Vilniuje: +370 676 61110

jolita@100kelioniu.lt

Alytuje: +370 610 36530

info@etuna.lt

2020 VASARA?

O TAIP – 2020 IŠANKSTINIŲ VASAROS SEZONO KELIONIŲ PARDAVIMŲ sąlygos, pasiūlymai ir nuolaidos jau čia!

Daugiau

LEIDIMAI Į GARDINĄ - TIK 6 EUR!

Sutvarkome tą pačią dieną!

Daugiau

ZANZIBARAS iš VILNIAUS!

Rudenį vėsumą Lietuvoje iškeisk į saulę ir balto smėlio paplūdimius Zanzibare! Skrydžiai vykdomi lapkričio/ gruodžio mėn.!

Daugiau

LEIDIMAI Į KALININGRADĄ - TIK 6 EUR!

Daugiau

AUTOMOBILIO NUOMA

GRAIKIJOS SALOSE! Nereikia mokėti iš anksto - moki tik pasiimdamas automobilį!

Daugiau

EGZOTINĖS kelionės iš Varšuvos

Kryptys: Amerika, Azija, Afrika

Daugiau

Keliaujantiems drauge
nuolaidos!!!

Draugų kompanijos už vasaros atostogas moka mažiau! Džiugios naujienos visiems, kurie dar nespėjo įsigyti vasaros sezono atostogų. Įsigijantiems atostogas drauge iki š. m. spalio 31 d. - taikome nuolaidas. Keliaukime kartu!

Daugiau

Tik jaunavedžiams ❤

Papildoma 5% nuolaida nuo galiojančios kainos!

Daugiau

Savaitgalis imperatoriškoje Vienoje! 3 nakvynės puikiame 4* viešbutyje su pusryčiais dabar tik 240 Eur/asm! Tiesioginis skrydis iš Vilniaus oro uosto!

Savaitgalis imperatoriškoje Vienoje! Susipažinkite su imperatoriška prabanga ir elegancija garsėjančia Austrijos sostine Viena. Vienoje galima pamatyti neįtikėtiną gatvės meną bei įspūdingus architektūros paminklus. Pažinkite Austrijos gausų istorinį, kultūrinį palikimą ir mėgaukitės šios sostinės, kuri sužavi kiekvieną keliautoją teikiamomis pramogomis.

Kelionės akcentai:
-Pasivaikščiosite po šimtmečius skaičiuojantį Vienos miesto istorinį centrą;
– Aplankysite „Swarovski pasaulį“ – Swarovski krištolo muziejų ir jo unikalius eksponatus;
– Paragausite tradicinio Vienos štrudelio.

Skrydžių laikai:

Lapkričio 15 d. Vilnius 22:05  – Viena 22:55
Lapkričio 18 d. Viena 07:25  – Vilnius 10:05

Kelionės tipas: tai yra savarankiškos kelionės idėja (tai reiškia, kad skrydį ir viešbutį rezervuojate atskirai). Į pasiūlymo kainą įskaičiuotas skrydis ir viešbutis visai kelionės trukmei vienam asmeniui. Papildomos paslaugos (registruojamas bagažas, kartu sėdėjimas lėktuve, pervežimai, draudimas, stovėjimo aikštelė, automobilio nuoma) į kainą neįtrauktos. Nepamiršk, kad į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą galiojantį mažiausiai 3 mėn. po grįžimo!

Pasiūlymas galioja kol yra vietų! Domina? Susisiekite su mumis jolita@100kelioniu.lt arba +370 676 61110

Viešbutis Max Brown 7th District Wien 4*

Mūsų komentaras: Buvęs „Falkensteiner“ viešbutis buvo pilnai atnaujintas ir savo duris atvėrė 2019 m. balandį kaip boutique tipo viešbutis „namai toli nuo namų“. Vieta, žinoma, išlieka ta pati – šalia pagrindinės Vienos prekybos gatvės Mariahilferstrasse, kurioje yra daugybė parduotuvių, barų ir restoranų. Tačiau visi numeriai dabar skirtingi, juose suderintas įdomus ir jaukus įvairių stilių mišinys.

Viešbučio vieta: Vienos centre, netoli pagrindinės prekybos gatvės Mariahilferstrasse ir geležinkelio stoties “Westbahnhof”. Apie 550 m arba apie 5 min pėsčiomis iki artimiausios metro stoties – U6 “Burggasse“ . Apie 1 km iki istorinio centro (apie 5 min kelio viešuoju transportu arba apie 15 min pėsčiomis).

Viešbutis: Viešbutį sudaro du 6-ių aukštų pastatai. Viso yra 143 numeriai. Atidarytas 2019 metų pavasarį.

Kambarys Medium tipo numeris (22 m2, maks. 2 asm.).

Numeryje

– kosmetikos reikmenys
– kavos/arbatos rinkinys
– grindys: medinis (kiliminė danga)
– oro kondicionierius: yra
– televizorius: yra
– rankšluosčių keitimas: pagal atskirą užklausimą
– dušas
– internetas: Wi-Fi nemokamai
– patalynės keitimas: pagal atskirą užklausimą
– seifas yra
– numerių tvarkymas: kasdien
– plaukų džiovintuvas: yra

Viešbučio teritorijoje:

– konferencijų salės:
– terasa
– restoranai: 1
– registratūra (24 valandas)
– barai: 1
– belaidis internetas nemokamai
– garažas už papildomą mokestį
– liftas
– parduotuvė

 KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

-skrydis Vilnius – Viena Vilnius su rankiniu bagažu – mažas krepšys lėktuvo salone (40 x 20 x 25 cm);
– 4* viešbutis su pusryčiais

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

– Pirmenybė ir 2 salono krepšiai: Mažas krepšys lėktuvo salone (40 x 20 x 25 cm) + 10 kg svorio krepšys lėktuvo salone (55 x 40 x 20 cm) – 6 Eur/asm. į vieną pusę;
– vienas registruotasis 10 kg bagažas ir 1 mažas krepšys – 10 Eur/asm. į vieną pusę;
– registruojamas bagažas iki 20 kg – 25 Eur/asm.;
– pervežimas oro uostas – viešbutis – oro uostas;
– atstovo paslaugos;
– eskursijos;
– asmeninės išlaidos.

Vienos miesto centras

Vienos centras – pagrindinė turistų lankymosi vieta. Kaip ir visuose pasaulio miestuose, taip ir Austrijos sostinėje centras yra svarbiausias objektas. Vienos senamiestis yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, todėl tiek vietiniai, tiek ir turistai daugiausiai laiko praleidžia būtent čia.

Vienos centras pilnas įvairiausių lankytinų vietų:

Apžvalgos ratas – vienas seniausių pasaulyje. Juo važiuojant galėsite pamatyti nuostabią miesto panoramą, išvysti tai, ko galbūt nespėjote aplankyti;
Botanikos sodas – jame auga netgi apie 9000 augalų rūšių, atvežtų iš viso pasaulio. Taip pat sode galite tiesiog ramiai pasivaikščioti bei pasimėgauti ramybe;
Dunojaus bokštas – tai pats aukščiausias statinys, esantis Austrijoje. Į bokštą patariama pasikelti leidžiantis saulei, kai miestą apgaubia raudoni spinduliai ir jis nušvinta neapsakomu grožiu;
Belvederio rūmai – jie buvo pastatyti garsiam generolui XVIII amžiuje. Barokinio stiliaus pastatas nepalieka abejingo nei vieno, tiek jį pamačiusio, tiek ir aplankiusio;
Hundertwasser namas – unikalus statinys Vienoje. Jisai labai spalvotas, nelygiomis sienomis, tarsi iš vaikiškos pasakos. Namas stovi tiesiog mieste, kviesdamas lankytojus juo gėrėtis.

Šionbruno rūmai

Rūmai nuo Vienos miesto centro nutolę maždaug apie 6 km, tačiau nesudėtingai pasiekiami riedant metro. Visa rūmų teritorija, įskaitant sodus, apima 176 hektarus, todėl vykstant jų apžiūrėti, derėtų vizitui skirti bent pusė dienos. Tai barokinio stiliaus imperatorių prašmatniai įrengta vasaros rezidencija, kurioje šiuo metu veikia muziejus. Už pagrindinių rūmų esančiame didžiuliame parke, kuriame iš pat pradžių buvo medžioklei skirti plotai, šiuo metu galima grožėtis gėlynais, skulptūromis, fontanais bei įvairiais statiniais. Šie sodai visuomenei atidaryti 1779 metais ir iki šios dienos juos galima aplankyti nemokamai.

Adresas: Schönbrunner Schloßstraße 47, 1130, Wien

Hofburgo rūmai

600 metų atspindintys Habsburgų imperijos istoriją rūmai – turistų traukos centras. Lankytojai plūsta apžiūrėti karališkųjų apartamentų, koplyčios, bažnyčios, nacionalinės Austrijos bibliotekos bei daugybės muziejų, kurie įkurti šiame pastatų komplekse. Juose yra daugiau nei 2000 kambarių, suprojektuotų įvairiais architektūriniais stiliais: nuo gotikinio iki barokinio ir neoklasikinio. Turistams siūloma apsilankyti ginklų, senovinių muzikos instrumentų, etnografijos, meno istorijos, gamtos istorijos muziejuose, kuriuose saugoma tūkstančiai įvairiausių eksponatų. Šalia šių rūmų yra Mykolo aikštė – viena garsiausių aikščių Vienoje.

Adresas: Michaelerplatz 1, Wien

Botanikos sodas

Botanikos sodas Vienoje įkurtas XVIII amžiuje šalia Belvederio rūmų. Šiandien sodas apima net 8 hektarų teritoriją. Visa teritorija suskirstyta pagal temines ir geografines sritis, kuriose galima pamatyti apie 9000 augalų rūšių, įskaitant nedidelį Alpių sodą. Dauguma augalų, augančių šiltnamiuose yra uždari visuomenei, išskyrus atogrąžų šiltnamį, kuriame auga tų kraštų augalai.

Adresas: Praetoriusgasse, Wien

Belvederio rūmai

Tai didingas Vienoje esantis rūmų kompleksas – princų vasaros rezidencija, kurią sudaro dveji barokinio stiliaus rūmai, pastatyti vienas prieš kitą ant nuožulnios kalvos. Juos skiria prancūziško stiliaus sodai su statulomis, fontanais, terasomis.

Žemutinio Belvederio rūmai pastatyti 1714-1716 metais. Dauguma pastato patalpų yra atviri lankytojams. Turistams leidžiama apžiūrėti valgomąjį, veidrodžių halę, miegamąjį kambarį, auksinį kabinetą – nedidelį, bet prabangiai dekoruotą kambarį.

Aukštutinio Belvederio rūmuose, esančiuose pietinėje dalyje, veikia paveikslų galerija, kurioje eksponuojami Austrijos menininkų darbai. Šio pastato eksterjeras kur kas įspūdingesnis negu žemutinio Belvederio rūmų – fasadą puošia įmantrios skulptūros ir ornamentai.

Adresas: Aukštutinio Belvederio rūmų – Prinz-Eugen-Strasse 27, Wien, Žemutinio Belvederio rūmų – Rennweg 6a, Wien.

Muziejų kvartalas

Muziejų kvartalas yra didelis ir modernus muziejų ir kultūros įstaigų Vienoje kompleksas, įkurtas buvusiose imperatoriškose arklidėse bei karietų sandėliuose. Čia veikia nuolatinės ir laikinos šiuolaikinio meno parodos – architektūros, šokio studijos, teatro. Pagrindinis, turistus traukiantis, objektas – Leopoldo muziejus, įkurtas dideliame baltame, kubo formos, pastate. Jame Rudolfas Leopoldas sukaupė įspūdingą XIX ir XX amžiaus menininkų darbų kolekciją. Šiame pastatų komplekse taip pat galima rasti svarbiausią modernaus ir šiuolaikinio meno muziejų Austrijoje, turintį vieną didžiausių kolekcijų Europoje. Iš viso muziejų kvartale įsikūrę apie 20 skirtingų kultūros įstaigų, taip pat veikia restoranai, populiarios muziejų kavinukės ir parduotuvės.

Adresas: Museumsplatz 1, Wien

Šv. Stepono katedra

Šv. Stepono arba Vienos katedra – miesto simbolis, pritraukiantis tūkstančius turistų iš viso pasaulio. Gotikinio stiliaus pastatas pastatytas XIV amžiuje, ant anksčiau stovėjusios bažnyčios pamatų. Katedros požemiuose saugomas kai kurių Habsburgų urnos. Vakarinis statinio fasadas – vienintelė išlikusi ankstesnės bažnyčios romantinio stiliaus dalis. Pietinis katedros bokštas – ironiškai pramintas „Steffl“ (mažasis Steponas). Gotikinio stiliaus bokšto smailios viršūnės aukštis siekia 137 metrus.  Bažnyčios stogas dekoruotas daugiau nei 200 tūkst. glazūruotų plytelių, kurios sudaro milžinišką mozaiką, vaizduojančią dvigalvį erelį (Romos imperijos simbolį).

Adresas: Stephansplatz 3, Wien

Šv. Mykolo bažnyčia (Michaelerkirche)

Buvusi Austrijos monarchų parapijos bažnyčia, pastatyta 1221 metais. Nuo to laiko pastatas keitėsi – buvo išplėstas, perstatytas, todėl šiandien žvelgiant į eksterjerą galima pamatyti keletą architektūrinių stilių. Bažnyčios bokštas vis dar gotikinio stiliaus, statytas XIV amžiuje. Neoklasikinio stiliaus fasadas buvo sukurtas 1792 metais. Barokinį interjerą puošia renesansinio stiliaus freskos. Bažnyčioje yra keletas kapų, tačiau įspūdingiausios – katakombos, esančios požemiuose. Šioje vietoje tarp XV ir XVIII amžiaus buvo laidojami žmonės. Lankytojams ši bažnyčios dalis nėra prieinama.

Adresas: Habsburgergasse 12, 1010, Wien

Vienos opera (Staatsoper)

Tai vienas garsiausių Europoje operos teatrų, pastatytas XIX amžiaus viduryje. Vienos operos teatras atidarytas 1869 metais gegužės 25 dieną, o pirmasis nuskambėjęs kūrinys buvo Mocarto – „Don Žuanas“. Šiame, per 2200 žiūrovų talpinančiame, pastate vyksta įvairūs labdaros renginiai, statomi baleto ir operos spektakliai. Jeigu neturėsite galimybės pabuvoti spektaklyje, Vienos operoje galima apsilankyti per 30 minučių trunkančią ekskursiją.

Adresas: Opernring 2, Wien

Austrijos parlamentas

Austrijos parlamentas įsikūręs neoklasikinio stiliaus pastate, kuris baigtas statyti 1884 metais. Įspūdingiausia pastato dalis – centrinis portikas, susidedantis iš aštuonių monumentalių korintinių kolonų. Priešais centrinį portiką stovi milžiniška išminties deivės Atėnės statula – fontanas, o ant baliustrados yra 8 istorikų iš antikos statulos: kairėje pusėje – keturi graikų istorikai; dešinėje pusėje – keturi romėnų istorikai. Pats pastatas taip pat iš visų pusių dekoruotas įvairiomis statulomis, netgi stogą puošia keturios raitelių su vežimais skulptūros.

Adresas: Doktor-Karl-Renner-Ring 3, Wien

Miesto parkas (Stadpark)

Vienos miesto parkas įkurtas XIX amžiaus viduryje, išilgai „Ringstrasse“ gatvės – pagrindinio miesto bulvaro. Iš pat pradžių tai buvo angliškojo stiliaus parkas. Keliais dešimtmečiais vėliau teritorija papildyta įvairiomis statulomis bei keliais fontanais. Pagrindinė parko atrakcija – Johano Štrauso memorialas.

Karolio aikštė (Karlsplatz)

Tai viena didžiausių aikščių Vienoje, kurioje stovi didinga barokinio stiliaus bažnyčia – „Karlskirche“ ir keletas kultūros institucijų. Bažnyčia pastatyta tarp 1716-1737 metų, imperatoriaus Karolio VI įsakymu. Rytinėje aikštės dalyje yra Vienos istorijos muziejų bei parkas „Resselpark“, kuriame galima apžiūrėti žymių austrų statulas. Netoli vakarinės aikštės pusės yra „Naschmarkt“ – populiariausias turgus mieste.

Lichtenšteino rūmai

Rūmai pastatyti XVIII amžiaus pradžioje, kaip vasaros rezidencija Lichtenšteino karališkajai šeimai. Šiandien šiame pastate veikia Lichtenšteino muziejus, kuriame eksponuojama prabangi privati tapybos ir skulptūrų kolekcija. Vasaros recidenciją įsakė pastatyti Lichtenšteino princas Johanas Adamas I. Pastato eksterjeras nuosaikus, jo architektūrą įkvėpė romėnų vilos, pastatytos klasikiniu stiliumi. Interjeras prašmatnus, išpuoštas gyvybingomis freskomis ir paveikslais. Už rūmų esantis sodas iš pradžių buvo suprojektuotas barokiniu stiliumi, tačiau XVIII a. pab. jis perdarytas į angliškąjį. Ką galime pamatyti šiandien – sukurta 2003 metais. Sodas yra dviejų minėtų stilių mišinys.

Adresas: Fürstengasse 1, Wien

Miesto rotušė (Rathaus)

„Rathaus“ – pastatyta XIX amžiaus pabaigoje, kaip naujasis miesto rotušės pastatas. Aikštėje prieš šį pastatą vyksta keli kasmetiniai renginiai, tarp kurių labiausiai žinoma – Kalėdinė mugė. Rotušė pastatyta neogotikiniu stiliumi, tarp 1872 ir 1883 metų. Statinio architektas Friedrich von Schmidt, kuris prieš tai statė žymiają Kelno katedrą, taip pat padėjo atkurti Švento Ambrodžijaus katedrą, todėl nesutapimas, kad rotušės pastato 100 metrų aukščio bokštas primena varpinę. Netoli rotušės yra nedidelis parkas („Rathauspark“), kuriame trykšta fontanai, yra keletas statulų.

Adresas: Friedrich-Schmidt-PLatz 1, Wien

Rūmų sodai (Burggarten)

Sodai įkurti XIX amžiuje, netoli Hofburgo rūmų, kaip privati valda, skirta imperatoriškajai šeimai. Šiandien tai malonus viešasis parkas, kurį puošia statulos bei elegantiškasis palmių šiltnamis. Geležies ir stiklo konstrukcija pastatyta tarp 1901 ir 1907 metų. Jame galima pamatyti atogrąžų kraštuose besiveisiančius drugelius ir net šikšnosparnius, tačiau neabejotinai labiausiai fotografuojamas sodo objektas – Mocarto statula, sukurta Viktoro Tilgnerio.

Miesto turgus (Naschmarkt)

Nors Vienoje yra ne viena prekyvietė po atviru dangumi, tačiau šis turgus yra seniausias, didžiausias ir populiariausias. Turgus veikti pradėjo XVI amžiuje. Jame tiek vietiniai, tiek turistai gali nusipirkti šviežių vaisių ir daržovių, mėsos produktų, įvairių prieskonių, gėrimų. Turgus populiarus ir tarp norinčių greitai užkąsti.