Vilniuje: +370 676 61110

jolita@100kelioniu.lt

Alytuje: +370 610 36530

info@etuna.lt

2019/20m. ŽIEMOS kelionių išankstiniai pardavmai!

Būkite pirmieji, kurie savo žiemos atostogomis pasirūpins iš anksto – lenktynės dėl geriausių kainų ir sąlygų prasideda – 2019 03 20!

Daugiau

PAŽINTINĖS KELIONĖS
nuo 469 EUR

ITAKA LIETUVA - Graikija, Italija, Albanija, Bulgarija, Turkija, Madagaskaras, ir kt.

Daugiau

EGZOTINĖS kelionės iš Varšuvos

Kryptys: Amerika, Azija, Afrika

Daugiau

Balandžio mėnesį keliaujame į Turkiją!

Su Itaka Lietuva

Daugiau

PASKUTINĖS MINUTĖS

Kelionių pasiūlymai

Daugiau

MADAGASKARAS

Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus! Nepakartojama Nosy Bė sala

Daugiau

Keliaujantiems drauge
nuolaidos!!!

Draugų kompanijos už vasaros atostogas moka mažiau! Džiugios naujienos visiems, kurie dar nespėjo įsigyti vasaros sezono atostogų. Įsigijantiems atostogas drauge iki š. m. spalio 31 d. - taikome nuolaidas. Keliaukime kartu!

Daugiau

Tik jaunavedžiams ❤

Papildoma 5% nuolaida nuo galiojančios kainos!

Daugiau

Nuolaidos senjorams!

Senjorų pasirinktai kelionei - papildoma 5% nuolaida (nuolaida taikoma kelionių organizatoriaus "Novaturas" ir "Kidy Tour" kelionėms)

Daugiau

Piečiausias taškas Portugalijoje – Algarvė! Rudenio spalvos rugsėjo mėnesio išvykimamas į MGM MUTHU OURA VIEW BEACH CLUB 5* viešbutį

Portugalija – viena įdomiausių Europos šalių. Keliautojus čia vilioja puikus Viduržemio jūros klimatas, daug įdomių lankytinų objektų ir platus viešbučių pasirinkimas. Kelionė į Portugaliją leis pažinti dar neatrastas vietas: Lisabonos muziejų, Porto vyno daryklas, išskirtines bažnyčias, paslaptingas pilis ir žinoma atrasti puikius Atlanto vandenyno pakrantės paplūdimiu. Kviečiame susipažinti su Portugalija!

Sostinė: Lisabona | Kalba: portugalų | Valiuta: euras | Klimatas: subtropinis | Laikas: GMT +1 | Telefono kodas: +351

Viešbutis priklauso MGM Muthu Hotels viešbučių tinklui.

Viešbučio vieta: Aplink daug barų, restoranų bei golfo laukų. Apie 20 min. pėsčiomis iki Albufeiros senamiesčio, apie 30 km iki Faro oro uosto.

 

MGM MUTHU OURA VIEW BEACH CLUB 5*

2018-10-07 | 7 nakvynės | nuo 733 €

Deluxe Room Pool / Sea View tipo numeriai (40 m², su vaizdu į jūrą arba baseiną, balkonas, mini virtuvė, svetainės zona su sofa, 2 vienvietės lovos arba viena dvigulė, min. 2, maks. 2 + infant)

Viešbutis „Oura View Beach Club“ įsikūręs Praia da Oura paplūdimyje. Svečiams siūloma plaukioti sodų apsuptyje įrengtame lauko baseine, iš kurio atsiveria Atlanto vandenyno vaizdai, ir apsistoti erdviuose apartamentuose, kuriuose galima ruošti valgį.

Visuose numeriuose įrengtos virtuvės. Kiekvienoje studijoje bei apartamentuose rasite atskirą svetainės zoną su palydovinės televizijos kanalus rodančiu televizoriumi.

Viešnagės metu galėsite mėgautis terasos bare arba restorane „Aqua“ tiekiamais pusryčiais. Svečiai taip pat laukiami bare, iš kurio atsiveria vandenyno ir baseino vaizdai.

Sveikatingumo klube „Xanadu“ atliekamos įvairios procedūros bei įrengtas vidaus baseinas. Paplūdimyje siūloma užsiimti vandens sporto pramogomis. Iš viešbučio „Oura View Beach Club“ greitai nuvažiuosite iki daugybės golfo aikštynų.

 

Algarvė – Albufeira
Arabai šį kraštą pavadino Albufeira, kas reiškia „jūrų pilis“. Amfiteatro formos miestas, didingai iš aukštai apžvelgiantis visą vandenyną. Siauros gatvelės, sena pilis ir baltasieniai namai su terasomis ant stogų – tai arabų klestėjimo laikų palikimas. Saugus uostas su savo tradiciniais spalvotais žvejybiniais laiveliais prie Albufeiros prieplaukos yra liudininkai tų dienų, kuomet Albufeira buvo klestintis ir senas žvejybos tradicijas turintis miestas. Šiandien žvejybiniai laivai dalinasi vieta su laivukais, kurie plukdo turistus į keliones pakrantėmis, aplankant išskirtinio grožio jūros urvus. Pakrantė, kuri tęsiasi net 30 kilometrų, turi daugiau negu 20 paplūdimių, kur kiekvienas jų skiriasi augmenija, kraštovaizdžiu, lankytojų skaičiumi ir siūlomų pramogų kiekiu. Nors kraštas garsėja savo naktiniu gyvenimu, čia yra ir kita realybė su mažais, jaukiais kaimukais, kuriuose vis dar galima rasti rankų darbo dirbinių, paragauti delikatesų, kurių receptai nepakito per šimtmečius, ir ramiai paskaityti knygą tarp kvepiančių vaisių sodų ir žydinčių migdolų medžių.