Vilniuje: +370 676 61110

jolita@100kelioniu.lt

Alytuje: +370 610 36530

info@etuna.lt

Kada atvykti į oro uostą?

Yra dviejų tipų keliautojai: tie, kurie atvyksta į oro uostą kuo anksčiau, kad tik nepavėluotų ir tie, kurie didžiuojasi savo paskutinės minutės prie vartų sugebėjimais :)

Galima ginčytis, kad Vilniaus (ir kiti Lietuvos) oro uostas toks mažas, kad 3 valandų smarkiai per daug. Tačiau, jei jau išsiruošei į savo metų didžiąsias atostogas, negi sunku jas pradėti šiek tiek anksčiau (juk kai praeini patikrą, atostogos iš esmės ir prasideda)? :)

Taigi, kas vyksta Vilniaus oro uoste? Didžiausi keleivių pikai Vilniaus oro uoste įprastai susidaro tris kartus per parą: ryte maždaug nuo 4 iki 6 valandos ryto, vidurdienį nuo 11 iki 14 valandos ir vakare nuo 17 iki maždaug 20 valandos.

Priežastis paprasta – trūksta darbuotojų. O jų trūksta todėl, kad labai ilgai užtrunka patikrinti jų reputaciją/patikimumą dirbti riboto patekimo zonose. Kaip tik įsigaliojo nauji tokių darbuotojų tikrinimai, tad kiek laiko užtruks šio iššūkio suvaldymas – neaišku.

Tai ką daryti?

  • Atvykite į oro uostą anksčiau. Nesvarbu, kad eilė, svarbu, kad prasideda jūsų nuostabi kelionė.
  • Jei matote, kad vėluojate – įsigykite „greitąją patikrą”. Tai tikrai paprasta. Asmeniui ji kainuoja 6 eur. Tą galite padaryti internetu, vietoje per savitarnos terminalą arba tiesiog SMS žinute siunčiant žodį FAST numeriu 1679 (tik Lietuvos mobiliojo ryšio operatorių klientams).

Gerų ir saugių kelionių!