Vilniuje: +370 676 61110

jolita@100kelioniu.lt

Alytuje: +370 610 36530

info@etuna.lt

50 EUR nuolaida atostogoms Turkijoje

Atostogaukite gegužės - rugpjūčio mėnesiais! Akcija galioja užsisakant mūsų agentūroje. Nuolaida taikoma Novaturo kelionėms ir galioja iki 2018-05-15

Daugiau

Nuolaidos senjorams!

Senjorų pasirinktai kelionei - papildoma 5% nuolaida

Daugiau

Tik jaunavedžiams ❤

Papildoma 5% nuolaida nuo galiojančios kainos!

Daugiau

Keliaujantiems drauge
nuolaidos!!!

Draugų kompanijos už vasaros atostogas moka mažiau! Džiugios naujienos visiems, kurie dar nespėjo įsigyti vasaros sezono atostogų. Įsigijantiems atostogas drauge iki š. m. spalio 31 d. - taikome nuolaidas. Keliaukime kartu!

Daugiau

Keliauk saugiai!

Parsisiųsk http://100kelioniu.lt/wp-content/uploads/2017/05/XS_Couple-on-the-beach-of-sea-50005400-e1457362803618-150x150.jpgužsienio reikalų ministerijos programėlę keliaujantiems

Daugiau
Pasiūlymas nebegalioja!

SAVAITGALIS PARYŽIUJE LABAI PIGIAI! SKRYDIS (04.09-04.11) IR 2 NAKVYNĖS 2* VIEŠBUTYJE SU PUSRYČIAIS – TIK 155 €!!!

Romantiškas savaitgalis Paryžiuje taip pigiai?! Neįtikėtina! Juk taip puiku trumpam pabėgti dviese į meilės miestą, pasigrožėti nuostabia miesto panorama, aplankyti galimybę muziejų, pamatyti daugybę pasaulinio garso meno kūrinių ar paragauti visų liaupsinamų patiekalų ir gėrimų. Siūlome šį nuostabų miestą aplankyti rudenį!

Skrydžių laikai: Balandžio 9 d.Vilnius 17:55 – Paryžius 19:35
Balandžio 11d. Paryžius 13:40– Vilnius 17:20

Kelionės tipas: tai yra savarankiškos kelionės idėja (tai reiškia, kad skrydį ir viešbutį rezervuojate atskirai). Į pasiūlymo kainą įskaičiuotas skrydis ir pigiausias viešbutis visai kelionės trukmei vienam asmeniui. Papildomos paslaugos (pervežimai, draudimas, stovėjimo aikštelė, automobilio nuoma) į kainą neįtrauktos. Nepamiršk, kad į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.

Ką nuveikti Paryžiuje?

Eifelio bokštas Paryžiuje dirba visu metus. Jei niekada jame nebuvai, trokšti iš aukštybių pasigrožėti miestu ir nenori stovėti eilėje, rekomenduoju bilietus užsisakyti iš anksto!
Nulipus nuo Eifelio bokšto, nueiti į artimiausią parduotuvę, nusipirkti prancūziško batono, sūrio ir raudono vyno butelį – Paryžiaus efektas ir bohemiška nuotaika garantuota:) Dėmesio – vyno ar kitų gėrimų nerekomenduoju pirkti iš vaikščiojančių pardavėjų prie pat Eifelio – permokėsit daugiau nei dvigubai, garantuojam!

Visą informaciją apie lankytinas vietas Paryžiuje rasi čia >>

Apie viešbutį Hotel  du Jura 2*

Paryžiuje, už 350 metrų nuo Rytų geležinkelio stoties įsikūrusiame viešbutyje „Hôtel du Jura“ yra visą parą dirbanti registratūra, veikia nemokamas belaidis internetas ir įrengti paprasto interjero standartiniai bei liukso numeriai su televizoriais.

Už 300 metrų nuo viešbučio gausu restoranų, kavinių ir maisto prekių parduotuvių.

Už 270 metrų nuo „Hôtel du Jura“ yra Château d’Eau metro stotis, iš kurios be persėdimų nuvažiuosite iki Dievo Motinos katedros. Per 26 minutes iš viešbučio nueisite iki „Garnier“ operos teatro.

10th arr. yra puikus pasirinkimas keliautojams, besidomintiems šiomis veiklomis: lankytinais objektais, muziejais ir istoriniais paminklais.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

-skrydis Vilnius-Paryžius (Beauvais) -Vilnius  su rankiniu bagažu;
– 2* viešbutis su pusryčiais;

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

-registruojamas bagažas;
– grupinis pervežimas oro uostas – viešbutis – oro uostas.
– atstovo paslaugos;
– eskursijos;
– asmeninės išlaidos.