Vilniuje: +370 676 61110

jolita@100kelioniu.lt

Alytuje: +370 610 36530

info@etuna.lt

2020 VASARA?

O TAIP – 2020 IŠANKSTINIŲ VASAROS SEZONO KELIONIŲ PARDAVIMŲ sąlygos, pasiūlymai ir nuolaidos jau čia!

Daugiau

LEIDIMAI Į GARDINĄ - TIK 6 EUR!

Sutvarkome tą pačią dieną!

Daugiau

EGZOTINĖS kelionės iš Varšuvos

Kryptys: Amerika, Azija, Afrika

Daugiau

LEIDIMAI Į KALININGRADĄ - TIK 6 EUR!

Daugiau

AUTOMOBILIO NUOMA

GRAIKIJOS SALOSE! Nereikia mokėti iš anksto - moki tik pasiimdamas automobilį!

Daugiau

Keliaujantiems drauge
nuolaidos!!!

Draugų kompanijos už vasaros atostogas moka mažiau! Džiugios naujienos visiems, kurie dar nespėjo įsigyti vasaros sezono atostogų. Įsigijantiems atostogas drauge iki š. m. spalio 31 d. - taikome nuolaidas. Keliaukime kartu!

Daugiau

Tik jaunavedžiams ❤

Papildoma 5% nuolaida nuo galiojančios kainos!

Daugiau

Talinas – Visbis – Talinas (3 dienų kruizas)

3 dienų kruizas Talinas – Visbis – Talinas
Regionas: Baltijos jūra
Laivas: Europa Silja
Išvykimo uostas: Talinas
Išvykimo datos: 2017 06 11, 2017 06 18, 2017 07 09, 2017 07 16, 2017 08 06
Kaina nuo 158 € asm.

2 pusryčiai ir 1 vakarienė į kainą įskaičiuoti.

Kaina nuo 158 € asmeniui kajutėje be lango.
Kaina nuo 183 € asmeniui kajutėje su langu.

Bilietų kainos priklauso nuo bilieto pirkimo datos ir likusių laisvų vietų skaičiaus.
Kuo mažiau laisvų vietų ir/ar dienų lieka iki išvykimo, tuo bilieto kaina yra didesnė.

 

 

Pasiūlymo aprašymas

Šią vasarą kruizinis laivas Silja Europa keliaus į pasakišką Gotlando salą, kurios kerinčio grožio gamta sužavės ir pradžiugins tiek mažuosius keliautojus, tiek suaugusiuosius. Laive – plačios poilsio ir pramogų galimybės kelionės jūroje metu, o svetingoji sala ļeis visai šeimai patirti naujų ir įdomių dalykų. Pasivaikščiokite po nuostabų viduramžių miestą, pasirinkite ekskursiją kartu su gidu po Visbį ar gražiąją Faro salą arba praleiskite dieną linksmybių ir juoko sūkury Pepės Ilgakojinės pramogų parke.

Kelionė vyks renovuotu laivu Silja Europa. Laivas pastatytas 1993 m. Jame telpa daugiau kaip 3000 keleivių.
Kelte yra 6 įvairių kajučių klasės, 5 restoranai, 2 barai ir naktiniai klubai, grožio salonas, sauna ir 4 parduotuvės, taip pat šeimoms ir vaikams skirtas specialus vaikų žaidimų kambarys.
Jūsų kelionė trumpai:

1 diena. Atvykimas į Taliną. 19:00 Registracijos į keltą pradžia.
21:00 Išvykimas keltu iš TAlino į Visbį

2 diena. 10:30 Atvykimas į Visbį, Gotlando sala, Švedija.
Laisvas laikas Visbyje 19:30 Grįžimas į terminalą. 20:30 Išvykimas keltu iš Visbio.

3 diena. 11:00 Atvykimas į Taliną. Laisvas laikas. Kelionė į Lietuvą.

Į kainą įskaičiuota: 

kruizas Talinas – Visbis – Talinas pasirinktos klasės kajutėje
2 pusryčiai ir 1 vakarienė švediško stalo restorane
Nepakartojama poilsinė ir pramoginė programa laive.
​De Luxe ir Suite klasės kajutėse – putojantis vynas, gaivieji gėrimai ir vaisiai, specialūs pusryčiai à la carte restorane į abi puses kiekvienam keleiviui.
Uosto mokestis.

Papildomai:kelionė iki / iš Talino
1 vakarienė švediško stalo restorane nuo 33 € suaugusiam ir 10,5 € vaikui.
3 val. ekskursija Visbyje suaugusiam – 26 € , vaikui ( 6-18 m.) – 16 €. Ekskursijos laikas – 11:00 – 14:00
Asmeninės išlaidos ir draudimas

Nuolaidos: 

Perkant visą kajutę, vienam vaikui iki 11 metų kelionė nemokamai; be atskiros miegamosios vietos.
10 % nuolaida grupėms (daugiau nei 10 asm.);
Su Club One kortele – ypatingos nuolaidos.

Laivas – Silja Europa. Renovuotas laivas Silja Europa kiekvienam siūko neribotas pramogų galimybes. Silja Europa pastatytas 1993 m. Vokietijoje, ir pagal kajučių skaičių tai yra vienas didžiausių ro-ro tipo keltų pasaulyje, kurio ilgis siekia 202 metrus, plotis – 33 metrai, o telpa daugiau kaip 3000 keleivių.
Kelte yra 6 įvairių kajučių klasės, 5 restoranai, 2 barai ir naktiniai klubai, grožio salonas, sauna ir 4 parduotuvės, taip pat šeimoms ir vaikams skirtas specialus vaikų žaidimų kambarys. Keliaukite su Silja Europa ir mėgaukitės pasakišku poilsiu Baltijos jūroje!

 

Eskursijos

3 val. eskursija po Visbį

Ekskursija prasideda, nuvežant Jus autobusu į „senąjį uostą”, Almedaleną. Perėję per parką, pamatysite Visbio miesto sieną ir jos bokštus, o taip pat 1855 m. įkurtą botanikos sodą. Važiuodami autobusu, pamatysite dalį sienos ir gynybinio griovio iš išorės. Po to galėsite įeiti pro Dalmans vartus rytinėje pusėje, pavaikščioti viduramžių mieste, aplankyti 11 a. pastatytą Sankta Maria katedrą ir vėl grįšite į Almedaleną, kur jūsų lauks autobusas. Ekskursija bus tęsiama pietinėje Visbio dalyje, kur galėsite pasimėgauti vaizdais nuo Högklint. Pasigrožėkite miestu ir uosto vaizdais, nusifotografuokite! Grįžimas į Visbio uostą. Ekskursijos trukmė – maždaug 3 val ( 11:00 – 14:00)
Ekskursijos kalba – anglų.
Kainos: Suaugusiems 26 € , Vaikams nuo 6 iki 17 m. – 16 € ​
Vaikams iki 5 m. – nemokamai (reikalinga rezervacija)

Eskursija po faro salą

Autobusas nuveš Jus į “senąjį uostą”, Almedaleną. Ekskursijos metu pravažiuosite derlingas apylinkes. Šiauriausiame Gotlando kaime, Fårösund, mažu automobiliniu keltu maždaug per 10 minučių kartu su autonbusu persikelsite į mažą Fårö salą. Fårö yra moreninių lygumų sala, daugiausiai apaugusi retais pušynais, su daug pelkių ir liūnų. Didžiąją jos dalį sudaro pelkėtos vietos, mažai dirbamos žemės. Saloje yra ypatinga smėlio zona, Ullahau. Digerhuvud ir Langhammars vietovėse galima pamatyti Rauk (klintinius darinius, vėjo ir oro suformuotus iš klintinio akmens ir išlikusius kaip natūralios skulptūros). Fårö yra įžymaus Švedijos režisieriaus Ingmano Bergmano gimtinė. Bergmanas, įkvėptas nuostabios aplinkos šioje saloje ir unikalaus apšvietimo, čia pastatė keletą filmų.
Ekskursija trunka 6 valandas, įskaitant pietus!
Išvykimas – 11 val.
Ekskursijos kalba – anglų.
Kainos: Suaugusiems 62 Eur / Vaikams nuo 6 iki 17 m. – 32 Eur
Vaikams iki 5 m. – nemokamai (reikalinga rezervacija)

Eskursija į Kneippbyn parką

Pepės Ilgakojinės atrakcionų parke yra 50 įvairių atrakcionų, tokių kaip originalus Villekulla namas, kalneliai, motoskraidyklė, karuselės, o vandens parke – čiuožyklos ir šildomi baseinai. Į ekskursijos kainą įeina pervežimas iš uosto į Kneippbyn ir atgal bei bilieto kaina. Autobuso grįžimas iš Kneippbyn po pietų, pradedant nuo 15 val. Pastaba: birželio mėnesį, kai gali veikti ne visi atrakcionai (pvz., Pepės teatras), kaina yra mažesnė.
Išvykimas iš uosto – 11 val.
Kainos: Vaikams nuo 3 m. – 43 Eur / 36 Eur (birželio mėnesį)
Vaikams iki 2 m. – nemokamai (reikalinga rezervacija)

Senamiestis

Dėl 3,6 km ilgio viduramžių gynybinių sienų Gotlando salos sostinė Visbis tapo UNESCO kultūros paveldu. Mieste, statytame XIII a. viduryje, išliko dvylikos viduramžių bažnyčių griuvėsiai ir daugybė istorinių pastatų. Jūs galite apžiūrėti Hanso Burmeistaro (Burių meistro) namą, Senosios vaistinės pastatą, tradicinį Klinteno kvartalą, Šventosios Marijos katedrą, taip pat daugybę kitų įžymių objektų.

Miesto gynybinė siena

Miesto siena, juosianti visą Visbio senamiestį, yra geriausiai išsilaikiusi viduramžių siena Šiaurės Europoje. Siekiant apsaugoti miestą nuo priešų ir sukilėlių atakų, 1288 m. buvo pradėtos jos statybos. Sienos ilgis – 3,6 km. Pradžioje ją sudarė 29 bokštai, iš kurių 27 yra išlikę iki šių dienų. Pavyzdžiui, Parako bokštas, pastatytas apie 1100 m., arba Skaisčiųjų mergelių bokštas, kuris saugojo miestą iš jūros pusės.

Gotlando muziejus

Gotlando muziejus, salos muziejų centras, apima daugybę muziejų ir apžvalgos vietų. Jame yra šimtai archeologinių radinių iš vikingų laikų, akmens amžiaus ir viduramžių. Būtinai atkreipkite dėmesį į nuolatinę ekspoziciją Gotlandium, atskleidžiančią, kaip susidarė sala ir kaip laikui bėgant keitėsi kraštovaizdis. Vaikams tikrai patiks šiuolaikinio mokslo centras Fenomenalen, kuriame yra galimybė išvysti mokslinių eksperimentų įvairovę, dalyvauti pramoginėse mokymų programose, taip pat patiems išbandyti įvairius išradimus.

Katedra

Visbio Šv. Marijos katedra yra pagrindinė Švedijos bažnyčia, taip pat vienintelė išlikusi viduramžių katedra Visbyje ir visoje Gotlando saloje. Tai trečias pagal senumą statinys Visbyje. Laikui bėgant bažnyčia kelis kartus didinta, buvo pastatytos galerijos ir du rytiniai bokštai. Tęsiant remonto darbus, bažnyčia buvo atstatoma dar keletą kartų. Po Reformacijos 1572 m. Šv. Marijos bažnyčia įgijo katedros statusą.

Visbio Botanikos sodas

Botanikos sodas, įkurtas daugiau negu prieš 150 metų, yra šalia Visbio paplūdimio, jį nuo vėtrų ir Baltijos sūriųjų jūros vandenų saugo miesto siena. Sodas nedidelis, bet labai jaukus. Vos tik įžengę lankytojai pajunta sode vyraujančią atmosferą. Sodo sąsajas su viduramžių Visbiu atskleidžia Šv. Ūlavo bažnyčios griuvėsiai pietinėje sodo dalyje, kuriuos dengia dailioji Švedijos gebenė.

Adelsgatano gat

Adelsgatano gatvė, pagrindinė prekybininkų vieta, yra populiariausia tarp turistų. Čia galima rasti daug įdomių parduotuvių, kuriose siūloma suvenyrų, ir vietinių amatininkų rankų darbo prekių. Pasukę kuria nors šonine gatvele, jūs galėsite grožėtis vietinių alėjų gamtos vaizdais, taip pat pailsėti jaukiose kavinėse.