Vilniuje: +370 676 61110

jolita@100kelioniu.lt

Alytuje: +370 610 36530

info@etuna.lt

Kelionė - geriausia dovana!

Dovanoti kelionę – dovanoti visą pasaulį! Atostogos, kelionių atradimai ir įspūdžiai su 100kelioniu.lt Dovanų kuponu!

Daugiau

MADAGASKARAS iš Vilniaus!

Tiesioginis skrydis nuo 1155 Eur!

Daugiau

UŽSISAKYK KELIONĘ INTERNETU!

NAUJIENA! Itaka Lietuva kelionių paieška

Daugiau

EGZOTINĖS kelionės iš Varšuvos

Kryptys: Amerika, Azija, Afrika

Daugiau

Keliaujantiems drauge
nuolaidos!!!

Draugų kompanijos už vasaros atostogas moka mažiau! Džiugios naujienos visiems, kurie dar nespėjo įsigyti vasaros sezono atostogų. Įsigijantiems atostogas drauge iki š. m. spalio 31 d. - taikome nuolaidas. Keliaukime kartu!

Daugiau

Tik jaunavedžiams ❤

Papildoma 5% nuolaida nuo galiojančios kainos!

Daugiau

Nuolaidos senjorams!

Senjorų pasirinktai kelionei - papildoma 5% nuolaida (nuolaida taikoma kelionių organizatoriaus "Novaturas" kelionėms)

Daugiau
Akcija!

Kenija – stačia galva nerkite į laukinį meilės romaną su gražuole Afrika! 2018/03/31 skrydis iš Varšuvos oro uosto + 11 nakvynių 4* viešbutyje nuo 720 Eur !

Artėja gražiausia pavasario šventė — Velykos! Šiais metais jos gali būti kitokios — kviečiame su šeima keliauti į egzotiškąją Keniją ir pavasario šventę pasitikti vasariškai.

Skrydžio laikai (skrydis su techniniu nusileidimu Hurgadoje) 

2018/03/31 Varšuva 11:15 – Hurgada 15:35
2018/03/31  Hurgada 16:20 – Mombasa 22:30

2018/04/11 Mombasa 23:30 – Hurgada 03:45
2018/04/12 Hurgada 04:35  – Varšuva 09:00

Kelionių organizatorius: TUI

SVARBU! Kelionės metu BŪTINAS pasas, kuris privalo galioti ne trumpiau negu 6 mėnesius po kelionės pabaigos.

Keliautojų dėmesiui! Kainų ir vietų skaičius yra ribotas. Šios kainos yra dinaminės ir keičiasi po kiekvieno užsakymo. Paskubėkite įsigyti kelionę už šią kainą kol ji nepabrango!

Kenija, dažnai vadinama Rytų Afrikos perlu, teisėtai didžiuojasi savo išsikirtiniu unikalios laukinės gamtos, pažangios šiuolaikinės civilizacijos ir kultūrų mišinio deriniu. Kelionės į Keniją padaro išties neišdildomą įspūdį kiekvienam keliaujančiam: pritrenkiančio grožio šalis, pilna balto smėlio paplūdimių ir žėrinčių ryškiaspalvių koralinių rifų.

Aukščiausią Kenijos vietą, Didįjį Kenijos kalną, saugo egzotiniai aukštikalnių augalai. Atvykęs čia, negali nepasimėgauti laukinės augmenijos ir gyvūnijos gyvenimu, beprotišku ritmu pulsuojančiu savanose esančiuose Amboseli, Masai Mara, Tsamburu ir Tsavo parkuose. Drambliai, liūtai, antilopės, zebrai ir raganosiai sužavi kiekvieną gamtos mylėtoją. O progų juos pamatyti yra išties nemažai, nes net 10% Kenijos sudaro nacionaliniai parkai ir rezervatai!

KELIAUJAM!

Pasiūlymai

Severin Sea Lodge 4* nuo 720 Eur/asm.

su pusryčiais

Šiame viešbutyje galima ne tik mėgautis nuostabiu paplūdimiu ir ramiu poilsiu, bet ir aktyvia veikla bei įvairiomis pramogomis. Viešbutyje yra 2 baseinai, 4 restoranai ir 5 barai.

Diani Reef Beach Resort & Spa 5* nuo 885 Eur/asm.

su pusryčiais ir vakarienėmis

Šis viešbutis jums suteiks prabangų poilsį nuostabiame viešbutyje su SPA centru viename iš gražiausių paplūdimių. 3 restoranai, 5 barai, kavinukė, 2 baseinai, kirpykla, grožio salonas.

Neptune Beach Resort 4* nuo 910 Eur

su viskas įskaičiuota

Rekomenduojame viešbutį su vaikais. Viešbučio vieta 14 km. iki Mombasos miesto. 24 km. iki Moi tarptautinio oro uosto.

Leopard Beach Resort & Spa 4+* nuo 1030 Eur/asm.

su pusryčiais ir vakarienėmis

Viešbutis apsuptas nuostabių tropinių sodų, kurie su SPA centru, užburiančiu paplūdimiu ir a la carte restoranais privers jus prisiminti šias atostogas ilgam.

Viešbutyje yra 2 baseinai, 4 restoranai, 4 barai, internetas, valiutos keitykla, suvenyrų parduotuvė, poilsio kambariai.

Diani Sea Resort 4* nuo 980 Eur/asm.

su viskas įskaičiuota

Šis viešbutis yra šalia garsiojo Dani paplūdimio, kurį supa tropinis sodas. Per dieną animatoriai organizuoja įdomias renginius, vakare taip pat būna vakarinė programa bei gyva muzika.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Skrydis Varšuva – Mombasa – Varšuva;
Pervežimas į viešbutį ir atgal;
11  nakvynių viešbutyje su pasirinktu maitinimo tipu;
Oro uosto ir kuro mokesčiai;
20 kg registruotas ir 5 kg rankinis bagažas.

Į kelionės kainą nėra įskaičiuota:
– Viza – 50 USD/asmeniui.
– Kelionės draudimas
– Ekskursijos
– Kitos, nuo kelionių organizatoriaus nepriklausomos turisto išlaidos
– Negarantuojame sėdėjimo kartu lėktuve (ši paslauga gali būti mokama).

Informacija:
Laikas: plius 1 valanda, skaičiuojant nuo Lietuvos laiko.
Valiuta: Kenijos šilingas (KSH), 1 USD = 80 KSH, 1 EUR = 100 KSH.
Oficiali kalba: svahili ir anglų kalbos
Viza: keliaujant į Keniją, Lietuvos piliečiams yra reikalinga viza. Ją galima įsigyti atvykus į Mombasos oro uostą. Vizos kaina 50 USD.
Vakcinacija: būtinų skiepų nėra. Apie rekomenduotinus skiepus informaciją rasite čia.

Kenijos kultūra

Kenija pasižyma tikra kultūrų įvairove – čia galima priskaičiuoti apie 40 skirtingų genčių gyventojų, kurių kiekvienoje vyrauja saviti papročiai ir religija. Pačios didžiausios gentys apima kikujus, įsikūrusius centrinėse aukštikalnėse, lujus, užėmusius šiaurės vakarinę dalį ir luo genties gyventojus, išsidėsčiusius aplink Viktorijos ežerą. Žymiausia iš visų genčių be abejonės yra išdidūs aukštaūgiai ir raudonai apsirėdę masajai, kurie vis dar gyvena tradicinį pusiau klajoklinį gyvenimą, ganydami gyvulius palei pietinę Kenijos sieną.

Ką pamatyti Kenijoje

Ngorongoro kraterio safaris. Ngorongoro krateris įtrauktas į pasaulio paveldo sąrašą ir yra saugomas kaip unikali teritorija. Tik šioje vietoje galima pamatyti visus Afrikos “simbolius” vienoje vietoje: liūtą, leopardą, buivolą, raganosį ir dramblį. Kraterio teritorijoje gyvena apie 30000 žinduolių. Bemaž šimtas liūtų, nykstantys juodieji raganosiai, drambliai, leopardai, buivolai, hienos, šakalai, zebrai, antilopės gnu, antilopės kana, begemotai, Tomsono gazelės, vandens ožiai ir daugybė kitų mėgaujasi laukiniu gyvenimu, o jūs – neišdildomais įspūdžiais. Kraterio teritorija taip pat yra ir ornitologų rojus, čia galima pamatyti stručius, gerves, tūkstančius flamingų ir kitų paukščių kurių daugiau nepamatysite niekur kitur pasaulyje.

Manyara ežero nacionalinis parkas. Manyara ežero nacionalinis parkas buvo sukurtas apsaugoti gyvūnus nuo brakonierių. Dabar parko fauna yra akylai saugoma ir dramblių populiacija jau pasiekė buvusį dydį. Manyara ežeras garsėja ne tik dramblių gausa, čia gyvena daug buivolų, zebrų, impalų bei liūtų, kurie didžiąją dalį laiko praleidžiančių ant medžių šakų. Ežero pakrantės nusėtos tūkstančiais vandens paukščių, įskaitant ir neįprastai ryškius flamingus. Šiame parke persipina įvairūs peizažai: spindintis ežeras, karštosios versmės, tankūs miškai ir stačios uolos.

Amboselio nacionalinis parkas – Naivaša ežeras. Kelias link Naivaša ežero veda per Tarpeklių slėnį (Rift Valley), nusėtą mažais ežeriukais, krateriais ir ugnikalniais. Naivaša ežeras yra vienas iš dviejų didžiausių slėnyje esančių gėlo vandens ežerų. Tai tikras rojus paukščiams, kurių či net 350 rūšių bei didelėms begemotų bandoms.

Masai Mara nacionalinis parkas. Masai Mara nacionalinis parkas –  vienas iš žinomiausių parkų ir geriausių vietų stebėti gyvūnijos pasaulį. Kasmet Masai Mara nacionaliniame parke stebimas įspūdingiausias laukinės gamtos spektaklis – antilopių migracija, kuri prasideda nacionaliniame Serengečio parke.