Vilniuje: +370 676 61110

jolita@100kelioniu.lt

Alytuje: +370 610 36530

info@etuna.lt

MADAGASKARAS iš Vilniaus!

Tiesioginis skrydis nuo 1155 Eur!

Daugiau

UŽSISAKYK KELIONĘ INTERNETU!

NAUJIENA! Itaka Lietuva kelionių paieška

Daugiau

EGZOTINĖS kelionės iš Varšuvos

Kryptys: Amerika, Azija, Afrika

Daugiau

Keliaujantiems drauge
nuolaidos!!!

Draugų kompanijos už vasaros atostogas moka mažiau! Džiugios naujienos visiems, kurie dar nespėjo įsigyti vasaros sezono atostogų. Įsigijantiems atostogas drauge iki š. m. spalio 31 d. - taikome nuolaidas. Keliaukime kartu!

Daugiau

Tik jaunavedžiams ❤

Papildoma 5% nuolaida nuo galiojančios kainos!

Daugiau

Nuolaidos senjorams!

Senjorų pasirinktai kelionei - papildoma 5% nuolaida (nuolaida taikoma kelionių organizatoriaus "Novaturas" kelionėms)

Daugiau

Paryžius – visada gera idėja!!!

Romantiškas savaitgalis Paryžiuje taip pigiai?! Neįtikėtina! Juk taip puiku trumpam pabėgti dviese į meilės miestą, pasigrožėti nuostabia miesto panorama, aplankyti galimybę muziejų, pamatyti daugybę pasaulinio garso meno kūrinių ar paragauti visų liaupsinamų patiekalų ir gėrimų. Siūlome šį nuostabų miestą aplankyti pavasarį!

Ką nuveikti Paryžiuje?

Eifelio bokštas Paryžiuje dirba visu metus. Jei niekada jame nebuvai, trokšti iš aukštybių pasigrožėti miestu ir nenori stovėti eilėje, rekomenduoju bilietus užsisakyti iš anksto!
Nulipus nuo Eifelio bokšto, nueiti į artimiausią parduotuvę, nusipirkti prancūziško batono, sūrio ir raudono vyno butelį – Paryžiaus efektas ir bohemiška nuotaika garantuota:) Dėmesio – vyno ar kitų gėrimų nerekomenduoju pirkti iš vaikščiojančių pardavėjų prie pat Eifelio – permokėsit daugiau nei dvigubai, garantuojam!

Visą informaciją apie lankytinas vietas Paryžiuje rasi čia >>

Skrydžių laikai:

Pirmyn: gruodžio 18 d. Vilnius 15:30- Paryžius Beauvais 17:20
Atgal: gruodžio 22 d. Paryžius Beauvais 17:45 – Vilnius 21:25

Kelionės tipas: tai yra savarankiškos kelionės idėja (tai reiškia, kad skrydį ir viešbutį rezervuojate atskirai). Į pasiūlymo kainą įskaičiuotas skrydis ir pigiausias viešbutis visai kelionės trukmei vienam asmeniui. Papildomos paslaugos (pervežimai, draudimas, stovėjimo aikštelė, automobilio nuoma) į kainą neįtrauktos. Nepamiršk, kad į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.

Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje nuo 224 Eur

Pasiūlymas galioja kol yra vietų!

Dėmesio: Vietų skaičius už nurodytą kainą yra ribotas, kainos yra dinaminės todėl kainos gali keistis sumažėjus vietų lėktuvuose ar mažėjant kambarių kiekiui. Rezervacija yra tvirtinama tik po atlikto apmokėjimo. Kainą tikslinti pas 100kelioniu.lt konsultantus.

Rezervacijai patvirtinti reikalingi visų keliaujančiųjų asmenų vardai, pavardės bei gimimo datos.

Išvykimo metu būtina turėti asmens dokumentą, kuris galioja ne mažiau nei 3 mėn. po grįžimo iš kelionės, pasas arba ID kortelę keliaujantiems į ES šalis.

Apie viešbutį Séjours & Affaires Paris-Ivry 3*

„Séjours & Affaires Paris Ivry“ siūlo apartamentus netoli Bercy ir centrinio Paryžiaus, tinkamus ruošti maistą namuose, su nemokamu internetu ir automobilio statymo aikštele.

„Séjours & Affaires Paris Ivry“ suteikia viską, ko reikia patogiai viešnagei, įskaitant juose įrengtus patogumus ir plokščiaekranius televizorius.

Rezidencijoje taip pat yra vidinis sodas, prekybos automatai, gatavi patiekalai, svečiui pageidaujat galima skalbimo zona ir lyginimo įranga.

Naudodamiesi savo kodu, įeiti ir išeiti galite kada norite, bet kuriuo paros metu. Šalia yra prekybos centras, kino centras, geras susisiekimas visuomeniniu transportu.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

-skrydis aviakompanija Ryanair Vilnius-Paryžius (Beauvais) -Vilnius  su rankiniu bagažu;
– 3* viešbutis su pusryčiais

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

– registruojamas bagažas;
– pervežimas oro uostas – viešbutis – oro uostas;
– atstovo paslaugos;
– eskursijos;
– asmeninės išlaidos.

Paryžius – tai Prancūzijos sostinė ir svarbus šios šalies ir visos Europos kultūros, verslo ir politikos centras. Paryžiaus istorinis centras nuo 1991 m. yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Tad nenuostabu, jog Paryžiaus lankytojus traukia istorinis ir kultūrinis palikimas, vyno mėgėjus – geras prancūziškas vynas ir jo įvairovė, o gurmanus – puikūs restoranai. Paryžius – svarbus miestas mados pasaulyje, čia gausu madingų parduotuvių ir prabangių mados namų.

Lankytinos vietos Paryžiuje
Luvro muziejus –  tai buvę Prancūzijos karalių rūmai Paryžiaus centre tarp dešiniojo Senos kranto ir Rue de Rivoli. Muziejuje eksponuojami beveik 35 000 eksponatų, pradedant priešistore ir baigiant XIX a. Muziejuje eksponuojamos skulptūros, tapybos darbai. Kiekvieno mėnesio pirmą sekmadienį įėjimas į muziejų yra nemokamas.

Eifelio bokštas  – vienas iš Paryžiaus simbolių, nors buvo statytas tik kaip laikinas statinys. Šis 324 m aukščio bokštas buvo pastatytas 1889 m. siekiant paminėti Revoliucijos šimtmetį. Į bokšto viršų galima užkilti liftu, o jei neabejojate savo fizine forma, ir pėsčiomis – įveikus 1665 pakopas.

Eliziejaus laukai – bene geriausiai žinoma Paryžiaus gatvė, užtvindyta restoranais, kavinėmis ir madingomis parduotuvėmis. Plati ir tiesi tarsi styga alėja driekiasi nuo Santarvės aikštės iki Triumfo arkos.

Triumfo arka buvo pradėta statyti paties Napoleono užsakymu ir turėjo būti skirta pergalei Austerlice paminėti. Tačiau statinys buvo baigtas jau nuvertus didįjį prancūzų karvedį. Triumfo arka gausiai išpuošta reljefais ir skulptūromis. Galima užkilti į apžvalgos aikštelę.

Dievo Motinos katedra (Notre Dame) yra žymiausia bažnyčia Paryžiuje ir puikus viduramžių architektūros pavyzdys. Šio viduramžių šedevro statybos prasidėjo 1163 m. ir truko 200 metų. Dievo Motinos katedroje buvo karūnuojami Prancūzijos karaliai.

Monmartro kvartalas jau kelis šimtmečius garsėja kaip menininkų meka. Gatvės menininkai čia parduoda savo darbus. Kvartale galima aplankyti žymųjų Moulin Rouge kabaretą, Montmartro muziejų, taip pat Salvadoro Dali muziejų, kuriame sukaupta daugiau nei 300 šio garsaus menininko darbų kolekcija. Monmartro pažiba – Šv. Jėzaus širdies bazilika – balta romantinio-bizantinio stiliaus bažnyčia, kuri buvo pastatyta 20 a. pradžioje.

Ramus ir gražus istorinis Liuksemburgo kvartalas yra netoli triukšmingojo San Žermeno kvartalo. Šiuo metu parko supamuose Liuksemburgo rūmuose įsikūrę senato rūmai. Kadaise karališkajai šeimai priklausę rūmai revoliucijos metais buvo paversti kalėjimu.

Pompidou kultūros centre rengiamos įvairios parodos. Pastatas išsiskiria savo eksterjeru: gan keistai atrodo architekto sprendimas jo sienas tarsi paremti vamzdžiais bei statramsčiais. Visos pastato komunikacijos, kurios įprastai būna paslėptos statinių viduje, yra iškeltos į išorę.

Les Invalides – tai kvartalas, kuriam pavadinimas prigijo nuo Hotel des Invalides, t.y. apgyvendinimo įstaigos, Liudviko 14 pastatytos benamiams karo veteranams. Šalia yra karo istorijos muziejus bei keletas kitų muziejų. Kvartale taipogi yra Dome bažnyčia, kurios kriptoje ilsisi Napoleono palaikai.

Carnavalet muziejus – visa Paryžiaus istorija vienoje vietoje. Ieškokite Marais rajone, o įėjimas – nemokamas. Tai būtinas objektas Paryžiaus mylėtojams.