Vilniuje: +370 676 61110

jolita@100kelioniu.lt

Alytuje: +370 610 36530

info@etuna.lt

6 priežastys, kodėl verta keliauti į Marsa Alamą!

 1. Patogūs skrydžio laikai

  Skrydžius į Marsa Alamą vykdys skrydžių bendrovė „GetJet“. Skrydžiai iš Vilniaus vykdomi ryte, o grįžtamieji skrydžiai iš Marsa Alamo – antroje dienos pusėje.

 2. Povandeninis rojus

  Marsa Alamo kurortas garsėja geriausiomis paviršinio nardymo bei nardymo su įranga vietomis. Būtent šį Egipto kurortą dėl nuostabaus koralinio rifo ir gausios gyvūnijos ypač pamėgę nardymo entuziastai.

 3. Puiki kurorto lokacija

  Marsa Alamas yra toliausiai į pietus nutolęs Egipto kurortas. Apie 300 km piečiau nei Hurgada ir Šarm el Šeichas. Tokia kurorto geografinė padėtis garantuoja, jog jame saule ir šiluma poilsiautojai mėgautis galės daugiausiai.

 4. Visi patogumai

  Visi Marsa Alamo viešbučiai įsikūrę Raudonosios jūros pakrantėje, turi puikius paplūdimius ir siūlo „viskas įskaičiuota“programą. Dauguma jų turi šildomus lauko baseinus, o vaikams – pramogas su vandens kalneliais.

 5. Gausus ekskursijų pasirinkimas

  Kviečiame rinktis iš gausios vietinių ekskursijų pasiūlos: nuo išvykų į dykumą bei nardymo vietų Raudonojoje jūroje iki istorinių Luksoro ar Asuano miesto lankymo.

 6. Nepamirštamos pažintinės kelionės

  Norintiems dar geriau pažinti senovės Egipto palikimą – puikios pažintinių kelionių programos su lietuviškai kalbančiu kelionės vadovu. Kruizas Nilo upe „Faraonų lobiai“ bei Gizos piramidžių ir kitų istorinių vietų lankymas „Egipto paslaptys“.