Vilniuje: +370 676 61110

jolita@100kelioniu.lt

Alytuje: +370 610 36530

info@etuna.lt

Pabėgimo planas Fuerteventūroje nuo 579 EUR

Pasinaudok privalumais - pradinis įnašas už kelionę tik 50 Eur/asm.!

Daugiau

Nuostabioji Madeiros sala nuo 499 Eur!

Stebinančios kainos - žiemos atostogoms iki liepos 31 d.

Daugiau

Kelionės žiemą į Marsa Alamas nuo 369 EUR

Stebinančios kainos - žiemos atostogoms iki liepos 31 d.

Daugiau

Keliaukime į Gran Kanariją nuo 589 EUR

Pilnas kelionės paketas. Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus prasideda nuo spalio 30d.

Daugiau

Keliaujantiems drauge
nuolaidos!!!

Draugų kompanijos už vasaros atostogas moka mažiau! Džiugios naujienos visiems, kurie dar nespėjo įsigyti vasaros sezono atostogų. Įsigijantiems atostogas drauge iki š. m. spalio 31 d. - taikome nuolaidas. Keliaukime kartu!

Daugiau

Tik jaunavedžiams ❤

Papildoma 5% nuolaida nuo galiojančios kainos!

Daugiau

Nuolaidos senjorams!

Senjorų pasirinktai kelionei - papildoma 5% nuolaida (nuolaida taikoma kelionių organizatoriaus "Novaturas" kelionėms)

Daugiau

Savaitgalis Sorento apylinkėse

Kelionė į Neapolį, į picos tėvynę! Taip, būtent šiame, daugiau kaip milijoną gyventojų turinčiame mieste gimė pica ir nors visa Italija garsėja picomis, lankantis Neapolyje jos paragauti dar kartą  – privalu! Net gi galime rekomenduoti vieną seniausią, pikantiškas picas kepančią, piceriją “L’Antica Pizzeria da Michele” – pirštus apsilaižysite! Poilsis Neapolyje – išskirtinis, šis kontrastų miestas gali pateikti daug staigmenų. Nors Neapolio pavadinimo reikšmė – „naujas miestas“, nesuklyskite, tai vienas seniausių Italijos miestų. Dar viena smulkmenėlė, Neapolis įsikūręs Vezuvijaus ugnikalnio papėdėje – vien tai skamba magiškai! Jau įsitikinote, kad legendinį miestą aplankyti verta?

Sorrento – tai nedidelis miestelis šalia Neapolio įlankos. Nemaža Sorrento dalis įsikūrusi ant stačių skardžių, kurie nepailstamai bučiuojami šiltos Tirėnų jūros. Tokie vaizdai bei prabangūs viešbučiai , romantiška prieplauka Marina Grande bei viso Sorrento pusiasalio simboliniu gėrimu tapęs Limoncello (citrinų likeris) pritraukė tokias garsias muzikos žvaigždes kaip Enrico Caruso ar Luciano Pavarotti. Beje, norėdami paskanauti Limoncello užsukite į specialias šio gėrimo krautuvėles, kurių čia yra ne viena. Galėsite ne tik nemokamai prisiragauti šio gėrimo, bet ir jo nusipirkti sau ar parvežti lauktuvių savo šeimai bei draugams.

Skrydžių laikai:
2018 m. birželio 17d. Kaunas 10:35– Neapolis 12:15
2018m. birželio 24d. Neapolis  06:30 – Kaunas  10:10

Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje nuo 441 eur

Pasiūlymas galioja kol yra vietų!

Gražiausia Europos pakrantė?

Neretai gražiausia Europoje tituluojama Amalfio pakrantė (Costiera Amalfitana) driekiasi pietinėje Sorento pusiasalio dalyje. Šis pajūrio kelias tęsiasi tik apie 50 km, tačiau keliautojus jis stebina ne tik pasakiškais pakrantės uolų ir jūros vaizdais.

Šis kelias – tai nuolatiniai vingiai ir netikėti posūkiai. Tai uolos, kone vertikaliai neriančios į Viduržemio jūros bangas. Tai jaukūs miesteliai, susispietę ties vaizdingąja pakrante, prabangios vilos, pakibę ant uolų ir paskendę tarp alyvmedžių bei citrinmedžių giraičių, kur ne kur paįvairintų pušų žaluma.

Norėdami pamatyti Amalfio pakrantės grožį, važiuokite nuo Sorento kurorto link Pozitano, toliau – link Prajano, Amalfio, Ravelo kurortų.

Apie viešbutį: Bleu Village 4* (pusryčiai)

Apsistoję “Blue Village” vos už 4 km nuo Sorento tykiame viešbučio komplekse galėsite mėgautis ramia viešnage bei gėrėtis nuostabiais Neapolio įlankos vaizdais.

Iki jūros besitęsiančioje terasoje įrengtuose bungaluose rasite virtuvėles ir nedidelius sodus. Kiekvieno bungalo svečiams skirta viena nemokama vieta automobiliui.

Į paplūdimį galima patekti tiesiai iš viešbučio. Viešnagės metu galėsite žaisti stalo tenisą, plaukioti baseine su vandens čiuožyklomis bei kitaip pramogauti.

Vešliame Viduržemio jūros regiono sode, kuriame auga šiai vietovei būdingi citrinmedžiai, yra futbolo, tinklinio ir vaikų žaidimų aikštelės, įrengtas restoranas ir barai.

„Bleu Village“ organizuojamos pramoginės programos bei išvykos į netoliese esančias įdomias vietas. Iš viešbučio lengvai pasieksite Pozitaną, Pompėją, Amalfį, Ravelą ir Sorentą.

Vieta: Via Caracciolo 201, 80062 Meta, Italija

Viešbučio oficiali svetainė: http://www.bleuvillage.com/en/

Keletas viešbučio nuotraukų:

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

-skrydis Kaunas – Neapolis – Kaunas su rankiniu bagažu;
– 4* viešbutis su pusryčiais

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

-registruojamas bagažas;
– pervežimas oro uostas – viešbutis – oro uostas
– atstovo paslaugos;
– eskursijos;
– asmeninės išlaidos.

Taip pat aplankykite kitus miestelius

Positano

Nuo Sorrento siauru keliuku leiskitės šiek tiek į pietus, link Amalfio pakrantės. Beje, šis keliukas ne šiaip sau: siauras, tačiau besiskinantis sau kelią per kalnus bei citrinmedžių giraites. Pirmasis dėmesio vertas miestas, įsikūręs Amalfio pakrantėje – tai Positano. Tai ikoniškas miestelis, kuriame ružavos, alyvinės, baltos, geltonos ir terakotos spalvos namai lipa vienas ant kito į aukštus kalnų šlaitus. Taigi Positano nesumaišysi nė su vienu Italijos miesteliui. Tai – legendinė vieta, kuri nuolat traukė ir vis dar traukia žinomus žmones, aktorius bei muzikos žvaigždes. Miesto planai buvo panaudoti ne viename filme, o legendinė roko grupė “The Rolling Stones”, viešėdami Positano, sukūrė savo dainą “Midnight Rambler”.

Amalfis

keli kilometrai į rytus ir privažiuosite Amalfio miestelį. Vėlgi tai – dailus miestelis, pasižymintis pastelinėmis alyvų bei citrinų spalvomis, vietomis paryškinamas sodriai avietine spalva dėl šalia augančių spalvingų krūmų. Miestelį taip pat mėgsta pasaulio garsenybės, o jo vaizdai irgi buvo naudojami įvairiuose filmuose. Svarbiausias Amalfio statinys – tai pagrindinėje miestelio aikštėje Piazza Duomo esanti XI a. Sant’Andrea katedra, kurią norint aplankyti teks užlipti ne vienu laipteliu.

Ravello

Na, ir baigiant savo kelionę po Sorrento pusiasalį bei Amalfio pakrantę užsukite į kalnuose esantį miestelį – Ravello. Čia yra keli labai prabangūs viešbučiai , kurie puikuojasi pačiose geriausiose Ravello dalyse, nuo kurių atsiveria nepakartojami ir dideles platybes aprėpiantys Kampanijos bei Tirėnų jūros vaizdai. Miestelyje reikėtų aplankyti pagrindinius miesto objektus – tai Villa Rufolo ir Villa Cimbrone. Nuo šių sodų – muziejų atsiveria patys gražiausi Amalfio pakrantės vaizdai, be to, soduose auga įvairios spalvotos bei kvapnios gėlės, o juos puošia įvairios klasikinės skulptūros, kurios susiliedamos su vietos gamtovaizdžiu atrodo itin patrauklios. Įėjimas į Villa Cimbrone – 6 eurai, o į Villa Rufolo – 5 eurai. Beje, Villa Cimbrone sodai priklauso viešbučiui, bet yra atviri publikai, taip kad galite drąsiai juos aplankyti.