Vilniuje: +370 676 61110

jolita@100kelioniu.lt

Alytuje: +370 610 36530

info@etuna.lt

Laimėk 300 Eur savo kelionei!

2018 m. ADVENTUR 01.26 - 28 # TEZ TOUR stendas 13 VIETA

Daugiau

Mes dalyvaujam parodoje! Tez Tour stendas - 13 VIETA

Jūsų laukia patrauklios kelionių kainos, prizai ir dovanos!

Daugiau

DOVANOJAME išskirtinį poilsį

1 nakvynė 5* viešbutyje #HARMONYPARK su pusryčiais ir neribotu laiku vandens bei pirčių erdvėje
Dalyvauk žaidime!

Daugiau

Keliaujantiems drauge
nuolaidos!!!

Draugų kompanijos už vasaros atostogas moka mažiau! Džiugios naujienos visiems, kurie dar nespėjo įsigyti vasaros sezono atostogų. Įsigijantiems atostogas drauge iki š. m. spalio 31 d. - taikome nuolaidas. Keliaukime kartu!

Daugiau

Keliauk saugiai!

Parsisiųsk užsienio reikalų ministerijos programėlę keliaujantiems

Daugiau

Vaikų iki 17 m. apgyvendinimas "Eftalia" viešbučiuose 0 EUR

Vaikai moka tik už lėktuvo bilietą ir pervežimą!

Daugiau

Tik jaunavedžiams ❤

Papildoma 5% nuolaida nuo galiojančios kainos!

Daugiau

VIEŠBUTIS “PUŠYNAS” DRUSKININKUOSE tik nuo 24 €!

Druskininkų centre esantis viešbutis „Pušynas“ pasitinka miesto svečius, poilsiautojus, pasiilgusius ramybės, gamtos, gryno oro.

Daugiau

Midaus degustacija Kėdainių rajone ir dar šis tas įdomaus

Šalis: Lietuva
Vietovė: Nociūnai, Kėdainiai, Dotnuva, Plinkaigalis
Išvykimas: Pasirenkate jūs
Dienų skaičius: 1d.
Transportas: autobusas

Keliausime į Nociūnus, teminį kaimą – vietą, kur išsaugotos liaudies tradicijos, amatai, kur kaimas turi bendrą idėją ir ją plėtoja, teikdamas paslaugas lankytojams – edukacines programas, maitinimą ir kuria to kaimo temą atitinkančius produktus. Čia atsigersime žolelių arbatos, paskanausime sveikuolių sausainių bei ,,šilkinės košės“, giros, pasiklausysime legendų apie muilo atsiradimą, būsime įtraukti į smagius žaidimus, mums bus atskleistos visos muilo gamybos paslaptys, po užsiėmimo gausime po suvenyrą. Vėliau keliausime į Kėdainius. Čia lankysimės Kunigaikščių Radvilų mauzoliejų Evangelikų reformatų bažnyčioje. Tai vienintelė atkurta XVII a. LDK didikų kapavietė Lietuvoje, įrengta vienoje iš seniausių ir didžiausių protestantiškų bažnyčių visoje buvusioje Abiejų Tautų Respublikoje.

Mauzoliejuje saugomi 6 unikalūs XVII a. nacionalinės reikšmės dailės ir istorijos paminklai – kunigaikščių Kristupo Perkūno, Jonušo, Mikalojaus, Jurgio, Stepono ir Elžbietos, Radvilų sarkofagai. Bažnyčioje įrengta paroda, pasakojanti apie Kėdainių evangelikų reformatų bažnyčios istoriją, mauzoliejuje palaidotus kunigaikščių Radvilų šeimos atstovus, sarkofagų restauravimą. Pageidaujant, apžvalginė ekskursija po miestą: Rotušė, Didžioji Rinkos aikštė ir kita. Vėliau keliausime į Dotnuvą.

Dotnuvoje mus pasitiks barokiniai vienuolyno bokštai. Buvusiame bernardinų vienuolyne, kuriame ilgus metus kunigavo visoje šalyje gerai žinomas ir viena iš iškiliausių tūkstantmečio asmenybių pripažintas dvasininkas Tėvas Stanislovas – Algirdas Mykolas Dobrovolskis. Dotnuvos Akademijos dvaras – miestelio pradžia. Daug šeimininkų turėję dvaras šiandien ramiai stūkso bei saugo anų laikų istoriją ir paslaptis ateities kartoms. Galiausiai keliausime į kaimo turizmo sodybą, esančia prie Šušvės upės – vienos švariausių ir vaizdingiausių Lietuvos upių. Čia šeimininkai laiko bites, siūlo paragauti įvairių rūšių medaus. Taip pat čia turėsime galimybę paragauti pagal seną išsaugotą receptūrą gaminamų ypatingų midaus rūšių. Degustacijos metu ne tik paragausime 5 rūšių midaus, vaišinsimės naminiu sūriu bei medumi, bet ir išgirsime šio gėrimo atsiradimo istoriją, vartojimo papročius ir gamybos ypatumus, dalyvausime viktorinoje, kurios nugalėtojų lauks netikėti prizai. Taip pat, esant pageidavimui, bus galimybė šaudyti iš lanko, plaukti baidarėmis ar tiesiog smagiai su kolektyvu pasilepinti pirties malonumais. Ir viskas tik per vieną dieną!