Vilniuje: +370 676 61110

jolita@100kelioniu.lt

Alytuje: +370 610 36530

info@etuna.lt

Atrask Jordaniją!

Šią žiemą kviečiame atrasti stebuklingą Jordaniją! Tai Artimųjų Rytų šalis, kuri vilioja ne tik savo senoviniais griuvėsiais ir įspūdingais kraštovaizdžiais. Be istorinių stebuklų ir nuostabių paplūdimių, ši šalis siūlo daugybę įspūdžių.

Kviečiame skaityti toliau ir semtis idėjų, ką nuveikti Jordanijoje!

Tarp daugybės Jordanijos lobių Akaba išsiskiria kaip paplūdimių mėgėjų rojus.

Akabos paplūdimiai garsėja baltu smėliu ir krištolo skaidrumo vandeniu. Nesvarbu, ar deginatės saulėje ir norite atsipalaiduoti, ar trokštate nuotykių ir vandens įspūdžių, Akaboje rasite viską. Tyrinėkite gyvybingus koralinius rifus arba tiesiog ilsėkitės ant kranto ir mėgaukitės švelniais saulės spinduliais.

Nors kaitintis saulėje Akabos paplūdimiuose – malonumas, nepraleiskite progos patyrinėti įspūdingus Vadi Rumo dykumos kraštovaizdžius.

Leiskitės į dykumos safarį, stovyklaukite po žvaigždėtu dangumi ir pajuskite šios nežemiškos karalystės magiją.

Istorijos mėgėjams būtina aplankyti UNESCO pasaulio paveldo objektą Petrą. Grožėkitės sudėtingai uolose iškalta architektūra ir sužinokite įdomią šio dingusio miesto istoriją. Taip pat, nepamirškite aplankyti ir netoliese esančios Mažosios Petros.

Šiltą ir svetingą Jordanijos kultūrą atspindi jos žmonės. Bendraukite su vietiniais gyventojais, gurkšnokite saldžią beduinų arbatą ir klausykitės jų įtaigių istorijų. Šis autentiškas ryšys su jordaniečių gyvenimo būdu paliks neišdildomą pėdsaką jūsų kelionėje.

Jordanija yra šalis, kurioje senovės istorija dera su gamtos grožiu, kur nuotykiai persipina su poilsiu ir kur kiekviena akimirka, tai galimybė sukurti neišdildomus prisiminimus. Tai keliautojų širdis ir sielą užvaldanti kryptis, kviečianti pasinerti į jos stebuklus.

 

PATIKO? KREIPKIS IR KELIAUK!