Vilniuje: +370 676 61110

jolita@100kelioniu.lt

Alytuje: +370 610 36530

info@etuna.lt

2020 VASARA?

O TAIP – 2020 IŠANKSTINIŲ VASAROS SEZONO KELIONIŲ PARDAVIMŲ sąlygos, pasiūlymai ir nuolaidos jau čia!

Daugiau

LEIDIMAI Į GARDINĄ - TIK 6 EUR!

Sutvarkome tą pačią dieną!

Daugiau

ZANZIBARAS iš VILNIAUS!

Rudenį vėsumą Lietuvoje iškeisk į saulę ir balto smėlio paplūdimius Zanzibare! Skrydžiai vykdomi lapkričio/ gruodžio mėn.!

Daugiau

LEIDIMAI Į KALININGRADĄ - TIK 6 EUR!

Daugiau

AUTOMOBILIO NUOMA

GRAIKIJOS SALOSE! Nereikia mokėti iš anksto - moki tik pasiimdamas automobilį!

Daugiau

EGZOTINĖS kelionės iš Varšuvos

Kryptys: Amerika, Azija, Afrika

Daugiau

Keliaujantiems drauge
nuolaidos!!!

Draugų kompanijos už vasaros atostogas moka mažiau! Džiugios naujienos visiems, kurie dar nespėjo įsigyti vasaros sezono atostogų. Įsigijantiems atostogas drauge iki š. m. spalio 31 d. - taikome nuolaidas. Keliaukime kartu!

Daugiau

Tik jaunavedžiams ❤

Papildoma 5% nuolaida nuo galiojančios kainos!

Daugiau

Naujieji metai Baltijos jūroje – mažasis Baltijos kruizas! Keliaujame iš Lietuvos 2017/12/30! Kaina nuo 189 Eur!

Naujųjų metų sutikimas Baltijos jūroje – prašmatni tradicija. Naujametės nakties pokylyje laive Jūs galėsite stebėti žavingą metų keitimosi šou, dalyvausite linksmuose žaidimuose ir konkursuose, ragausite gardų maistą ir pajusite tikrą šventinį džiaugsmą. Prisijunkite prie geriausio metų palydėjimo ir žavingiausio metų pradžios renginio laive. Kaip sutiksi Naujuosius metus, taip ir praleisi visus metus, tad sutik juos kelionėje!

Kelionės išskirtinumai:
– Smagi pramoginė kelionė
– Naujųjų Metų sutikimas laive Baltijos jūroje
– Vieta keturvietėje kajutėje įskaičiuota į kelionės kainą
– Viešite „Šiaurės Venecija“ vadinamame karališkajame Stokholme, kurio Rotušėje teikiamos Nobelio taikos premijos
– Vaikštote po žiemiškai pasipuošusią Latvijos sostinę Rygą ir svajingus, Baltijos Versaliu“ vadinamus, Rundalės rūmus

1 diena. Rundalės rūmai

Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Latviją. Aplankote „Baltijos Versaliu“ vadinamą *Rundalės rūmų ansamblį, dėl savo didingumo ir puošnumo neretai vadinamą Rundalės pilimi. Barokinius rūmus suprojektavo tas pats italų kilmės architektas B. Rastrelli, kurio kūriniu – Ermitažo rūmais Sankt Peterburge – didžiuojasi Rusija. Pilyje yra 138 kambariai: puošnios Baltoji ir Auksinė salės, valgomasis, hercogo E. J. Birono apartamentai, hercogienės miegamasis, modernus tų laikų hercogienės tualetas, virtuvė su atvirais židiniais, didžiuliais žalvariniais puodais, iešmais, ant kurių kepdavo veršiukus. Papietauti užsukate į Bauskę. Pavakary (apie 16 val.) kruiziniu laivu iš Rygos išplaukiate į Stokholmą. Vakarą praleidžiate pramogaudami laive. Laive gausu pramogų: veikia savitarnos restoranas, kelios kavinės, a la carte restoranas, bemuičių prekių parduotuvė, naktinis klubas. Nakvynė keturvietėse laivo kajutėse.

Šiandien nuvažiuojate ~390 km

2 diena, Stokholmas ir Naujųjų Metų sutikimas kruiziniame laive

Pusryčiai. Ryte (apie 11 val.) atplaukiate į Švedijos sostinę. Ekskursija po Stokholmą, dėl daugybės kanalų dažnai vadinamą „Šiaurės Venecija”. Aplankote įspūdingo *Vazos laivo, išbuvusio jūros dugne 333 metus, muziejų. Esant galimybei, aplankote *Rotušę, kurioje vyksta iškilmės po Nobelio premijų įteikimo; Riterių bažnyčią, kurioje laidojami Švedijos karaliai; Karalių rūmus ir prie jų prisišliejusią *Katedrą, kurioje vyksta karališkosios šeimos jungtuvės; Parlamentą, kuris užima visą Šv. Dvasios salelės plotą. Ekskursijos metu laisvas laikas pietums. Pavakary (apie 16 val.) išplaukiate laivu į Rygą. Naujuosius Metus sutinkate pramogaudami laive. Jūsų lauks šventinė–pramoginė programa, prieš linksmybes pakviesime pasistiprinti laivo restorane (už papildomą mokestį). Nakvynė keturvietėse laivo kajutėse.

Šiandien nuvažiuojate ~50 km

3 diena. Ryga

Pusryčiai. Ryte (apie 11 val.) atplaukiate į Rygą. Atvykus ekskursija po senamiestį: Juodgalvių namai, istorinė Katedros aikštė su 800 metų senumo Katedra, Šv. Petro bažnyčia, Laisvės paminklas. Laisvas laikas pietums. Po pietų išvykstate Lietuvos link. Kelionė per Latviją. Trumpam sustojate prasimankštinti Latvijos–Lietuvos pasienyje. Apie 18 val. kertate Lietuvos Respublikos valstybinę sieną.

Šiandien nuvažiuojate ~360 km

Kelionės metu nuvažiuojama ~800 km.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

– Kelionė autobusu,
– Vieta žemiausios kategorijos keturvietėje kajutėje be lango laive Ryga – Stokholmas – Ryga (2 n.), 
– maitinimas – 2 pusryčiai (švediškas stalas),
– kelionės vadovo paslaugos,
– ekskursinė programa,
– dovanos ir suvenyrai kelionės metu,
– kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

* – mokami objektai. Turistas moka pats vietos valiuta apie 350 SEK ir 10 EUR (iš viso apie 45 EUR) už visus * pažymėtus objektus.
Už papildomą mokestį, iš anksto galima užsisakyti vakarienes (švediškas stalas). Vienos vakarienės kaina asmeniui – nuo 33 EUR (perkant laive, kaina asmeniui – nuo 35 EUR). Gruodžio 31 d. vakarienės kaina gali būti didesnė.

Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, privalomas Naujametės vakarienės paketas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Pastabos:
– Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos.
¹ – yra papildomų sąlygų.
– Už papildomą mokestį galima pasirinkti vietą dvivietėje ar aukštesnės kategorijos kajutėje su langu.
– Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
– Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiama keliautojo atmintinėje ir www.novaturas.lt.
– ! Vietų skaičius keltuose už mažiausią kainą yra ribotas. Dėl išlanksto neįmanomų numatyti aplinkybių, ar/ ir keltų tvarkaraščių pasikeitimo, Novaturas gali pakeisti keltų atplaukimo ir išplaukimo vietas, kelionės datą ar kitaip koreguoti programą.

Nakvynė Naujuosius Metus siūlome sutikti plaukiant Baltijos jūra „Isabelle“ arba panašiu keltu*:

Keltą sudaro 6 deniai, jame yra informacijos centras, Sauna ir SPA centras, parduotuvė, žaidimų kambariai, Grande Buffet švediško stalo restoranas, A la carte restoranas, kavinė, baras, smuklė, šou salė, naktinis klubas, atviras denis. Penkiuose kelto deniuose išsidėsčiusios įvairios kategorijos kajutės. Visose kajutėse yra dušas ir tualetas.