui, tęsia savo misiją – padėti žmonėms susigrąžinti, palaikyti ir sustiprinti sveikatą. Sanatorijoje, kaip ir visoje šalyje, dėl jūsų ir mūsų darbuotojų saugumo numatyti tam tikri pakeitimai, tačiau esame pasirengę saugiai teikti gydymo paslaugas.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:

Ar į sanatoriją galiu atvykti su visomis programomis?

Į „Eglės sanatoriją“ galite atvykti tik su gydomosiomis programomis: Sanatorinis gydymas, Savaitgalio gydomoji programa, Sanatorinis gydymas MINI, Sanatorinis gydymas MAXI.

Šiuo metu nebeparduodame: Savaitgalio poilsio programos

Ar dirba baseinų ir pirčių kompleksas?

Ne, Vyriausybės sprendimu, stabdoma vakarinių, skirtų pramogai, baseinų ir pirčių komplekso veikla sanatorijoje gyvenantiems ir negyvenantiems klientams. Tačiau, atvykus su viena iš gydymo programų, po gydytojo konsultacijos, klientui gali būti paskirtas gydomasis plaukiojimas ir gydomosios pirtys dienos metu.

Gydomųjų baseinų ir pirčių kompleksu, (kuriems priklauso pagal programą) klientai gali naudotis numatytu darbo metu. T.y. šiuo metu nėra apribojimo lankytis 1 kartą per dieną – gali lankytis ir kelis kartus numatytu gydomųjų baseinų ir pirčių darbo metu.

Birštone visomis dienomis nuo 7h iki 18h. Dirbs sūkurinės vonios, galės plaukioti atskirtoje zonoje baseine, dirbs 6 pirtys: sauna su garu, rusiška pirtis, himalajų drusko pirtis, sauna, garinė druskos pirtis, infraraudonųjų spindulių pirtis, ledo kambarys (ledo kambarys dirbs iki lapkričio 8 d.).

Druskininkuose visomis dienomis Gydykloj nuo 7h iki 18h. Dirbs sūkurinės vonios, galės plaukioti atskirtoje zonoje baseine, dirbs 6 pirtys: himalajų druskos pirtis, sauna, aromatinė garinė pirtis su druska, infraraudonųjų spindulių pirtis, sauna su garu.

Comfort gydykloj darbo dienomis nuo 7h iki 17h; savaitgaliais nuo 7h iki 18h. Dirbs sūkurinės vonios, galės plaukioti atskirtoje zonoje baseine, dirbs 6 pirtys: himalajų druskos pirtis, sauna su garu, aromatinė garinė pirtis su druska, garinė pirtis su mineralinio vandens / aromaterapiniais garais, infraraudonųjų spindulių pirtis, garinė pirtis, ledo kambarys (ledo kambarys dirbs iki lapkričio 8 d.).

Kaip organizuojamas maitinimas?

„Eglės sanatorijoje“, atvykus su viena iš gydymo programų, maitinimas organizuojamas švediško stalo principu, kai pasirinktą maistą klientui įdeda darbuotojas. Kiekvienas sanatorijos klientas, jam paskirtu pusryčių, pietų ir vakarienės laiku, yra laukiamas valgykloje.

Į maitinimo patalpas ir toliau privaloma eiti dėvint nosį ir burną dengiančią apsaugos priemonę, atlikus rankų dezinfekciją, dėvint vienkartines pirštines. Nosį ir burną dengiančią apsaugos priemonę ir vienkartines pirštines galima nusiimti tik valgio metu.

Sanatorijos klientai taip pat turi galimybę iš specialaus meniu užsisakyti maisto ir gaiviųjų gėrimų į savo kambarį (papildomai mokama paslauga).

Ar dirba kavinės „Žalias sodas“, „Žalia siena“ ir „Burbulas“?

Kavinės „Žalias sodas“ ir „Žalia siena“ nedirba. Kavinėje „Burbulas“ maistas ir gaivieji gėrimai tiekiami tik išsinešti.

 

Ar dirba SPA centras?

Ne. Vyriausybės sprendimu, nuo lapkričio 7 d. iki atskiro pranešimo, stabdoma SPA centrų veikla.

Ar dirba vaikų kambarys?  

Taip, laikantis reikalavimų ir rekomendacijų, užtikrinant saugią aplinką, vaikų kambarys savo veiklą vykdo.

Vienam vaikui skiriama 10 kv. m erdvė.

Ar sanatorijoje vyksta laisvalaikio renginiai?

Ne, sanatorijoje nevyks laisvalaikio renginiai (koncertai, kino vakarai,bingo ir kita).

Tačiau sanatorijos svečiai gali pasiimti knygų, taip pat gali pasiimti stalo žaidimų, kryžiažodžių (teirautis registratūroje).

Kokių papildomų priemonių imamasi, kad sanatorijoje būtų saugu tiek darbuotojams, tiek klientams?

Sanatorijoje, siekiant sumažinti kontaktų skaičių, atskiriami srautai (TLK klientų ir atvykstančių savomis lėšomis), klientams ir darbuotojams matuojama temperatūra, laikomasi kitų Vyriausybės reikalavimų ir rekomendacijų. Paviršiai, tokie kaip stalviršiai, durų rankenos, laiptinių turėklai, liftai bei jų valdymo mygtukai ir kt. yra papildomai ir dažniau nei įprastai dezinfekuojami specialiomis priemonėmis. Sanatorijoje veikia patikima vėdinimo sistema dideles žmonių grupes talpinančiose patalpose, taip pat visos patalpos nustatytais laiko intervalais vėdinamos papildomai.

Išlikite sąmoningi, laikykitės rekomendacijų, stebėkite savo ir artimųjų savijautą, o pasijutę prastai – nevykite į sanatoriją ir susisiekite su savo šeimos gydytoju. „Eglės sanatorija“ ir toliau laukia jūsų – padėsime sustiprinti sveikatą bei imunitetą, atsikratyti nerimo ir pajusti ramybę!

Daugiau informacijos apie veiklos organizavimą „Eglės sanatorijoje“ nuo lapkričio 7 d., rasite čia: https://bit.ly/3mVZj9P (nuolat atnaujinama).