Vilniuje: +370 676 61110

jolita@100kelioniu.lt

Alytuje: +370 610 36530

info@etuna.lt

2020 VASARA?

O TAIP – 2020 IŠANKSTINIŲ VASAROS SEZONO KELIONIŲ PARDAVIMŲ sąlygos, pasiūlymai ir nuolaidos jau čia!

Daugiau

LEIDIMAI Į GARDINĄ - TIK 6 EUR!

Sutvarkome tą pačią dieną!

Daugiau

ZANZIBARAS iš VILNIAUS!

Rudenį vėsumą Lietuvoje iškeisk į saulę ir balto smėlio paplūdimius Zanzibare! Skrydžiai vykdomi lapkričio/ gruodžio mėn.!

Daugiau

LEIDIMAI Į KALININGRADĄ - TIK 6 EUR!

Daugiau

AUTOMOBILIO NUOMA

GRAIKIJOS SALOSE! Nereikia mokėti iš anksto - moki tik pasiimdamas automobilį!

Daugiau

EGZOTINĖS kelionės iš Varšuvos

Kryptys: Amerika, Azija, Afrika

Daugiau

Keliaujantiems drauge
nuolaidos!!!

Draugų kompanijos už vasaros atostogas moka mažiau! Džiugios naujienos visiems, kurie dar nespėjo įsigyti vasaros sezono atostogų. Įsigijantiems atostogas drauge iki š. m. spalio 31 d. - taikome nuolaidas. Keliaukime kartu!

Daugiau

Tik jaunavedžiams ❤

Papildoma 5% nuolaida nuo galiojančios kainos!

Daugiau

Kelionė į Veneciją kovo 10-13 d.! Skrydis iš Vilniaus ir 3 nakvynės La Locandiera 3* viešbutyje su pusryčiais dabar tik 235 Eur/asm.! Keliaujam!?

Venecija – tai miestas, italų dažnai vadinamas Serenissima (išvertus į lietuvių kalbą tai reikštų „giedriausias iš visų“). Turbūt kiekvienam, pagalvojusiems apie Veneciją, prieš akis iškyla ryškiaspalvės gondolos, ištaigingi vandens apsupti rūmai, ir, žinoma, įspūdingi karnavaliniai kostiumai. Venecija tikrai ne be reikalo yra laikoma vienu gražiausiu miestu visame pasaulyje, o čia apsilankyti smagu visais metų laikais. Šiame mieste suskaičiuojama net 150 kanalų, 200 bažnyčių 400 tiltų ir net 3000 siaurų gatvelių, tad čia tikrai bus ką pamatyti!

Kelionės datos:  2019 kovo 10-13d.

Kelionės trukmė: 3 naktys / 4 dienos

Kovo 10d. Vilnius 15:45 – Venecijos Trevizo 17:05 (FR 3848)
Kovo 13d. Venecijos Trevizo 13:15 – Vilnius 16:35 (FR 3849)

Kaina asmeniui 235 Eur!

Dėmesio! Vietų skaičius už nurodytą kainą yra ribotas, kainos yra dinaminės todėl kainos gali keistis sumažėjus vietų lėktuvuose ar mažėjant kambarių kiekiui. Rezervacija yra tvirtinama tik po atlikto apmokėjimo. Kainą tikslinti pas 100kelioniu.lt konsultantes.

Išvykimo metu būtina turėti asmens dokumentą, kuris galioja ne mažiau nei 3 mėn. po grįžimo iš kelionės, pasas arba ID kortelę keliaujantiems į ES šalis.

Apgyvendinimas La Locandiera 3* viešbutyje

Viešbutis La Locandiera 3* yra įsikūręs nedideliame XVII a. pastate, ramiame ir tipiškame Venecijos rajone, Campo San Giovanni Novo aikštėje, kelios minutės pėsčiomis nuo Šv. Marko aikštės. Visame viešbutyje veikia nemokamas belaidis internetas.

Elegantiškai įrengtuose klasikinio Venecijos stiliaus numeriuose yra vonios kambariai, oro kondicionieriai, mini barai ir palydovinė televizija.

„La Locandiera“ yra istoriniame ir meniniame Venecijos rajone, vos už 100 metrų nuo bazilikos ir „Palazzo Ducale“. artimiausia vaporetto stotelė yra San Zaccaria.

Pėsčiomis nueisite iki Palazzo Grassi ir Peggy Guggenheim kolekcijos šiuolaikinio meno parodų.

Į kainą įskaičiuota:

– Skrydžiai (Vilnius – Venecijos Trevizo – Vilnius)
– Nemokamas rankinio bagažas  (1 mažas krepšys 40 cm x 20 cm x 25 cm), vietos lėktuve
– 3 nakvynės  3* viešbutyje
– Pusryčiai

Neįskaičiuota:

– Rankinis 10 kg bagažas, registruojamas bagažas;
– Pervežimas oro uostas – viešbutis – oro uostas;
– atstovo paslaugos;
– Draudimas (yra galimybė įsigyti papildomai)

Lankytinos vietos

Šv. Morkaus aikštė

Visas Venecijos aikštes pranokstanti istorinė Šv. Morkaus aikštė yra vienintelė verta „piazza“ vardo. Paklaidžiokite po ją ir pasigėrėkite to paties pavadinimo bazilikos didžiuliu auksuotu kupolu ir ne tokių spalvingų Dožų rūmų gotikiniu žavesiu. Pavargę nuo balandžių pulkų, pasivaikščiokite po ramius rūmų sodus.

Murano sala

Vandens taksi „vaporetto“ jus sparčiai nugabens iš Venecijos centro į ramią Murano salą, pasaulio stiklo pūtimo sostinę. Septynių mažyčių tiltais sujungtų salų archipelagas yra visai šalia, todėl geriausia jį tyrinėti pėsčiomis. Jo siaurų gatvelių ir kanalų labirintas vilioja svajingai pasivaikštinėti, o už kiekvieno kampo jus pasitiks vis kita senovinė bažnyčia ar viduramžių stiklo fabrikas.

Accademia tiltas

Planuodami savo pasivaikščiojimo maršrutą, būtinai į jį įtraukite Accademia tiltą, iš kurio atsiveria vieni geriausių Venecijos vaizdų. Neįprasta medinė konstrukcija, kuri pradžioje buvo tik laikinas statinys, šiuo metu yra gerai žinomas objektas. Nuo San Marco rajone įsikūrusio tilto pėsčiomis lengvai pasieksite kitus įspūdingus miesto tiltus ir žymias vietas.

Pasivaikščiojimas po Rialto rajoną

Klaidžiodami po Venecijos centre įsikūrusį Rialto rajoną pajusite tikrąjį miesto gyvenimą. Nusipirkite šviežių produktų vaisių ir žuvies turguose, pasivaišinkite Giacomo Rizzo gondolos formos makaronais arba išsirinkite sau gondolininko kepurę Emilio Ceccato parduotuvėje. Kirtę seniausią mieste Rialto tiltą atsidursite puikių Venecijos gotikinės architektūros pavyzdžių apsuptyje.

Ekskursija po vyno barus („bacaro“)

Nėra greitesnio būdo pajusti miesto dvasią nei per jame siūlomą maistą. Venecija – ne išimtis. Seniausioje miesto dalyje išsibarsčiusiuose tradiciniuose „bacaro“ baruose siūlomi autentiški itališki užkandžiai, užgeriami vietiniu vynu. Greičiausiai juos rasite pėsčiomis – prisijunkite prie grupinės ekskursijos arba griebkite žemėlapį ir patys susiplanuokite pasivaikščiojimą po Venecijos barus.

Didysis kanalas

S formos Didysis kanalas vingiuoja per Veneciją ir skiria dvi pagrindines miesto salas. Šį visame pasaulyje žinomą vandens kelią supa puošnūs fasadai, tačiau daugelyje vietų nėra pėsčiųjų takų, todėl palei kanalą pasivaikščioti nepavyks. Vietoj to pasivaikščiokite Rialto tiltu ir pasigrožėkite gražiais kaip iš atvirutės kanalą juosiančiais pastatais.

Volo dell’Aquila

Antrą Karnavalo sekmadienį kostiumuotas siluetas dar kartą nusileidžia lynu nuo Šv. Morkaus varpinės. „Volo dell’Aquila“ – Erelio skrydis – seka seniai įsitvirtinusias Angelo skrydžio tradicijas. Erelis, apie kurį kalbame, yra lynu besileidžiantis garsus atletas, o drauge pasirodo gimnastai, dailiojo čiuožimo sportininkai ir parolimpiniai bėgikai.

Geriausios kaukės rinkimai

Anksčiau triukšmingų dalyvių anonimiškumui užtikrinti dėvėtos kaukės yra pagrindinė Venecijos Karnavalo kostiumo dalis. Geriausios kaukės rinkimuose išrenkamos įspūdingiausios metų kaukės, o po nuožmaus finalo apdovanojamas galutinis laimėtojas. Šv. Morkaus aikštėje vykstančiose varžytuvėse gali dalyvauti visi užsiregistravusieji oficialioje Karnavalo svetainėje.

La Festa Veneziana

Fantastinės būtybės ir spalvingi kostiumuotų dalyvių kupini laivai yra pati „La Festa Veneziana“ šerdis. Karnavalo atidarymo savaitgalį vykstantis laivų paradas pritraukia vietinius ir lankytojus bei tęsiasi nuo Didžiojo kanalo iki Cannaregio rajono, kuriame vyksta gyvos muzikos pasirodymai ir susirenka tradicinių Venecijos valgių kioskai.

Didysis Šv. Valentino maskaradas

Didįjį Šv. Valentino maskaradą geriausiai apibūdina žodis „spalvingas“. Šis ekstravagantiškas renginys vyksta privačiuose priešais Didįjį kanalą esančiuose rūmuose ir daugumai Venecijos gyventojų yra svarbiausia Karnavalo dalis. Kaukėmis užsidengę nepažįstamieji bičiuliaujasi per prabangią vakarienę žvakių šviesoje, o paskui veiksmas persikelia į šokių aikštelę ir tęsiasi iki ankstaus ryto.

Apsilankymas operoje

Norėdami tikrai išskirtinio vakaro leiskitės akmenimis grįstomis Venecijos gatvėmis ir susiraskite „Musica a Palazzo“. Nors patalpos čia kur kas mažesnės nei garsiojoje „La Fenice“, tačiau nejučia pasinersite į jaukų operos pasirodymą. Kiekvienas pasirodymas vyksta vis skirtingame žvakėmis apšviestame šios didelės rezidencijos kambaryje.

Pasiplaukiojimas gondola

Kas galėtų būti mieliau nei pasiplaukiojimas klasikine medine gondola istoriniuose Venecijos kanaluose? Dainuodamas gražią serenadą ir tradiciniais dryžuotais marškiniais dėvintis gondolininkas paplukdys po vingiuotus vandens kelius. Į kai kuriuos paketus įskaičiuota ir jauki vakarienė žvakių šviesoje, tad be galo romantiškas vakaras bus garantuotas.

Rialto tiltas

Saulėlydžio metu stovėdami ant Rialto tilto suprasite, kodėl Kazanova buvo žinomas dėl gebėjimo apžavėti damas šioje miesto dalyje. Atsiveskite tikrąją savo meilę ant tilto pasigrožėti saulėlydžiu, kai po truputį atslenka naktis, tačiau vandenyje vis dar matomi žavingi rožiniai ir oranžiniai dangaus atspindžiai. Planuojate užduoti svarbųjį klausimą? Panašu, kad radote tam idealią vietą

Frari bazilika

Šioje XIV a. bazilikoje ir puikiose jos apylinkėse vis dar tvyro Venecijos Renesanso epochos dvasia. Frari bazilikoje saugomi kai kurie brangiausi miesto meno kūriniai, tarp kurių – Belinio „Madona su kūdikiu“ ir ankstyvasis Ticiano šedevras „Mergelės Marijos paėmimas dangun“. Nepamirškite apsilankyti gretimoje Fiorentini koplyčioje, kurioje pamatysite vienintelį Donatelo darbą Venecijoje, didingą Šv. Jono Krikštytojo skulptūrą.