Vilniuje: +370 676 61110

jolita@100kelioniu.lt

Alytuje: +370 610 36530

info@etuna.lt

2020 VASARA?

O TAIP – 2020 IŠANKSTINIŲ VASAROS SEZONO KELIONIŲ PARDAVIMŲ sąlygos, pasiūlymai ir nuolaidos jau čia!

Daugiau

LEIDIMAI Į GARDINĄ - TIK 6 EUR!

Sutvarkome tą pačią dieną!

Daugiau

EGZOTINĖS kelionės iš Varšuvos

Kryptys: Amerika, Azija, Afrika

Daugiau

LEIDIMAI Į KALININGRADĄ - TIK 6 EUR!

Daugiau

AUTOMOBILIO NUOMA

GRAIKIJOS SALOSE! Nereikia mokėti iš anksto - moki tik pasiimdamas automobilį!

Daugiau

Keliaujantiems drauge
nuolaidos!!!

Draugų kompanijos už vasaros atostogas moka mažiau! Džiugios naujienos visiems, kurie dar nespėjo įsigyti vasaros sezono atostogų. Įsigijantiems atostogas drauge iki š. m. spalio 31 d. - taikome nuolaidas. Keliaukime kartu!

Daugiau

Tik jaunavedžiams ❤

Papildoma 5% nuolaida nuo galiojančios kainos!

Daugiau

Kelionės išsimokėtinai

 

Kelionė kartais reikalauja investicijų, kurioms ne visada gali būti pasiruošęs iš anksto. Tačiau kas, jei prieš akis matai svajonių atostogų pasiūlymą ir supranti, kad tiesiog privalai čiupti pasitaikiusią progą? Tokiais atvejais klausimą padės išspręsti MOKILIZINGAS, nes visas 100kelioniu.lt keliones galite įsigyti išsimokėtinai!

Kelionių lizingas – tai puiki proga planuoti atostogas iš anksto, joms netaupant. Tolimos, egzotiškos, poilsinės kelionės išsimokėtinai yra populiarios visame pasaulyje. Tai būdas, kuris leidžia keliauti kartu nesukeliant šoko Jūsų piniginei. Keliones lizingu įsigyti paprasta ir patogu, todėl šį mokėjimo būdą renkasi daugelis šiuolaikinių keliautojų. Nedaužykite taupyklės, nes galite leisti sau keliauti – geriausi kelionių pasiūlymai nelaukia, tad nelaukite ir Jūs!

Kelionių konsultantai supažindins Jus su visomis sąlygomis, kaip pirkti keliones išsimokėtinai ir gauti kuo palankesnes sąlygas. Nedvejokite, kelionė – geriausia investicija į šeimą ir save!

Reikalingi dokumentai:

  • Asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę, naujojo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą ar leidimą nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje).
  • Statutiniai valstybės tarnautojai turi papildomai pateikti tarnybinį pažymėjimą.
  • Pensininkai, gaunantys pareigūnų ir karių, taip pat teisėjų valstybinę pensiją, turi papildomai pateikti pensininko pažymėjimą.
  • Ūkininkai turi pateikti ūkininko ūkio įregistravimo pažymėjimą.