Vilniuje: +370 676 61110

jolita@100kelioniu.lt

Alytuje: +370 610 36530

info@etuna.lt

Tiesiogiai iš Vilniaus

EGZOTIŠKASIS Madagaskaras - Bė sala nuo 1155 Eur

Daugiau

EGZOTINĖS kelionės iš Varšuvos

Kryptys: Amerika, Azija, Afrika

Daugiau

Nuostabioji Madeiros sala nuo 499 Eur!

Stebinančios kainos - žiemos atostogoms iki liepos 31 d.

Daugiau

Itaka Lietuva „Svajonės už prieinamą kainą“

Stebinančios kainos - 2019 vasaros atostogoms iki lapkričio 30d.

Daugiau

Keliaujantiems drauge
nuolaidos!!!

Draugų kompanijos už vasaros atostogas moka mažiau! Džiugios naujienos visiems, kurie dar nespėjo įsigyti vasaros sezono atostogų. Įsigijantiems atostogas drauge iki š. m. spalio 31 d. - taikome nuolaidas. Keliaukime kartu!

Daugiau

Tik jaunavedžiams ❤

Papildoma 5% nuolaida nuo galiojančios kainos!

Daugiau

Nuolaidos senjorams!

Senjorų pasirinktai kelionei - papildoma 5% nuolaida (nuolaida taikoma kelionių organizatoriaus "Novaturas" kelionėms)

Daugiau

Autentiškoji Gruzija 5d./4n

Viena gruzinų legenda byloja, jog Dievui dalijant žemes tautoms, Gruzijos gyventojai sėdėjo prie stalo ir gėrė vyną, o kai pagaliau atėjo į dalybas, Dievas jau buvo viską išdalinęs. Tačiau gruzinai nuoširdžiai atsiprašė ir pasakė, jog gerdami vyną visus tostus sakė Dievo garbei, tad šis atleido jiems ir atidavė žemes, kurias buvo pasilikęs sau – ši legenda puikiai apibūdina dievišką Gruzijos gamtos grožį ir tautos charakterį. Ši šalis gausiai apdovanota tobula gamta: pūkuotus debesis siekiančiais, žalumoje skendinčiais Kaukazo kalnais, besitaškančiais kriokliais ir tyrais lyg veidrodžio paviršius ežerais. Nuostabą kelia pasakas primenančios, kalnuose įsikūrusios niūrios, tačiau ypatingai viliojančios pilys, tvirtovės ir bažnyčios, prieš šimtus metų susikūrę ir senovinę, pražilusią dvasią išlaikę miestai, žavintys savo unikalia architektūra bei jaukūs ir tokie mieli širdžiai, mažyčiai kalnų kaimeliai. Ir galiausiai, žinoma, tikras gruziniškas vynas – viena iš priežasčių aplankyti šią šalį, nes tokio skonio ir aromato nerasite niekur kitur. Tad leiskitės į kerinčią pažintį su Gruzija ir būkite apsvaiginti fantastiško gamtos grožio, geraširdžių žmonių draugiškumo ir nepakartojamo skonio vyno.

Kelionės datos:  2018.06.20 – 06.24; 2018.07.04 – 07.08; 2018.07.18 – 07.22; 2018.08.01 – 08.05;  2018.08.15 – 08.19; 2018.09.05 – 09.09; 2018.09.19 – 09.23; 2018.10.03 – 10.07; 2018.10.17 – 10.21;  2018.11.07 – 11.11

Kelionės trukmė: 4 arba 7 nakvynės

Kambario tipas

Kaina

Asmeniui dviviečiame kambaryje

339 Eur

Vienvietis kambarys 

449 Eur

Vaikas iki 12 m. (2 suaug.)

 319 Eur

Kaina trečiam asmeniui

319 Eur

Kelionės programa:

1 diena: Vilnius – Kutaisis (1880 km) – Tbilisis (230 km)

Skrydis į Kutaisį. Pasitikimas oro uoste. Išvykimas į Tbilisį. Apžvalginė ekskursija po Tbilisį: keltuvu keliamasi prie didingos Narikala tvirtovės – saugančios miestą nuo IV a., Metechi – kupolo formos bažnyčia (XII-XIII a.), Sieros pirčių rajonas, Gruzijos „Monmartru“ vadinama Šardeni gatvelė su daugybe kavinių, barų ir restoranų. Tradicinė vakarienė nacionaliniame restorane su vynu, tautinėmis dainomis ir šokiais. Nakvynė viešbutyje.

2 diena: Tbilisis – Signachis (115 km) – Cinandalis (50 km) – Tbilisis (104 km)

Pusryčiai. Išvykimas į Kahetijos regioną, laikomą gruziniško vyno gimtine, čia auginama šimtai skirtingų vynuogių rūšių. Vaizdinga Gomborskio perėja pakylama į 1700 m aukštį. Aplankomas Bodbe vienuolynas, kuriame palaidota Gruzijos krikštytoja – Šv. Nina, čia mirusi 347 m. Atvykimas į neįprasto viduramžių žavesio turintį Signachio miestą. Miestas pastatytas ant kalno šlaito su didinga tvirtove ir ją juosiančia gynybine siena su 28 sargybiniais bokštais. Šią tvirtovę įkūrė Gruzijos caras Iraklis II, valdęs XVIII a. Nuo jos atsiveria nuostabūs vaizdai į Alazano slėnį, vynuogynus ir kalnus. Pasivaikščiojimas siauromis, vingiuotomis miesto gatvelėmis, gėrimasi žaviais dviaukščiais, raudonų čerpių stogų pastatais, turinčiais pietų Italijos klasicizmo elementų. Toliau vykstama į vienos garsiausių Gruzijos šeimų – kunigaikščių Čavčavadzių dvarą Cinandalyje. Apžiūrimas namas-muziejus, pasivaikštoma nuostabiu sodu. Pagal galimybę – *gruziniško vyno degustacija  Sugrįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

3 diena: Tbilisis – Mcheta (25 km) – Karinis Gruzijos kelias (125 km) – Tbilisis (153 km)

Pusryčiai. Išvykimas į Mchetą – senąją Gruzijos sostinę, dabar kultūros ir religijos centrą, įkurtą Aragvi ir Kura upių santakoje. Miestas paskelbtas UNESCO Pasaulio paveldo objektu. Atvykus ekskursija po senovinį Mchetos miestą, įkurtą VII a.p.Kr., aplankant Svetichoveli soborą, kuris jau daugiau 1000 metų laikomas pagrindine visos Gruzijos šventykla. Toliau ekskursija istoriniu Gruzijos karo keliu, kertančiu Kaukazo kalnus ir jungiančiu Vladikaukazą ir Tbilisį. Sustojimas prie vaizdingo Žinvalskio ežero, apžiūrima šio ežero pakrantėje pastatyta Ananuri tvirtovė. Vykstama nuostabiais kalnų vaizdais pasižyminčiu keliu, stačiais šlaitais leidžiamasi ir kylama, matomos ir girdimos sraunios kalnų upės, aplinkui stūkso didingos, snieguotos kalnų viršūnės. Atvykstama į Stepantsmindo (Kazbegi) kaimelį, iš kurio esant geram orui matoma Kazbeko viršukalnė (5047 m). Vykstama prie Gergeti Šv. Trejybės cerkvės, pastatytos XIV a., Kazbeko kalno papėdėje. Ši, 2170 m aukštyje pastatyta šventykla, sužavi visus ją supančiais kalnų vaizdais, užgesusio Kazbeko ugnikalnio panoramomis, nuo viduramžių išlikusia varpine. Palankiu oru žygis iki cerkvės užims 3-4 val. Pageidaujantiems – galimybė iki cerkvės *nuvažiuoti  visureigiais. Sugrįžimas į Tbilisį. Nakvynė viešbutyje. Sugrįžimas į Tbilisį. Nakvynė viešbutyje.

4 diena: Tbilisis 

Pusryčiai. Laisva diena Tbilisyje. Nakvynė viešbutyje.

5 diena: Tbilisis – Kutaisis (230 km) – Vilnius (1880 km)

Ankstyvas pervežimas į Kutaisio oro uostą. Skrydis į Lietuvą.

Pastabos:
• minimalus keliaujančių skaičius – 2 asm.,
• ekskursinių objektų lankymo tvarka gali keistis,
• prie kiekvienos kelionės dienos parašyti kilometražai tik apytiksliai nurodo tą dieną nuvažiuojamus atstumus, bet nenurodo tikslios nakvynės vietos.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

• pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą,
• 4 nakvynės 3* viešbutyje,
• 3 pusryčiai,
• ekskursijos pagal programą rusų kalba,
• kelionė turistinės klasės autobusu/mikroautobusu,
• tradicinė vakarienė nacionaliniame restorane,
• įėjimo bilietai į mokamus objektus,
• 0,5 l vandens butelis kiekvieną dieną.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

• skrydžio bilietai: nuo 90 EUR,
• (*) pažymėti objektai:
– gruziniško vyno degustacija (apie 4 EUR),
– atvykimas visureigiu prie Gergeti Šv. Trejybės cerkvės (apie 35 EUR už visureigį) (2-6 asm.),
• medicininių išlaidų draudimas kelionės metu,
• kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
• arbatpinigiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.