Vilniuje: +370 676 61110

jolita@100kelioniu.lt

Alytuje: +370 610 36530

info@etuna.lt

Pabėgimo planas Fuerteventūroje nuo 579 EUR

Pasinaudok privalumais - pradinis įnašas už kelionę tik 50 Eur/asm.!

Daugiau

Nuostabioji Madeiros sala nuo 499 Eur!

Stebinančios kainos - žiemos atostogoms iki liepos 31 d.

Daugiau

Kelionės žiemą į Marsa Alamas nuo 369 EUR

Stebinančios kainos - žiemos atostogoms iki liepos 31 d.

Daugiau

Keliaukime į Gran Kanariją nuo 589 EUR

Pilnas kelionės paketas. Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus prasideda nuo spalio 30d.

Daugiau

Keliaujantiems drauge
nuolaidos!!!

Draugų kompanijos už vasaros atostogas moka mažiau! Džiugios naujienos visiems, kurie dar nespėjo įsigyti vasaros sezono atostogų. Įsigijantiems atostogas drauge iki š. m. spalio 31 d. - taikome nuolaidas. Keliaukime kartu!

Daugiau

Tik jaunavedžiams ❤

Papildoma 5% nuolaida nuo galiojančios kainos!

Daugiau

Nuolaidos senjorams!

Senjorų pasirinktai kelionei - papildoma 5% nuolaida (nuolaida taikoma kelionių organizatoriaus "Novaturas" kelionėms)

Daugiau

Ilgosios atostogos Kipre!

Kaina:  asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje, su pusryčiais ir vakariene nuo 458 Eur

Kelionės data: 2018 08.30 – 09.06d.

Kelionės trukmė: 7 nakvynės / 8 dienos

Skrydžių informacija:
Skrydis pirmyn: Kaunas 10:50  į Pafosas 14:30
Skrydis atgal: Pafosas 06:30 į Kaunas 10:15

*Atkeipkite dėmesį, kad – lėktuvo bilietų bei viešbučio kambarių skaičius už nurodytą kainą yra ribotas. Prieš užsakant vieną ar kitą paslaugą, rekomenduojame pasitikslinti ar kaina yra nepasikeitus.

Kipras – sala, kurią savo namais pavertė graikai ir turkai, ilgus metus tarpusavyje rungęsi dėl vietos po Kipro saule, unikali vieta, kur ganosi mielos avelės, kur svetingumu garsėjantys vietos gyventojai vaišina sūriu ir moko nardyti gaiviose bangose.

Queens Bay Hotel ✪ ✪ ✪

Coral Bay Road, 8574 Pafosas, Kipras | Žemėlapis

Įlankoje įsikūrusiame viešbutyje „Queens Bay“ įrengti vidaus ir lauko baseinai, apšviestas teniso kortas, treniruoklių salė, sauna ir didžiulis su paplūdimiu besiribojantis sodas. Visose patalpose veikia nemokamas belaidis internetas.

Viešbučio „Queens Bay“ svečių numeriuose rasite oro kondicionierius, palydovinius kanalus rodančius televizorius, vonios kambarius su plaukų džiovintuvais bei balkonus, iš kurių atsiveria bananų plantacijų ir vynuogynų arba Viduržemio jūros vaizdai.

Apsilankę „Queens Bay“ baseino terasoje galėsite grožėtis jūros panorama ir saulėlydžiais. Viešbučio svečiams siūloma pailsėti saunoje, išmėginti jėgas žaidžiant boulingą ar stalo tenisą ir pašaudyti iš lanko.

Restorane „Cassiopia“ siūlomi įvairūs iš šviežių produktų pagaminti Viduržemio jūros regiono valgiai. Vakarais galėsite pasimėgauti gėrimais ir gyvai atliekama muzika viešbučio bare.

Kisonergos miestelis yra už 1,5 km, o iki Pafoso automobiliu nuvažiuosite per 10 minučių. Viešbutis įsikūręs pusiaukelėje tarp senovinės Karalių kapų vietovės ir populiariosios Koralų įlankos. Automobilius pasistatysite nemokamoje viešbučio aikštelėje.

Į KELIONĖS KAINĄ ASMENIUI ĮSKAIČIUOTA:
– skrydis Kaunas – Pafosas – Kaunas su rankiniu bagažu 10kg; nemokama registracija skrydžiui (jei neišsipirksite vietos iš anksto, gali būti tikimybė, kad sistema jus pasodins atskirai);
– 4* viešbutis su pusryčiais ir vakariene.

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

– registruojamas bagažas 20kg (į abi puses 50 Eur), vieta išpirkta iš anksto lėktuve nuo 5 Eur (į vieną pusę)
– pervežimas oro uostas – viešbutis – oro uostas (50 Eur)
– atstovo paslaugos;
– eskursijos;
– asmeninės išlaidos.

Pervežimo tipas kurį siūlo 100kelioniu.lt: Autobusas
Atstumas:18 km
Pasirinkus pervežimo tipą autobusu, keliaujama kartu su ta pačia kryptimi vykstančiais keleiviais. Atvykus į oro uostą reikia ieškoti pervežimo atstovo, kuris pasirūpins, kad pasiektumėte transportą. Autobusas išvyksta iš oro uosto kai visi keleiviai yra susirinkę, laukiama apie 45 minutes. Kelionės trukmė bei sustojimų skaičius priklauso nuo keliaujančių asmenų skaičiaus. Autobusu keleiviai yra paleidžiami artimiausioje vietoje iki viešbučio. Šis pervežimo tipas galimas tik tarp oro uostų ir viešbučių. Rekomenduojame šį pervežimą visiems, norintiems pasiekti atvykimo vietą pigiai ir be jokių papildomų rūpesčių.

Kodėl verta pasirinkti Kiprą savo atostogų kryptimi?

Nuostabi gamta ir nesibaigianti vasara. Kipro gamtovaizdį puošia Olimpo kalnas, siekiantis beveik 2 km aukštį. Aplink miestus plyti miškais apaugę kalnai, pro viešbučio langus matyti smėlėti ir uolėti paplūdimiai su plačiomis, žibintais nušviestomis promenadomis. Sužvarbusį šaltų kraštų gyventoją tikrai pradžiugins devynis mėnesius besitęsianti vasara ir tris mėnesius trunkantis pavasaris. Net šaltuoju metų laiku temperatūra čia 18-19 laipsnių šilumos. Lyja nedaug, be to, daugiausia kritulių iškrenta žiemą. Visa, ko reikia – rankšluostis ir kremas nuo saulės. Galimas daiktas, imsite kurti planus, kaip pasilikti čia visam laikui.

Antikinės istorijos dvelksmas. Pasak Kipro legendos, graikų deivė Afroditė gimė Pafoso mieste – gražuolė išniro iš jūros putos, suplaktos prie uolyno, kuris vėliau pavadintas Afroditės paplūdimiu. Iš tiesų – į krantą atsimušančios bangos šokteli taip aukštai, kad purslai pažyra it spindintys deivės plaukai. Kipras turi daug sąsajų su antikine mitologija ir religija. Pietvakariuose įsikūręs Pafosas, įtrauktas į oficialų Pasaulio paveldo sąrašą. Čia rasite Karalių kapus – teminį parką, po kurį vaikštinėdami mintimis nukeliausite atgal, į 300 – sius metus prieš Kristų. Kipre atsiveria neolito laikų gyvenvietės, išlikusios įmantrios romėnų mozaikos. Pasak istorijos šaltinių, šiame turistų dėka besiplečiančiame kurorte su žvejybos uostu I a. lankėsi apaštalas Paulius, kuris skelbė Evangeliją, skleidė krikščionybę, todėl neatsitiktinai Apostolou Pavlou Avenue yra gyvybingiausia miesto gatvė. Kipras ne veltui vadinamas „Meilės sala“: Karalius Ričardas Liūtaširdis Kipre vedė savo sužadėtinę Berengariją, o Kiprui tapus romėnų kolonija, Markas Antonijus padovanojo šią salą Kleopatrai. Istorijos artefaktų geriau nesidėti į lagaminą, kad neimtų persekioti antikinės dvasios – verčiau Pafoso parduotuvėlėse įsigykite mielų suvenyrų.

Nuodėmės verti skanėstai. Vyno mėgėjams Kipre apsilankyti tiesiog privaloma, nes būtent čia paragausite seniausios pasaulyje rūšies vyno. Vardą desertiniam dievų gėrimui („Commandaria“) davė kryžiuočiai dar XIII-ame amžiuje, bet visai tikėtina, kad pats vynas turi 5 000 metų istoriją. Karaliui Ričardui Liūtaširdžiui šis vynas taip patiko, kad per savo vestuves jis kėlė taurę po taurės ir paskelbė šį gėrimą „vynu karaliams ir vynų karaliumi“. Prie šio vyno idealiai tiks halumis, tradicinis baltas kiprietiškas avių ar ožkų pieno sūris. Tikrai palaimai daugiau nieko netrūksta.

Gyvenimas – kaip nesibaigianti šventė. Norite patirti jaunystės, karštų naktų ir trankios muzikos svaigulį? Kipras – ta vieta, kur linksmybės niekada nesibaigia. Lauko barai, kavinės, restoranai dunda nuo pašėlusio ritmo. Galbūt čia sutiksite savo gyvenimo meilę, gal būtent Kipre galingi graikų dievai jus suves su antrąja puse, kurios laukėte ir ieškojote taip ilgai, kaip Gilbert Sinoue romano „Dienos ir naktys“ herojus. Tobula meilė, tobulas vyro ir moters gyvenimas po karšta saule galimas tik šioje saloje. O vienišoms širdims čia puikios sąlygos pašėlti kiek širdis geidžia, po rūpesčių ir sunkių darbų pagaliau „nusirauti stogą“.

Vieta, kur pildosi slapčiausi troškimai. Turite seną, niekaip neišsipildantį norą? Pašnabždėkite tą norą į nosinaitę ir užriškite ją ant stebuklingo norus pildančio medžio šakos. Labai tikėtina, kad jūsų noras ims pildytis, kol mėgausitės jūra ir saule. Salos gyventojai tiki, kad nosinaitės burtas nevaisingoms moterims padeda susilaukti vaikų, pas meilužes išėjusius vyrus grąžina į šeimą, tampa kur kas lengviau prisivilioti meilės objektą. Tik prieš rišdami mazgelį gerai apgalvokite savo troškimą – antraip nutiks kaip Pigmaljonui, iš dramblio kaulo išsidrožusiam „pieno baltumo“ Galatėją. Afroditės dėka Galatėja tapo gyva mergina, tačiau atmerkusi akis ji nusivylė Pigmaljono išvaizda: šis jai pasirodė per senas ir negražus.