Vilniuje: +370 676 61110

jolita@100kelioniu.lt

Alytuje: +370 610 36530

info@etuna.lt

PAŽINTINĖS KELIONĖS
nuo 469 EUR

ITAKA LIETUVA - Graikija, Italija, Albanija, Bulgarija, Turkija, Madagaskaras, ir kt.

Daugiau

Balandžio mėnesį keliaujame į Turkiją!

Su Itaka Lietuva

Daugiau

PASKUTINĖS MINUTĖS

Kelionių pasiūlymai

Daugiau

MADAGASKARAS

Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus! Nepakartojama Nosy Bė sala

Daugiau

EGZOTINĖS kelionės iš Varšuvos

Kryptys: Amerika, Azija, Afrika

Daugiau

Keliaujantiems drauge
nuolaidos!!!

Draugų kompanijos už vasaros atostogas moka mažiau! Džiugios naujienos visiems, kurie dar nespėjo įsigyti vasaros sezono atostogų. Įsigijantiems atostogas drauge iki š. m. spalio 31 d. - taikome nuolaidas. Keliaukime kartu!

Daugiau

Tik jaunavedžiams ❤

Papildoma 5% nuolaida nuo galiojančios kainos!

Daugiau

Nuolaidos senjorams!

Senjorų pasirinktai kelionei - papildoma 5% nuolaida (nuolaida taikoma kelionių organizatoriaus "Novaturas" ir "Kidy Tour" kelionėms)

Daugiau
Pasiūlymas nebegalioja!

Atostogos Juodkalnijoje laukia tavęs! Tiesioginis skrydis iš Vilniaus (pilnas kelionės paketas) Kylam kartu – gegužės 14d. kainos nuo 285 Eur

Juodkalnija – Kroatija, Tivatas, Budva

Terminai ir kainos:  2018.05.14 – 21d. (7 naktys | 8 dienos)
Maitinimas: pusrčiai ir vakarienė

Kaina 4 nakvynėms: asmeniui, gyvenant dviems Standartiniame kambaryje, maitinimo tipas pusryčiai  – 285 €

Kaina 4 nakvynėms: asmeniui, gyvenant dviems Standartiniame kambaryje, maitinimo tipas pusryčiai ir vakarienė  – 339 €

Į kainą įskaičiuota: Skrydis; Viešbutis; Pervežimas; Keleivio mokesčiai; Registruotas ir rankinis bagažas; Novaturo atstovų paslaugos.

Budva 4*

Viešbutis „Budva“ įsikūręs Budvos centre, pajūrio alėjoje, vos už keleto žingsnių nuo smėlėto Slovenska paplūdimio ir prieplaukos. Viešbutyje įrengtas restoranas, baras, sveikatingumo centras ir lauko baseinas, kurį supa deginimosi gultai bei skėčiai. Viešnagės metu galėsite nemokamai naudotis visose patalpose veikiančiu belaidžiu internetu.

Visuose numeriuose yra kabelinius kanalus rodantys televizoriai, centralizuotai kontroliuojami oro kondicionieriai, tiesioginio ryšio telefonai, seifai, mini barai ir vonios kambariai, kuriuose rasite dušus bei plaukų džiovintuvus.

Restorane siūloma paragauti įvairių vietinių ir tarptautiniai valgių, dalis kurių ruošiami svečių akivaizdoje. Erdvioje terasoje ir šalia baseino galėsite pagurkšnoti kokteilių bei kitų gaivių gėrimų.

Iš viešbučio greitai nueisite iki Budvos senamiesčio. Netoliese taip pat rasite prekybos centrą, įvairius paplūdimio barus ir naktinius klubus.

Automobilius nemokamai pasistatysite viešbučio aikštelėje.

Remiantis nepriklausomais atsiliepimais, šis rajonas yra svečių mėgstamiausias vietovėje Budva.

Klimatas. Juodkalnijos klimatą galima suskirstyti į tris zonas: žemyninį, kalnų ir pakrantės. Pakrantėje vyrauja ilgos sausos vasaros ir trumpos švelnios žiemos. Vidutinė vasaros temperatūra – 28°C, žiemos – 12°C. Vandens temperatūra Adrijos jūroje vasarą pakyla iki 27°C, žiemą būna apie 14°C. Maudynių sezonas čia trunka 180 dienų: nuo kovo iki spalio pabaigos. Žemyninio klimato zonoje vasaros šiltesnės, vidutinė temperatūra – apie 30 °C, žiemos yra šaltesnės, vidutinė temperatūra – 10°C. Kalnuose vyrauja šaltos žiemos, daug kritulių. Vidutinė temperatūra vasarą – apie 15°C, žiemą – -3°C. Vasaros sezonas prasideda liepos mėnesį, tačiau atostogauti Juodkalnijoje galima visais metų laikais. Nors birželio–rugpjūčio mėnesiais oro temperatūra pakyla iki 30°C karščio, tačiau jį nesunkiai pakelia net ir jautrūs karščiui žmonės.

Juodkalnijos gamta. Juodkalnija laikoma viena ekologiškiausių pasaulio valstybių. Tai nepakartojamo grožio, nuostabios gamtos šalis, kur didingi kalnai nusileidžia tiesiai į smaragdinę Adrijos jūrą. Adrijos jūros dalis, priklausanti Juodkalnijai, yra pati švariausia Viduržemio jūroje. 73 km ilgio palei Adrijos jūrą nusidriekę puikūs ir švarūs paplūdimiai, apsupti įspūdingų karstinių kalnų. Iš viso Juodkalnijoje galime rasti 117 paplūdimių. Šalies kraštovaizdyje vyrauja kalnai, jų šlaitai apaugę tankiais miškais. Vyraujantis kalnų aukštis – nuo 1.700 iki 2.000 metrų. Aukščiausias kalnas – Durmitoras (2.522 m.). Juodkalnija garsėja skaidriais it krištolas ežerais. Skadaro ežeras – didžiausias Balkanų ežeras ir paukščių rezervatas Europoje. Šalyje įsikūrę net 4 nacionaliniai parkai: Durmitoro, Biogdansko gora, Skadaro ežero ir Lovceno. Nors šalis mažytė, tačiau joje galima pamatyti daug grožio: nuostabius paplūdimius, unikalius kanjonus, švarius ežerus ir didžiulius kalnus. Nenuostabu, kad dėl unikalios gamtos visa šalies teritorija yra saugoma UNESCO.

Jeigu jau pabodo turistų numintos populiarios Viduržemio jūros pakrantės, norisi naujų, dar nepatirtų pojūčių  kelionė į Juodkalniją – geriausias pasirinkimas.Turistams Juodkalnija – neatrastas rojus, gamtos perlas dar autentiškas ir nesugadintas masinio turizmo ir  industrijos, viliojantis nepaliesta gamta ir senovine architektūra.Unikali gamta: skaidri jūra, didingi kalnai, nesibaigiantys paplūdimiai ir gilią senovę menantys miestai sužavi kiekvieną. Poilsis Juodkalnijoje paliks tiek įspūdžių, jog panorėsite čia grįžti dar ne vieną kartą.

Garsiausios Juodkalnijos lankytinos vietos.
Viena įspūdingiausių šalies vietų, gausiai lankoma turistų iš viso pasaulio – Kotoro įlanka, piečiausias Europoje fiordas. Įlankoje yra išlikę labai daug kultūros paveldo, o pats Kotoro miestas yra įtrauktas į UNESCO kultūros paveldo sąrašą. Čia galima pamatyti šv. Luko bažnyčią, Kunigaikščio rūmus, Napoleono teatrą ir kitus istorinius bei kultūrinius paminklus. Tai ta vieta, kur praeitis susilieja su dabartimi. Dar vienas traukos centras Juodkalnijoje – Ostrogo vienuolynas, kuris iškaltas labai stataus kalno uoloje 900 m aukštyje. Taros upės kanjonas, antras pagal dydį po Kolorado upės kanjono, pripažintas nacionaliniu parku ir įtrauktas į UNESCO sąrašus. Dažnai turistams siūloma nusileisti plaustu Taros upe 57 kilometrų trasa. Budva – vienas gražiausių šalies miestų, būtent jis šiandien yra laikomas Juodkalnijos turizmo sostine. Budvos senamiestis – mažoje saloje, kuri per kyšulį susijungia su žemynų ir apjuosia pusiasalį. Turistus traukia ir Cetinje – buvusi šalies sostinė, dar vadinama muziejų miestu. Visos Juodkalnijos pakrantės nusėtos mažesniais ir didesniais labai jaukiais kurortiniais miesteliais. Kelionės į Juodkalniją metu siūloma aplankyti vietinius kaimelius, kuriuose iki šių dienų išsaugotos senovinės tradicijos ir papročiai, paragauti tradicinės virtuvės patiekalų ir išgerti naminio vyno.

Populiariausi suvenyrai iš Juodkalnijos: alyvų aliejus, rūkytas sūris, tradicinis vynas, tradicinės kepuraitės, tradiciniai amatininkų dirbiniai.