Vilniuje: +370 676 61110

jolita@100kelioniu.lt

Alytuje: +370 610 36530

info@etuna.lt

AUTOMOBILIO NUOMA

GRAIKIJOS SALOSE! Nereikia mokėti iš anksto - moki tik pasiimdamas automobilį!

Daugiau

2019/20m. ŽIEMOS kelionių išankstiniai pardavmai!

Būkite pirmieji, kurie savo žiemos atostogomis pasirūpins iš anksto – lenktynės dėl geriausių kainų ir sąlygų prasideda – 2019 03 20!

Daugiau

EGZOTINĖS kelionės iš Varšuvos

Kryptys: Amerika, Azija, Afrika

Daugiau

Balandžio mėnesį keliaujame į Turkiją!

Su Itaka Lietuva

Daugiau

PASKUTINĖS MINUTĖS

Kelionių pasiūlymai

Daugiau

MADAGASKARAS

Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus! Nepakartojama Nosy Bė sala

Daugiau

Keliaujantiems drauge
nuolaidos!!!

Draugų kompanijos už vasaros atostogas moka mažiau! Džiugios naujienos visiems, kurie dar nespėjo įsigyti vasaros sezono atostogų. Įsigijantiems atostogas drauge iki š. m. spalio 31 d. - taikome nuolaidas. Keliaukime kartu!

Daugiau

Tik jaunavedžiams ❤

Papildoma 5% nuolaida nuo galiojančios kainos!

Daugiau

Nuolaidos senjorams!

Senjorų pasirinktai kelionei - papildoma 5% nuolaida (nuolaida taikoma kelionių organizatoriaus "Novaturas" ir "Kidy Tour" kelionėms)

Daugiau

Pažintinė kelionė “Kiparisų kalvos” po Italijos vaizdingiausias ir romantiškiausias vietas! Išvykimas 2019/05/03 (7 dienos) kaina 449 Eur/asm. (Itaka Lietuva)

Kiparisų kalvos
Italija / Pažintinis turas

Piza • Luka • Florencija • Siena • San Džiminjanas • Arecas • Kortona • Pjenca • Montepulčianas

Toskana yra vaizdingiausias ir romantiškiausias Italijos regionas. Žemė, kuria vaikščiojo Leonardas da Vinčis, Dantė ir Mikelandželas, garsėja ne tik nesuskaičiuojamomis meno ir architektūros vertybėmis, bet ir nuostabiais romantiškais peizažais su regionui būdingais namais ant kalvų, pasiekiamus kiparisų alėjomis. Programą sudaro net 10 garsių Toskanos miestų ir miestelių, pasaulinės reikšmės paminklų ir daugybė žavių kraštovaizdžių. Maršrutas – apie 1 000 km.

Kelionės organizatorius: Itaka Lietuva

Kelionės data: 2019/05/03

Kelionės trukmė: 7 dienos / 6 nakvynės

Skrydžio laikai gali keistis, būtinai pasitikrink juos prieš kelionę! Kelionės kaina gali keistis, tikslintis agentūroje prieš užsakant.

Kaina vienam asmeniui –  449 €

Pasiūlymo privalumai

» 10 garsių Toskanos miestų
» Romantiški peizažai
» Vakarienė ūkininko sodyboje
» Vietinių produktų degustavimas
» Maitinimas įskaičiuotas

1. DIENA.
Dalyvių sutikimas oro uoste. Skrydis į Milaną. Kelionė į viešbutį Montekatini Termėje. Apgyvendinimas, nakvynė.

2. DIENA. PIZA–LUKA.
Pusryčiai. Kelionė į Pizą. Lankomi objektai: Stebuklų aikštė su katedros varpine, kitaip – garsiuoju Pizos (pasvirusiuoju) bokštu (lankomas individualiai), Pizos katedros (Santa Maria Assunta) ir krikštyklos lankymas. Pasivaikščiojimas Riterių aikšte iki Santa Maria della Spina bažnytėlės, įsikūrusios ant Arno upės kranto. Kelionė į Luką ir pasivaikščiojimas miesto sienomis. Istorinio centro lankymas: San Martino katedra su garsiuoju Volto Santo atvaizdu, Napoleono aikštė, viduramžio bažnyčia San Michele in Foro, romaninė bazilika San Frediano su miesto globėjos šv. Zitos relikvijomis. Senos sodybos, kurioje gaminamas vynas, lankymas. Vakarienė apima regioninių produktų, tarp jų Toskanos vyno, užkandžių ir „Kantučini“ sausainių, degustavimą. Meniu: mėsos gaminiai, makaronai su grybais, 4 rūšių vynas, espresas arba limončelas virškinimui gerinti. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.

3. DIENA. FLORENCIJA.
Pusryčiai. Kelionė į Florenciją. Toskanos sostinė: Santa Croce bažnyčios lankymas, kelionė pėsčiomis į Piazza del Duomo, šalia krikštyklos su garsiaisiais Rojaus vartais, įėjimas į Santa Maria del Fiore katedrą, kurios didžiulis kupolas yra šio miesto simbolis. Tęsiama kelionė pėsčiomis nuo Džoto bokšto, per Piazza della Signoria ir Palazzo Vecchio do Ponte Vecchio, iki Auksakalių tilto (Ponte Cecchio) su juvelyrinėmis parduotuvėlėmis. Programos pabaigoje aplankysime Uficių galeriją – nuostabiausią Italijos menų galeriją. Laisvas laikas Grįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė.

4. DIENA. SIENA–SAN DŽIMINJANAS.
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė į Sieną, vieną gražiausių viduramžių Europos miestų. Lankymas: šv. Dominyko bažnyčia su šv. Kotrynos Sienietės relikvijomis, Campo – kriauklės formos amfiteatro aikštė, kurioje vyksta garsios žirgų lenktynės „Palio di Siena“, katedra su Nikolos ir Džovanio Pizano, Donatelo, Mikelandželo skulptūromis ir Pinturikjo freskomis. Pasivaikščiojimas Via di Città gatve su patricijų namais ir nuostabiais rūmais. Kelionė į San Džiminjaną, vadinamą viduramžių Manhetenu, kurio istorinis centras įtrauktas į UNESCO sąrašą. Lankymas: akmenimis grįsta Piazza della Cisterna aikštė, Piazza del Duomo aikštė; kolegiali bažnyčia su Bartolo di Fredi ir Barna da Siena freskų ciklais. Pasivaikščiojimas San Džiovanio gatvėmis, kuriose gausu menų amato krautuvėlių. Laisvas laikas Kelionė į Čiančiano Termės viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.

5. DIENA. ARECAS–KORTONA.
Kelionė į Arecą. Lankymas: šv. Pranciškaus bažnyčia su Pjero dela Frančeskos freskų ciklu „Tikrojo Kryžiaus istorija“, miesto aikštė Piazza Grande, apsupta viduramžių namais, žinoma iš Roberto Benigni filmo „Gyvenimas yra gražus“, katedra su nuostabiais vitražais. Kelionė į Kortoną, kurią Frances Mayes aprašė savo knygoje „Po Toskanos saule“. Pasivaikščiojimas siauromis, vaizdingomis gatvelėmis su autentiškais viduramžių pastatais. Lankomi objektai: Piazza della Repubblica, Garibaldžio aikštė (Piazza Garibaldi), katedra, šv. Pranciškaus bažnyčia, gotikos stiliaus šv. Dominyko bažnyčia. Grįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė.

6. DIENA. PJENCA–MONTEPULČIANAS.
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Dviejų Pietų Toskanos miestelių aplankymas. Būtent čia susikerta menininkų įamžinami kiparisų keliai. Kelionė į Pjencą – renesanso perlą: pasivaikščiojimas Corso do Piazza Pio II aikšte su katedra. Kelionė į Montepulčianą, vieną aukščiausiai išsidėsčiusių Toskanos miestų. Pasivaikščiojimas Corso gatve su įstabiais rūmais, Piazza Grande aikšte su rotuše ir katedra. Apsilankymas vienoje užkandinėje ir garsiojo „Montepulciano Nobile“ vyno degustavimas. Laisvas laikas Grįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė.

7. DIENA.
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė į Milano oro uostą. Skrydis į Lietuvą.

Į kainą įskaičiuota:

6 nakvynės turistinės klasės viešbučiuose***: 3 – Montekatini Termėje, 3 – Čiančiano Termėje; 2-viečiai kambariai (galimybė pastatyti 1 papildomą lovą) su vonios kambariais • maitinimas (patiekiamas): 6 pusryčiai („kontinentiniai“, sotesni), 4 vakarienės • skrydis • kelionė autobusu pagal programą • kelionės vadovo priežiūra • asmens sveikatos draudimas ir draudimas nuo nelaimingų atsitikimų.

Pastabos:

Privalomi vietos mokesčiai: rezervacijos ir įėjimo bilietai, vietos gidai, kelionės gidas, miesto transporto bilietai, vakarienė su degustavimu, turisto mokestis – apie 120 EUR.

Vietos laikas: Lietuvos laikas -1 valanda

Kalba: italų

Sostinė: Roma

Roma: euras (EUR)

Turizmo mokestis: privaloma sumokėti viešbutyje apgyvendinimo metu: suaugusiems: 1-6 EUR už vieną naktį. Mokestis priklauso nuo žvaigždučių skaičiaus, pvz., Romoje, 4 žvaigždučių viešbutyje – apie 6 EUR už vieną naktį; 3 žvaigždučių viešbutyje – apie 4 EUR už vieną naktį; Florencijos, Romos, Rimini, Neapolio, Padujos, Venecijos, Veronos 3 žvaigždučių viešbutyje – apie 1 EUR už vieną naktį.

Važiavimo laikas: kelionė autobusu maršrutu Vilnius -Riminis – apie 22 val., skrydžio laikas iš bet kurio Lietuvos oro uosto iki Romos – apie 3 val.

Įtampa: 220 V – būtinas adapteris, jį galima gauti viešbučio registratūroje arba nusipirkti parduotuvėse. Įrenginiams su plonais kaiščiais (pvz., telefono įkrovikliams) adapteris nėra būtinas.

Kainos:

restoranuose ir kavinėse: pietūs nuo 12 EUR, turistinis meniu nuo 12 EUR, taurė vyno nuo 3 EUR, mineralinis vanduo nuo 1,5 EUR, alus nuo 4 EUR, pica nuo 7 EUR, desertas nuo 3 EUR, espreso kava nuo 1,20 EUR, kapučino nuo 2 EUR
prekybos centruose: vanduo (1,5 l) nuo 1 EUR, šokolado plytelė 1,50 EUR, sultys (1 l) nuo 1,5 EUR, alus nuo 1 EUR už butelį/skardinę, aliejus (0,75 l) nuo 4 EUR, Grappa (0,5 l) nuo 7 EUR
pašto ženklas: 0.80 EUR, parduodama pašto skyriuose ir kioskuose/parduotuvėlėse su užrašu „Tabacchi”. Įsigyti pašto ženklą be voko gali būti sudėtinga, todėl verta kartu pirkti ir voką.
Verta žinoti

Coperto” – tai papildomas mokestis baruose, restoranuose ir kavinėse

Italų baruose, restoranuose ir kavinėse dažnai yra imamas mokestis už gėrimų arba valgio vartojimą prie stalo – taip vadinamas „coperto” – padengimas. Šis mokestis svyruoja nuo 1 iki kelių eurų vienam asmeniui. Tai galima palyginti su mūsų arbatpinigiais, tik šiuo atveju mokestis yra apskaičiuojamas be kliento sutikimo. Norėdami išvengti šio mokesčio, maistą ar gėrimus suvartokite prie bufeto arba įsigytas prekes išsineškite.

Itališki pusryčiai

Italai valgo kontinentinius pusryčius (kava + raguolis), tačiau turistams paprastai patiekiami vadinamieji “sustiprinti pusryčiai”. Jie susideda iš kelių duonos riekelių, kumpio griežinėlio, sūrio gabaliuko, džemo, medaus ir gėrimų. Kartais taip pat patiekiamas jogurtas ir dribsniai. Pusryčiai yra kuklūs, jų nepalyginsi su tradiciniais angliškais pusryčiais.

Italijos duona

Italijos parduotuvėse paprastai parduodama sveriama duona – prieš prieidami prie kasos, turite ją pasverti. Duona gali būti be druskos arba su druska.

Aktuali informacija apie saugumą valstybėje – http://keliauk.urm.lt/location