Vilniuje: +370 676 61110

jolita@100kelioniu.lt

Alytuje: +370 610 36530

info@etuna.lt

50 EUR nuolaida atostogoms Turkijoje

Atostogaukite gegužės - rugpjūčio mėnesiais! Akcija galioja užsisakant mūsų agentūroje. Nuolaida taikoma Novaturo kelionėms ir galioja iki 2018-05-15

Daugiau

Nuolaidos senjorams!

Senjorų pasirinktai kelionei - papildoma 5% nuolaida

Daugiau

Tik jaunavedžiams ❤

Papildoma 5% nuolaida nuo galiojančios kainos!

Daugiau

Keliaujantiems drauge
nuolaidos!!!

Draugų kompanijos už vasaros atostogas moka mažiau! Džiugios naujienos visiems, kurie dar nespėjo įsigyti vasaros sezono atostogų. Įsigijantiems atostogas drauge iki š. m. spalio 31 d. - taikome nuolaidas. Keliaukime kartu!

Daugiau

Keliauk saugiai!

Parsisiųsk http://100kelioniu.lt/wp-content/uploads/2017/05/XS_Couple-on-the-beach-of-sea-50005400-e1457362803618-150x150.jpgužsienio reikalų ministerijos programėlę keliaujantiems

Daugiau

Paryžius – visada gera idėja!!!

Romantiškas savaitgalis Paryžiuje taip pigiai?! Neįtikėtina! Juk taip puiku trumpam pabėgti dviese į meilės miestą, pasigrožėti nuostabia miesto panorama, aplankyti galimybę muziejų, pamatyti daugybę pasaulinio garso meno kūrinių ar paragauti visų liaupsinamų patiekalų ir gėrimų. Siūlome šį nuostabų miestą aplankyti pavasarį!

Ką nuveikti Paryžiuje?

Eifelio bokštas Paryžiuje dirba visu metus. Jei niekada jame nebuvai, trokšti iš aukštybių pasigrožėti miestu ir nenori stovėti eilėje, rekomenduoju bilietus užsisakyti iš anksto!
Nulipus nuo Eifelio bokšto, nueiti į artimiausią parduotuvę, nusipirkti prancūziško batono, sūrio ir raudono vyno butelį – Paryžiaus efektas ir bohemiška nuotaika garantuota:) Dėmesio – vyno ar kitų gėrimų nerekomenduoju pirkti iš vaikščiojančių pardavėjų prie pat Eifelio – permokėsit daugiau nei dvigubai, garantuojam!

Visą informaciją apie lankytinas vietas Paryžiuje rasi čia >>

Skrydžių laikai:

Gegužės 7 d. Vilnius 11:35  – Paryžius 13:15
Gegužės 11 d. Paryžius 20:00 – Vilnius  23:40

Kelionės tipas: tai yra savarankiškos kelionės idėja (tai reiškia, kad skrydį ir viešbutį rezervuojate atskirai). Į pasiūlymo kainą įskaičiuotas skrydis ir pigiausias viešbutis visai kelionės trukmei vienam asmeniui. Papildomos paslaugos (pervežimai, draudimas, stovėjimo aikštelė, automobilio nuoma) į kainą neįtrauktos. Nepamiršk, kad į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.

Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje nuo 405 Eur

Pasiūlymas galioja kol yra vietų!

Apie viešbutį Garden Opera 3*

 

“Garden Opera” viešbutis yra Paryžiuje, 800 metrų nuo République. Visus kambarius galite pasiekti liftu, juose yra atskiri vonios kambariai, palydovinė televizija ir belaidis internetas.

“Garden Opera” viešbučio svečiai gali mėgautis savitarnos pusryčiais viešbučio valgomajame bei pasirinkti iš siūlomų kambarių tarnybos paslaugų. Taip pat yra greitojo įregistravimo ir išregistravimo paslauga.

Viešbučio vieta: “Château d’Eau” metro stotis yra už 100 metrų nuo “Garden Opera” viešbučio, iš jos tiesiogiai pasieksite centrinį Paryžių ir Saint-Germain-des-Prés. Iki Gare du Nord yra 900 metrų, o iki “Garnier” operos teatro – 1,5 km.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

-skrydis Vilnius-Paryžius (Beauvais) -Vilnius  su rankiniu bagažu;
– 3* viešbutis su pusryčiais;

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

-registruojamas bagažas;
– grupinis pervežimas oro uostas – viešbutis – oro uostas.
– atstovo paslaugos;
– eskursijos;
– asmeninės išlaidos.